Grafomanka To już nie jesteś zła?
Dokładnie. Rozgryź sobie ten sens.
Aneta Wipler czekaj, bo nie łapie... Pożegnanie z uwagi na szacunek to Twoim zdaniem brak dystansu?
Absens na początek weź ogarnij różnicę między formą, przesłaniem i wykonaniem
JagVetInte Szacunek a brak dystansu do siebie to dwie różne rzeczy
Aneta Wipler No życie. Jeśli ma się szacunek do ludzi, to i tak się dzieje.
Urlop dla wszystkich!
A ja proponuję urlop. 8 tygodni ewentualnie 9 i wszystko wróci na właściwe tory i będzie cd story.
Wiesz... na Wiejskiej kiedyś zatka się kibel i w końcu prawo i sprawiedliwość z całą siłą wywali.
Jedna gwiazdka pewnie od Pana, z którym nie chciałam rozmawiać ;(
Nie ma to jak rzewne pożegnania w internecie.
Proponuję przeczekać, jak tu masz swoich ludzi, to raczej nic nie stoi na przeszkodzie żeby tu być.
Ale jak to? Zostawisz Bitwę? Tak nie można.
Szanuję Twoją decyzję, choć jej nie chcę. Bardzo wiele wniosłaś i z pewnością jeszcze więcej dobrego byś...
Dusza_boli portal straci. Straci w... dużo.