Wiatr i ogień
Jej dłonie z wiatru i ognia
Czuję, jakby była obok mnie,
niewidoczna, lecz obecna w każdym drgnieniu powietrza.
Jej cień przesuwa się po moich myślach,
jak wspomnienie, które wciąż oddycha.
Wszędzie tylko wiatr — fascynuje jak ogień,
szarpie liście, tli się w ciszy,
tańczy na granicy światła i snu.
W jego ruchu słyszę jej imię.
Rozświetla ciemne światło jej dłonie,
dotykają przestrzeni, której nie pojmuję.
Z ich blasku rodzi się coś kruchego,
a jednak mocniejszego niż rzeczywistość.
Tworzą coś, co wykracza poza mój świat,
gdzie czas przestaje znaczyć,
a ja — z każdą chwilą — staję się lżejszy,
jakby moje serce miało odfrunąć z wiatrem.
Komentarze (16)
Chyba mam podobnie:-)
Piękne wzdycham do słów czytajac🥰🥰🥰☀️
Dziękuję za taką opinię dla artysty to dużo znaczy 😁
Dedal 🤗😉
Pulinaaa 🤗😁
Dedal no com
Może lepiej - ciemne światło rozświetla jej dłonie -
Niektóre osoby święcą światłem odbitym.Znam kogoś komu po długiej Adoracji twarz jakby ,,świeciła"" przez chwilę promieniowała
Przypomniało mi się coś .
najmniejsza czyżby przypomniało się tobie to uczucie ? 🤔
Dedal przypomniało mi się pewne zdjęcie z Matką Bożą, płaczącą, które zrobiła mi znajoma Aga z grupy.Kiedy je zobaczyłam ..to zobaczyłam również że mam na nim zamknięte oczy i jestem jakby wsłuchana w Jej głos a jedna z mojej dłoni ( dwa palce ) przypominają gest Tomasza niedowiarka- Apostoła .Te dwa palce trzymam na figurze Maryi w miejscu....gdzie jest brzemienną.Dzisiaj myślałam o postaci Maryi z Apokalipsy, myślałam o bólu rodzenia ...Na rekolekcjach sama powiedziałam że ,,w Jego ranach jest nasze uzdrowienie".Ten cytat sam do mnie przyszedł po tym jak zobaczyłam dłoń wyciągniętą w moim kierunku z raną po gwoździu , ten sam Obraz potwierdziły jeszcze dwie inne osoby.
Tak.Przypomnialo mi się uczucie lekkości ...to również ma związek z Matką Bożą.Niedawno śniła mi się Matka Boża.Spala ..całą w bieli.Zostala mi pokazana taka,jaka została wzięta w Niebo...jeszcze raz jakby dla mnie opuszczona nad ziemię żebym mogła Ją zobaczyć i dotknąc.Byla jakby całą z gęstej materii na kształt mgły ..nie umiem tego nazwać.Piękna,smukła ,całą biała .Dotknęłam Jej a Ona w tym momencie się rozpłynęła i na tej miejsce pojawił się przecudowny zapach kwiatów ..jakby lilii..konwalii.roż...
Wybacz że tak się rozpisywać zaczęłam ,sam zapytałeś.
najmniejsza nie szkodzi dziękuję za podzielenie się tym doświadczeniem . Zapytałem się bo mnie to zaintrygowało
Dedal to nie było zamierzone, dopiero zdjęcie uświadomiło mi jak to wygląda.
..co do snu, to nie mam wpływu na to co mi się śni ale sen był piękny i jeszcze długo później o Niej myślałam ..
Piękna poezja aż chce się czytać i marzyć. na 5+
❤❤❤❤🔥
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania