W poszukiwaniu kluczyka
Była sobie para.
Wszędzie wieszała kłódki,
wyrzucała kluczyki.
Bardzo się kochali.
Aż pewnego raz,
Marek zdradził.
Dziewczyna weszła na most,
zobaczyła własne inicjały.
Skoczyła.
Skoczyła do wody,
szukać kluczyka.
Nie znalazła.
~
To nie miał być wiersz. Po prostu spisałam swoje myśli.
Komentarze (4)
INteresujące, choć nie jestem pewna czy załapałam :D 4
Chodzi o to, że kiedy dziewczynę rzuci chłopak mają ochotę się zabić (skoczyć z mostu). Ta dziewczyn kiedyś powiesił kłódkę z inicjałami (inicjały chłopaka i swoje), po czym wyrzucili kluczyki do rzeki (tak robią pary). Kiedy Marek ją zdradził skoczyła z tego mostu w poszukiwaniu kluczyka (kluczyka do ich miłości). Niestety kluczyka nie znalazła a z rozpaczy się zabiła.
Wiersz, czy nie wiersz, mi się podobało : )
Jest na świecie mnóstwo takich mostów, romantyczny pomysł, a wiersz, czy nie wiersz ciekawy, tragiczny 4 :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania