Wiem
Wiem, że patrzysz na mnie z góry.
Spojrzenie ukrywasz pod osłoną nocy,
a duszę - w tej jednej gwieździe,
co pulsuje nieustannie.
Tak, jak kiedyś twe serce.
Wiem, że cierpiałeś.
Cicho, w czterech ścianach.
Zagłuszony krzykiem innych.
Ale teraz to ja
cierpię bez Ciebie.
Przechodząc przez las
wciąż widzę to drzewo,
co nawet nie ugięło się
pod Twoim ciężarem.
Wszystko jest więc
tak, jak było.
Tylko noce - trochę cichsze,
dni - mniej słoneczne,
muzyka - pozbawiona melodii.
Nawet Metallica
już nie łapie za serce.
I ta jedna gwiazda,
co pulsuje nieustannie,
jakbyś mówił,
że nadal przy mnie jesteś.
Komentarze (10)
3 za Metallicę, na One szkoda nie płakać.
to chociaż w tym się zgadzamy
Zbyt miłosne i tęsknocie. Trzaśnij na inny temat.
kurde felek
Ja też Wiem że Bóg Jest ,wiem to i wierzę w to.
ja nie, ale niech czuwa jeśli jest
Przyślij mi jeszcze Twój mail, skasowałem wiadomości niechcący, mam Cie w książce adresowej, ale nie wiem, która to Ty: Wystarczy, że napiszesz "próżnia" w treści. qntakt potrzebny, nie żeby konieczny do bólu, ale raczej potrzebny - zalecany.
Tu napiszę, to razu możesz realizować. Zostaje u Ciebie pusta parzysta strona, od parzystych nie zaczynam kolumn nowych userów, więc marnuje się powierzchnia.
Sugestia: Przyślij jeszcze jeden wiersz na maksymalnie 35 linijek z tytułem i enterami.
*wliczając tytuł i entery.
Często ci co ich nie ma,
są bliżej niż gdy byli obok.
Pozdrawiam serdecznie 5
Miłego dnia
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania