Miniaturka, ale fajna :) Za pomysł 5, za wykonanie 4,5 = 5.
Gdybyś jeszcze wyrównał wersy... przy okazji kontekst by się zmienił ;) Np.:
Zanurz wreszcie swą dłoń
w futerka mego toń.
Brykasz Gościu Panie!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nawet tego nie nazwę. Nie potrafię.
Byt przypominający katar sienny. Łechu brechu.
Mój nauczyciel by Cię jednak poćwiartował jak nic. Alleluja, nie ma... czegoś tam. I bęc.
A co to jest? Jak nazwać 7 słów? Mega ambitne, do literatury wiele wnoszące, pracowałeś przy tym, autorze, bardzo długo widać, bo stworzyć takie dzieło, to jest niebywały wyczyn. Po prostu wpadłem w zachwyt... nad komentarzami, do czegoś, co jest poniżej poziomu intelektualnego przedszkolaka, uczącego się rymowania. Gratuluję wszystkim :))
akwamen, dużo piszesz ale z czytaniem coś cienko. Jeśli słowo "żarcik" oznacza dla Ciebie szumny i posuwisty poemat to radzę zweryfikować swój poziom u fachowca.
Adam T Jak najbardziej, w końcu napisać taki tekst, to nie jakieś hop-siup. Nie przeszkadzam, więc w tworzeniu kilkusłownych wiekopomnych dzieł. Do następnego razu, Artysto! ha, ha, ha.
Zastanawia mnie, czemu większość tych "starszych" osób lubi pisać o pedofilii (oczywiście mówię tutaj o podtekstach). Przyznaję ciekawy temat, a do twojego mini wierszyku sam sobie dopowiedziałem ciekawe zakończenie :P (ciekawe tylko dla mnie)
Oczywiście 5, choć nieco za krótki
Nie...
(ja po prostu widzę podteksty w każdym, nawet najnormalniejszym tekście)
Musi Pan się do tego niestety przyzwyczaić, gdyż zamierzam od czasu do czasu się tu pojawiać :p
Komentarze (46)
Nie, niejednoznaczne. Gdyby było więcej, można by sobie podśpiewywać pod nosem : )
Hm, pomyślę:) Może wydumam coś do pośpiewania:)
Taka bardzo malutka miniaturka. Słodka. 5
Dzięki, Buczyborze :)
Miniaturka, ale fajna :) Za pomysł 5, za wykonanie 4,5 = 5.
Gdybyś jeszcze wyrównał wersy... przy okazji kontekst by się zmienił ;) Np.:
Zanurz wreszcie swą dłoń
w futerka mego toń.
Przepraszając Autora oryginału kontra Panu Z;
Zanurz twą łakomą dłoń
We futerka mego toń
Karawan Hi, hi, z lekką nutką kanibalizmu :)
Dziękuję za ocenę :) Zależało mi na maksymalnej melodyjności i stąd "niemiarowość" wersów.
Adam T
Jeżeli "melodyjnie" to tak. Twój oryginał lepiej "śpiewa".
Mi się podoba miniaturka:) 5
Sympatyczne:) 5
Pyszne! 8,5=5
Wielkie Wam dzięki za wysokie noty za taki drobiażdżek. Jestem mile zaskoczony:):)
Brykasz Gościu Panie!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nawet tego nie nazwę. Nie potrafię.
Byt przypominający katar sienny. Łechu brechu.
Mój nauczyciel by Cię jednak poćwiartował jak nic. Alleluja, nie ma... czegoś tam. I bęc.
Quincunx, rozumiem, że się, mimo siennego, podobało:) Cieszę :)
Szczerze, to WCALE, ale i tak Ci tego nie napiszę.
I co?
A co to jest? Jak nazwać 7 słów? Mega ambitne, do literatury wiele wnoszące, pracowałeś przy tym, autorze, bardzo długo widać, bo stworzyć takie dzieło, to jest niebywały wyczyn. Po prostu wpadłem w zachwyt... nad komentarzami, do czegoś, co jest poniżej poziomu intelektualnego przedszkolaka, uczącego się rymowania. Gratuluję wszystkim :))
Trudno ocenić coś, czego praktycznie nie ma.
Jak dla mnie okej - pomysł niezły a to więcej warte niż milion słów
akwamen, dużo piszesz ale z czytaniem coś cienko. Jeśli słowo "żarcik" oznacza dla Ciebie szumny i posuwisty poemat to radzę zweryfikować swój poziom u fachowca.
Nazywasz to żartem? Gratuluję osiągniętego poziomu żartowania ;)
akwamen Nie "żartem" tylko "żarcikiem". Ach, to czytanie...
Adam T Dokładnie takie czytanie, jak Twoje pisanie :))
akwamen ha, ha, dobre, pośmiałem się :)
Adam T i kto lepiej żartuje? Ha, ha
akwamen Zawsze ten, z którego żartów śmieje się większość:) I nie marnuj już mojego czasu.
Adam T Jak najbardziej, w końcu napisać taki tekst, to nie jakieś hop-siup. Nie przeszkadzam, więc w tworzeniu kilkusłownych wiekopomnych dzieł. Do następnego razu, Artysto! ha, ha, ha.
TeodorMaj, nie chcesz, nie oceniaj, nie musisz. Dzięki, że "zawiesiłeś" oko :)
Quincux, nie napiszę a jednak napiszę...pokrętna logika:) I co? I nic:) Pucuś, picuś czy jakoś takoś.
Nie buchaj żarem.
Baw się razem ze wszystkimi.
Pikuś, chyba? Tak mi się słyszało.
Jeśli pucuś, to picuś a jeśli pikuś to wtedy pukuś ale wybrałem wersję przez "c".
Wrzuć lepiej tekst jakiś.
Blablonisz jak po nektarynce.
Ech.
Quincunx Jutro albo pojutrze coś wrzucę.
Za kant spodniów trzymam. Taaa... I nie daj się spłoszyć.
Każdemu z nas czasami odwala. Trza czekolady więcej amkać. Musi.
Zastanawia mnie, czemu większość tych "starszych" osób lubi pisać o pedofilii (oczywiście mówię tutaj o podtekstach). Przyznaję ciekawy temat, a do twojego mini wierszyku sam sobie dopowiedziałem ciekawe zakończenie :P (ciekawe tylko dla mnie)
Oczywiście 5, choć nieco za krótki
Karo, dziękuje za 5. Ale czy ty na pewno wiesz o czym piszesz?
Nie...
(ja po prostu widzę podteksty w każdym, nawet najnormalniejszym tekście)
Musi Pan się do tego niestety przyzwyczaić, gdyż zamierzam od czasu do czasu się tu pojawiać :p
Karo Będę "pan' jak zgarnę jakąś kumulację.
Powiedział Kot ;-) Albo wiewiórka ;-) 5 Albo jakaś fajna myszka ;-) 5
Hm, najbardziej pasuje mi myszka:) Podzięki:)
Fajne, nie widziałam tego wcześniej, ale rozbawiło mnie teraz i dam 5 :)
Dzisiaj nazwałbym to "haiku":) Kilka pojawiło się na opowi:) Miło, że odnalazłaś taką "staroć":)
Pluszaki są słodziakami. A dłonie to małe łódeczki płynące po toni. Pozdrawiam ciepło
Miło ;)
Takie głupoty to ja tez pisac umiem
To super
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania