*

 

Średnia ocena: 4.0  Głosów: 12

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (46)

  • Angela 24.11.2016

    Nie, niejednoznaczne. Gdyby było więcej, można by sobie podśpiewywać pod nosem : )

  • Adam T 24.11.2016

    Hm, pomyślę:) Może wydumam coś do pośpiewania:)

  • Pan Buczybór 24.11.2016

    Taka bardzo malutka miniaturka. Słodka. 5

  • Adam T 24.11.2016

    Dzięki, Buczyborze :)

  • Zdzisław B. 24.11.2016

    Miniaturka, ale fajna :) Za pomysł 5, za wykonanie 4,5 = 5.
    Gdybyś jeszcze wyrównał wersy... przy okazji kontekst by się zmienił ;) Np.:
    Zanurz wreszcie swą dłoń
    w futerka mego toń.

  • Karawan 24.11.2016

    Przepraszając Autora oryginału kontra Panu Z;
    Zanurz twą łakomą dłoń
    We futerka mego toń

  • Adam T 24.11.2016

    Karawan Hi, hi, z lekką nutką kanibalizmu :)

  • Adam T 24.11.2016

    Dziękuję za ocenę :) Zależało mi na maksymalnej melodyjności i stąd "niemiarowość" wersów.

  • Zdzisław B. 24.11.2016

    Adam T
    Jeżeli "melodyjnie" to tak. Twój oryginał lepiej "śpiewa".

  • Szudracz 24.11.2016

    Mi się podoba miniaturka:) 5

  • AndreaR 24.11.2016

    Sympatyczne:) 5

  • Karawan 24.11.2016

    Pyszne! 8,5=5

  • Adam T 24.11.2016

    Wielkie Wam dzięki za wysokie noty za taki drobiażdżek. Jestem mile zaskoczony:):)

  • Quincunx 24.11.2016

    Brykasz Gościu Panie!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Nawet tego nie nazwę. Nie potrafię.
    Byt przypominający katar sienny. Łechu brechu.
    Mój nauczyciel by Cię jednak poćwiartował jak nic. Alleluja, nie ma... czegoś tam. I bęc.

  • Adam T 24.11.2016

    Quincunx, rozumiem, że się, mimo siennego, podobało:) Cieszę :)

  • Quincunx 24.11.2016

    Szczerze, to WCALE, ale i tak Ci tego nie napiszę.
    I co?

  • akwamen 24.11.2016

    A co to jest? Jak nazwać 7 słów? Mega ambitne, do literatury wiele wnoszące, pracowałeś przy tym, autorze, bardzo długo widać, bo stworzyć takie dzieło, to jest niebywały wyczyn. Po prostu wpadłem w zachwyt... nad komentarzami, do czegoś, co jest poniżej poziomu intelektualnego przedszkolaka, uczącego się rymowania. Gratuluję wszystkim :))

  • TeodorMaj 24.11.2016

    Trudno ocenić coś, czego praktycznie nie ma.

  • Nuncjusz 24.11.2016

    Jak dla mnie okej - pomysł niezły a to więcej warte niż milion słów

  • Adam T 24.11.2016

    akwamen, dużo piszesz ale z czytaniem coś cienko. Jeśli słowo "żarcik" oznacza dla Ciebie szumny i posuwisty poemat to radzę zweryfikować swój poziom u fachowca.

  • akwamen 24.11.2016

    Nazywasz to żartem? Gratuluję osiągniętego poziomu żartowania ;)

  • Adam T 24.11.2016

    akwamen Nie "żartem" tylko "żarcikiem". Ach, to czytanie...

  • akwamen 24.11.2016

    Adam T Dokładnie takie czytanie, jak Twoje pisanie :))

  • Adam T 24.11.2016

    akwamen ha, ha, dobre, pośmiałem się :)

  • akwamen 24.11.2016

    Adam T i kto lepiej żartuje? Ha, ha

  • Adam T 24.11.2016

    akwamen Zawsze ten, z którego żartów śmieje się większość:) I nie marnuj już mojego czasu.

  • akwamen 24.11.2016

    Adam T Jak najbardziej, w końcu napisać taki tekst, to nie jakieś hop-siup. Nie przeszkadzam, więc w tworzeniu kilkusłownych wiekopomnych dzieł. Do następnego razu, Artysto! ha, ha, ha.

  • Adam T 24.11.2016

    TeodorMaj, nie chcesz, nie oceniaj, nie musisz. Dzięki, że "zawiesiłeś" oko :)

  • Adam T 24.11.2016

    Quincux, nie napiszę a jednak napiszę...pokrętna logika:) I co? I nic:) Pucuś, picuś czy jakoś takoś.

  • Quincunx 24.11.2016

    Nie buchaj żarem.
    Baw się razem ze wszystkimi.
    Pikuś, chyba? Tak mi się słyszało.

  • Adam T 24.11.2016

    Jeśli pucuś, to picuś a jeśli pikuś to wtedy pukuś ale wybrałem wersję przez "c".

  • Quincunx 24.11.2016

    Wrzuć lepiej tekst jakiś.
    Blablonisz jak po nektarynce.
    Ech.

  • Adam T 24.11.2016

    Quincunx Jutro albo pojutrze coś wrzucę.

  • Quincunx 24.11.2016

    Za kant spodniów trzymam. Taaa... I nie daj się spłoszyć.
    Każdemu z nas czasami odwala. Trza czekolady więcej amkać. Musi.

  • Karo 26.11.2016

    Zastanawia mnie, czemu większość tych "starszych" osób lubi pisać o pedofilii (oczywiście mówię tutaj o podtekstach). Przyznaję ciekawy temat, a do twojego mini wierszyku sam sobie dopowiedziałem ciekawe zakończenie :P (ciekawe tylko dla mnie)
    Oczywiście 5, choć nieco za krótki

  • Adam T 26.11.2016

    Karo, dziękuje za 5. Ale czy ty na pewno wiesz o czym piszesz?

  • Karo 27.11.2016

    Nie...
    (ja po prostu widzę podteksty w każdym, nawet najnormalniejszym tekście)
    Musi Pan się do tego niestety przyzwyczaić, gdyż zamierzam od czasu do czasu się tu pojawiać :p

  • Adam T 27.11.2016

    Karo Będę "pan' jak zgarnę jakąś kumulację.

  • illibro 07.01.2017

    Powiedział Kot ;-) Albo wiewiórka ;-) 5 Albo jakaś fajna myszka ;-) 5

  • Adam T 07.01.2017

    Hm, najbardziej pasuje mi myszka:) Podzięki:)

  • KarolaKorman 07.01.2017

    Fajne, nie widziałam tego wcześniej, ale rozbawiło mnie teraz i dam 5 :)

  • Adam T 07.01.2017

    Dzisiaj nazwałbym to "haiku":) Kilka pojawiło się na opowi:) Miło, że odnalazłaś taką "staroć":)

  • Pasja 18.03.2017

    Pluszaki są słodziakami. A dłonie to małe łódeczki płynące po toni. Pozdrawiam ciepło

  • Adam T 18.03.2017

    Miło ;)

  • MISIEK97 22.09.2017

    Takie głupoty to ja tez pisac umiem

  • Adam T 22.09.2017

    To super

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania