Wiosna
Zapach i dźwięk.
To wszystko rozchodzi się,
Gdy siedzę w tym miejscu,
O tej porze.
Zapach i dźwięk.
Nic więcej nie trzeba,
Małe uczucie tkliwości
Budzi we mnie
Wrażenie tęsknoty.
Tylko tyle,
Zapach i dźwięk.
Jest to, co było
I pewność,
Że nie ubędzie.
To wada wiosny.
Komentarze (2)
Ktoś chyba cieszył się z ładnej pogody. Zostawiam 4
Nie ma się czego doczepić jeśli chodzi o techniczną stronę wiersza, jednak wydaje mi się, że zawarłaś w nim coś istotnego dla siebie, co nadaje mu głębszy wymiar, a czego niestety przeciętny czytelnik nie dostrzeże. Pomimo to czwóreczka :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania