wczorajsze powidoki

 

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 11

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (27)

  • stefanklakson 12.01.2019

    Bardzo ładnie, Pasjo. Pozdrawiam, Stefan.

  • Pasja 12.01.2019

    Witaj
    Dzięki za wizytę. Pozdrawiam

  • Karawan 12.01.2019

    Tam, wtedy Wasze istnienie to był sens i jego istota; sens sensu. 5 ;)
    PS Ten smuteczek, wspólny dla cezur czasu, to po prostu żal, ze wtedy nie wiedziało się tego co się już wie: carpe diem!! ;)

  • Pasja 12.01.2019

    Witaj
    Dziękuję i łap życie. Karawanie :) Ukłony ślę

  • Adelajda 12.01.2019

    Piękno przeplecione smutkiem i tęsknotą. Ciekawe nawiązania do natury. A swoją drogą białe czaple są bardzo płoche, ciężko je podejść.
    Ładny i melancholijny obrazek.
    Pozdrawiam.

  • Pasja 12.01.2019

    Witaj Adelko
    Masz rację, czaple są bardzo czujne. Ale można uchwycić chwile jeśli jest się bardzo cicho i tkwi w beruchu.
    Pozdrawiam i dziękuję za spojrzenie

  • Angela 12.01.2019

    Ładny i melancholijny utwór, a przy tym bardzo obrazowy. Pozdrawiam.

  • Pasja 12.01.2019

    Witaj
    Dzieki za melancholijność i miłe odwiedziny
    Pozdrowienia cieplutkie ślę

  • Bożena Joanna 12.01.2019

    Przepiękne wspomnienie szczęśliwych chwil, których nie można zapomnieć. Piękne i wzruszające! Serdecznie pozdrawiam!

  • Pasja 12.01.2019

    Witaj Bożenko
    Bardzo milo cię widzieć i czytać tak miłe słowa. Ciepło pozdrawiam

  • pkropka 12.01.2019

    Bardzo ciekawie napisane - czułam się, jakbym czytała wiersz.

  • Pasja 12.01.2019

    Witaj pkropko
    Chyba pierwszy raz goszczę cię. Dzięki za spojrzenie.
    Pozdrawiam serdecznie

  • Co mi się nasuwa na myśl jeszcze w trakcie czytania to Twoje haiku, ten sam sposób, dodam, piękny sposób, postrzegania i ekspresji uczuć zawarłaś w tym tekście tutaj powyżej.
    Pięknie!

  • Pasja 13.01.2019

    Witaj
    Dziękuję za odbiór i miły komentarz.
    Pozdrawiam serdecznie

  • Tomek Bordo 13.01.2019

    Fajne.

  • Pasja 13.01.2019

    Witaj
    Fajnie że fajne :)
    Witaj po raz pierwszy u mnie. Pozdrawiam

  • Tomek Bordo 13.01.2019

    pasja Jak coś możesz zobaczyć jak mi wyszedł pierwszy tekst na opowi.pl

  • 00.00 13.01.2019

    Znaleźć się tam gdzie Twój wzrok prowadzi, czysta przyjemność. :)

  • Pasja 13.01.2019

    Witaj północko
    Bardzo się cieszę że uprzyjemniłam ci chwilę i ciepło pozdrawiam:)

  • Justyska 18.01.2019

    Odmalowałaś piękny obraz pełny emocji i pasji życia.
    Aż tak sobie ach...
    Pozdrawiam!

  • Pasja 19.01.2019

    Witaj
    Miło cię widzieć i dziękuję za miły komentarz.

    Pozdrawiam serdecznie

  • MarBe 20.01.2019

    Piękny obraz minionych dni.
    Pozdrawiam

  • Pasja 26.01.2019

    Witaj
    Dziękuję za spojrzenie. Ciepło pozdrawiam

  • nimfetka 21.01.2019

    Dawno nie byłam u Ciebie i to źle, bo Twoje twory zawsze zachwycają. Są wolne, ale nie usypiają. Kołyszą i wprawiają w stan marzeń sennych na jawie. Tutaj spotkało mnie to ponownie.
    Bo przemijanie i świadome żegnanie się z młodością jest niczym ta spłoszona jaszczurka, niknąca w pomrokach zwartej szczeliny bez dostępu do promieni słonecznych. Przynajmniej z punktu widzenia osoby, dla której opuszczenie tego etapu jest w pewien sposób traumatyzujące. Jakby równał się on z końcem życia całkowicie.
    Doszukiwanie się wątku w całości, pragnienie dopatrzenia się sensu istnienia, wartości wczesnych lat, piękna, które z nich płynie. I kiedy zorientowano się, że właściwie jest to uganianie za niczym. Bezcelowy pościg, który nie dowiedzie jakiejkolwiek przełmowej myśli. Bo ten bezsens jest wartością młodości. Brak przełomowych myśli.
    Czyste piękno.

  • Pasja 26.01.2019

    Witaj nimfetko
    Dziękuję ci za piękny komentarz i milo cię gościć. Przemijanie zawsze przynosi za sobą wspomnienia. Tylko nie zawsze te dobre, ale chyba więcej jest pięknych chwil w życiu które należy pielęgnować w pamięci.

    Pozdrawiam pięknie

  • ssiwiec 26.01.2019

    Pikne, mnie się bardzo podobało ;)

  • Pasja 27.01.2019

    Witaj
    Miło widzieć nowe spojrzenie.
    Pozdrawiam pieknie

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania