Wariatki
Hej ! Mam na imię Natasza a moja siostra Nela mamy po 14 lat i jesteśmy bliźniaczkami .
Dzisiaj opowiemy wam o tym jak spędziłyśmy dzień.Wstałyśmy o 7:00 i poszłyśmy się umyć i uczesać . O 8 :00 nad ranem mama zawołała nas na śniadanie po czym pojechałyśmy na wyścigi . Jechałyśmy w workowatym płaszczu i ludzie paczyli się na nas jak na jakieś wariatki. Gdy wróciłyśmy do domu była 13:00 i pojechałyśmy z rodzicami na zakupy do Wrocławia . Nela kupiła sobie Air Max a ja Vansy poszłyśmy na lody i na pizza . Następne opowiadanie będzie jutro do zobaczenia .
Komentarze (4)
No comment.
Właśnie. Nie chciałabym nikogo urazić, czy coś, ale opowi.pl to nie pamiętnik, tylko strona do publikowania własnych opowiadań, wierszy czy książek...
Jak można na tej stronie umieszczać swój rozkład dnia.
Żenada po prostu : (
Aaaa.... Nikt nie sądzi, że to po prostu zwyczajne opowiadanie, coś takiego jak "Pamietnik Weroniki", czy jakoś tak, tylko że zwyczajnie źle napisane?
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania