While waiting
Nagle przyszło mi do głowy, nawet nie wiem dlaczego po angielsku. Rzucam w eter, nie biczujcie mnie za bardzo.
You need time,
Time will sooth you right,
Caress your tired mind.
You need time.
Because your heart still aches,
Because your soul slowly breaks,
It’s tearing you apart.
You just need some time.
This pain will drift away,
Taken by an unknown wave,
Your tears will stop to fall,
Then you’ll know that time has come.
You need time,
You just need some time,
Won’t take that long I promise,
Just stay here for a moment,
Jut breathe and live, just stay
This nightmare has to end.
You only need some time.
It will come when unexpected,
Until then just cry.
You need time,
Time will lift you up,
It will sew this wound just right,
It will leave you with a scar,
To carry like a shield,
To know that you were strong,
Waiting for the time to come.
Komentarze (21)
Ach, europejsko. Poczekam na translator
Fajny tekst na piosenkę...
betta a gdzie twój patriotyczny odruch?!!! hi, hi, hi gdzie obrona polskości? angielskim polski portal literacki atakują? a ty nie powstajesz, nie grzmisz, odsieczy ptasiej nie wzywasz... betta, larum grają!!! he,he, he
udajesz że znasz angielski ;) ;) hipokrytka jedna hłe, hłe, hłe
akwamen nie znam, domyślałam się tylko...
betta broń przed zgniłym zachodem swój ostatni bastion literacki, pinokio :):)
akwamen nigdzie nie wyjeżdżasz w tym roku? Cudna pogoda i wydaje mi się, że potrzebujesz czasu...
betta właśnie wróciłem, żmijko :) ha, ha
akwamen i co, nie wypoczęłaś?
betta mam zapas nowych sił i chęci i wszystkiego, a tu sie dzieje śmiesznie hi, hi, hi
akwamen widzę tylko, że się gotujesz. Czy to śmieszne... zależy co kogo cieszy.
Ale skoro tak dobrze bawisz się sama ze sobą, to nie przeszkadzam.
betta chłopie, o mnie sie nie martw hi, hi o siebie też nie ja sie tobą zajmę kłamczuszko :) hłe, hłe, hłe
akwamen to się zajmij... powodzenia!
betta będe tuż za tobą, obok ciebie i z tobą, będe się śmiał do rozpuku z twoich śmiesznostek i bawil , dobrze bawił , miło że też sie cieszysz kłamczuchu :) :) ha, hi, he, hłe
akwamen mi to obojętne, ale jeżeli dla ciebie to taka rozrywka... już pisałam, co kto lubi.
Baw się dobrze.
betta taki mam zamiar, jesteś świetną zabawką ;) ha, ha, ha,
akwamen dziwię się, ale szanuję decyzję.
betta jaka uległa hi, hi, hi szybko sie resocjalizujesz..... no dobra może puchacza bardziej polubię, he, he
Kojarzy mi się z piosenkami Celine Dion. Nie czytałam. Wizualnie mi się kojarzy.
A tak serio - serio? Po angielsku? Chyba głupi pomysł ;)
Przepraszam, zakładałam że angielski to już lingua franca.
Mind your manners!
Ładny, spodobał mi się :-)
dałem 5
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania