„Witajcie wakacje”

Słoneczko mocno świeci,

cieszą się już wszystkie dzieci.

Bo właśnie szkołę ukończyły ,

do domu ze świadectwem zadowolone wróciły.

Nadszedł czas wakacji.

Odpoczynku dla nich.

Więc wesoło podskakują i już dziś

świętują.

Chętnie lato witają i o nic nie pytają.

Teraz relaks mają.

Na podwórzu biegają o wycieczkach

rozmawiają.

Jedni na zieloną szkołę się wybierają,

inni na kolonie.

Jeszcze ktoś wspomina o babci na wsi skromnie.

A ja Wam życzę Moi kochani byście tak jak lubicie czas spędzali, urokliwe chwilę dcceniali.

Beztrosko wśród natury hasali,

bezpiecznie następny rok szkolny powitali.

Pogody jak na lato przystało ,

niech się spelnia każde wasze marzenie.

Na zakończenie mojego wierszyka przesyłam

promyczek słoneczka dla każdego bez wyjątku dziecka.

Średnia ocena: 4.2  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (9)

  • wikindzy dwa lata temu

    Częstochowa i odstrzelone przecinki, temat oklepany, że trudno już kolejną oryginalną warstwę dodać, ale można klepać techniką, jak polske szable, z trzystu wartsw, jak dżapoński miecz, z ponad tysiunca. Wtórne.

  • Grafomanka dwa lata temu

    Oj, oj, oj...

  • Grisza dwa lata temu

    Zmień chociaż "słoneczko świeci, cieszą się dzieci". To jest w co drugim wierszu...

  • andrew24 dwa lata temu

    Ładnie i miło.

    Pozdrawiam serdecznie 5*
    Miłego wieczoru

  • Galaktyka dwa lata temu

    Ojej.....

  • White_Rose dwa lata temu

    Hasały* przepraszam za błąd.

  • Angela dwa lata temu

    Będę brutalnie szczera, przykro mi, ale zamiast przyjemnego wierszyka wyszedł Ci koszmarek.
    Popracuj nad rymem, nie zawsze musi być taki oklepany.
    Powodzenia

  • zsrrknight dwa lata temu

    trochę błędów, a poza tym zbyt proste i nudne, nawet jak na wierszyk dla dzieci

  • White_Rose dwa lata temu

    Dzięki za rady.
    Spróbuję jeszcze nad nim popracować.
    Albo zastąpić czymś innym.
    Pozdrawiam Was ciepło

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania