- Autor: NataliaO Czytano 531 razy Data dodania: 26.05.2015
Średnia ocena: 4.5 Głosów: 8
Zaloguj się, aby ocenić36
Komentarze (21)
Anonim26.05.2015
Niby cud miód sialala, ale myślę, ze dłuższe formy jednak lepiej Ci wychodzą. Co nie oznacza, że ta jest zła. W zdaniu "Jestem sama, samiuteńka, samotna …", zmieniłbym na "Jestem sama, samotna, samiuteńka …" - lepiej brzmi w mojej opinii. Poza tym ok. Podobnie o życiu pisał jeden z moich ulubionych zespołów - Foo Fighters:
"Hej, nie pozwól się temu zmarnować.
Kocham życie, ale nie cierpię jego smaku.
Przytłacza mnie ciężarem do ziemi. "
Anonim26.05.2015
Ja tam dam 5 :D
Choć też wolę dłuższe opowiadanka ;)
Komentarze (21)
Niby cud miód sialala, ale myślę, ze dłuższe formy jednak lepiej Ci wychodzą. Co nie oznacza, że ta jest zła. W zdaniu "Jestem sama, samiuteńka, samotna …", zmieniłbym na "Jestem sama, samotna, samiuteńka …" - lepiej brzmi w mojej opinii. Poza tym ok. Podobnie o życiu pisał jeden z moich ulubionych zespołów - Foo Fighters:
"Hej, nie pozwól się temu zmarnować.
Kocham życie, ale nie cierpię jego smaku.
Przytłacza mnie ciężarem do ziemi. "
Ja tam dam 5 :D
Choć też wolę dłuższe opowiadanka ;)
Zgadzam się s pozostałymi, ale wyszło fajnie. Głębokie 5 : )
A ja wolę konkretne, a to było 5 :)
Czysta Poezja, pięknie ♥
Ale żyj!
Dłuższe lepiej bo więcej błędów robię hehe A ja bym nie zmieniła zdania bo pasuje pod mój tok myślenia :) Dziekować za zajrzenie Jared :))
Dzięki Shiori i Angela, Karolcia :***
Dziekować Filip. I właśnie żyję :))*
JAred niech się tam buja...
Nie ma za co ;)
Bujanie to przyjemność, lepiej życz niech spadnie hehe
Poprawiłaś mi humor XD
zawsze do usług moja Droga Shiroi :)
Co to tu za damsko-damskie sojusze sie tworzo sie? :D
Nie martw się obie na Ciebie klątwy nie rzucimy :)
z babami i tak nie wygrasz ://
Dokładnie Filip XD
Jak już to z Kobietami hehe
Piękne. Ode mnie 5
Dziękuje:)
Krótkie ale fajne i treściwe z fajnym przekazem ;)
Bardzo dziekuje, fajnie że przypadło do gustu:)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania