Wiosna
Na kwiat motyl sobie siadł
Skrzydła złożył kryjąc swój blask
a za nim pszczoła, osa, brzęczący Bąk
Ten drań z łąki ten z o bok !
Ciężar ich zaczął Kwiatkiem chwiać
a do tego nagle pojawił się wiatr
Od razu ulewa, śnieżyce, słońce palące cały czas
Lecz to nie złamie Jej, to nie koniec go
Ent z mądrością swą, Kwiat ten mały rade sobie dał?
Rośnie, Kwitnie, Liście ma co rok ?
a po tym motylu cień na trawie jest wciąż
Komentarze (13)
To trzeba poprawić :/
Przecież tak nie można!
Tak mogę poprawić. Całość ?? Chodzi o błędy czy wszystko jest do du… Pozdrawiam i dziękuje za każdą opinnie
Duże litery w środku zdań, kilka literówek i nadpowiedzeń. Do przebudowy dla mnie, być może z zachowaniem kilku wersów.
Pozdrówka
Witam wiem taki miałem zamysł. Duże litery w środku zdania rozumie mogę poprawić. Zawsze można inaczej zgadza się ?? wbrew innym można. Czy wszystkie formy gramatyczne zawsze musza być zachowane. Ktoś je stworzył ale czy to grzech albo zbrodnia kiedy je łamiemy? Że odbiegają od norm stworzonych przez nas. Bardzo dziękuje za szczerą opinie i pozdrawiam :)
Jestem na NIE.
gniot
Komentarz nie pozostawia na mnie suchej nitki. Ale widzę wywarł i tak jakieś wrażenie nie pozytywne ale zawsze cos. Pozdrawiam i dzięki za szczerość
Dziękuje za opinie :)
na małym kwiatku motyl siadł
skusił całą chmarę
ciężar tylko wzmocnił go
by nie stłamsić wcale.
ent zobaczył dziwy te
uwierzył, że też mogę
sprawił to malutki kwiat
i gości cały korzec
Tak ja odczytałem przesłanie wiersza. Mnie akurat dziwne zapisy nie dziwią. Lubię dziwy.
Jedynie wiersz mógł być... trochę bardziej wierszowy. Pozdrawiam→4
Dziękuje staram się powoli może kiedyś będzie mi lepiej wychodzić. Bardzo podoba mi się Twoja interpretacja spojrzałem na to z innej strony. Ale również doceniam złe opinie z nich zawsze mogę z nich wyrwać coś pozytywnego. Pozdrawiam
Jeśli chodzi o " Ten drań z łąki z o bok! To moja taka fantazja połączenie zbok z obok. Wiem poniosło mnie i to bardzo
Jeśli chodzi o " Ten drań z łąki z o bok! To moja taka fantazja połączenie zbok z obok. Wiem poniosło mnie i to bardzo
A rozumiem... o→dołożone... niby z obok... ale czytać: zbok:~)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania