„Witajcie wakacje”
Słoneczko mocno świeci,
cieszą się już wszystkie dzieci.
Bo właśnie szkołę ukończyły ,
do domu ze świadectwem zadowolone wróciły.
Nadszedł czas wakacji.
Odpoczynku dla nich.
Więc wesoło podskakują i już dziś
świętują.
Chętnie lato witają i o nic nie pytają.
Teraz relaks mają.
Na podwórzu biegają o wycieczkach
rozmawiają.
Jedni na zieloną szkołę się wybierają,
inni na kolonie.
Jeszcze ktoś wspomina o babci na wsi skromnie.
A ja Wam życzę Moi kochani byście tak jak lubicie czas spędzali, urokliwe chwilę dcceniali.
Beztrosko wśród natury hasali,
bezpiecznie następny rok szkolny powitali.
Pogody jak na lato przystało ,
niech się spelnia każde wasze marzenie.
Na zakończenie mojego wierszyka przesyłam
promyczek słoneczka dla każdego bez wyjątku dziecka.
Komentarze (9)
Częstochowa i odstrzelone przecinki, temat oklepany, że trudno już kolejną oryginalną warstwę dodać, ale można klepać techniką, jak polske szable, z trzystu wartsw, jak dżapoński miecz, z ponad tysiunca. Wtórne.
Oj, oj, oj...
Zmień chociaż "słoneczko świeci, cieszą się dzieci". To jest w co drugim wierszu...
Ładnie i miło.
Pozdrawiam serdecznie 5*
Miłego wieczoru
Ojej.....
Hasały* przepraszam za błąd.
Będę brutalnie szczera, przykro mi, ale zamiast przyjemnego wierszyka wyszedł Ci koszmarek.
Popracuj nad rymem, nie zawsze musi być taki oklepany.
Powodzenia
trochę błędów, a poza tym zbyt proste i nudne, nawet jak na wierszyk dla dzieci
Dzięki za rady.
Spróbuję jeszcze nad nim popracować.
Albo zastąpić czymś innym.
Pozdrawiam Was ciepło
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania