Wiem

Wiem, że patrzysz na mnie z góry.

Spojrzenie ukrywasz pod osłoną nocy,

a duszę - w tej jednej gwieździe,

co pulsuje nieustannie.

Tak, jak kiedyś twe serce.

 

Wiem, że cierpiałeś.

Cicho, w czterech ścianach.

Zagłuszony krzykiem innych.

Ale teraz to ja

cierpię bez Ciebie.

 

Przechodząc przez las

wciąż widzę to drzewo,

co nawet nie ugięło się

pod Twoim ciężarem.

Wszystko jest więc

tak, jak było.

 

Tylko noce - trochę cichsze,

dni - mniej słoneczne,

muzyka - pozbawiona melodii.

Nawet Metallica

już nie łapie za serce.

 

I ta jedna gwiazda,

co pulsuje nieustannie,

jakbyś mówił,

że nadal przy mnie jesteś.

Średnia ocena: 3.6  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (10)

  • yfgfd123 rok temu

    3 za Metallicę, na One szkoda nie płakać.

  • próżnia rok temu

    to chociaż w tym się zgadzamy

  • Zbyt miłosne i tęsknocie. Trzaśnij na inny temat.

  • próżnia rok temu

    kurde felek

  • najmniejsza rok temu

    Ja też Wiem że Bóg Jest ,wiem to i wierzę w to.

  • próżnia rok temu

    ja nie, ale niech czuwa jeśli jest

  • Przyślij mi jeszcze Twój mail, skasowałem wiadomości niechcący, mam Cie w książce adresowej, ale nie wiem, która to Ty: Wystarczy, że napiszesz "próżnia" w treści. qntakt potrzebny, nie żeby konieczny do bólu, ale raczej potrzebny - zalecany.

  • Tu napiszę, to razu możesz realizować. Zostaje u Ciebie pusta parzysta strona, od parzystych nie zaczynam kolumn nowych userów, więc marnuje się powierzchnia.

    Sugestia: Przyślij jeszcze jeden wiersz na maksymalnie 35 linijek z tytułem i enterami.

  • *wliczając tytuł i entery.

  • andrew24 10 miesięcy temu

    Często ci co ich nie ma,
    są bliżej niż gdy byli obok.

    Pozdrawiam serdecznie 5
    Miłego dnia

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania