"To znów nadchodzi! Jest we mnie! Aaaaaaaa!" yaoi tak bardzo. :x
"... i łamę się na cholernej barierce."- coś tu chyba zjadłeś, a konkretnie jakąś literkę. :D
Mimo, że przypadkowo ujrzałam wcześniej fabułę, podoba mi się i zostawiam 5. xD
"Jest ich coraz więcej."- lubisz na więcej batów? xD
"Nie pozwolę sobie na to. Chwytam jednego za rogi i przyciskam do ziemi."- dominator? myryryr... xD
" Powoli wbijam go coraz mocniej..."- ... xD
"Zimny pot zalał mnie i kanape, na której siedzę."- pot powiadasz? >u>
"Może następnym razem, jeśli ładnie poprosisz."- hehehe...
"Jej pomocnik albo nawet szef wpatruje się w moje oczy."- mrmr, czas na szekszy... c':
"To znów nadchodzi! Jest we mnie! Aaaaaaaa!" ~ Ekhem... Jest w tobie, powiadasz? ^^
"Wizja staje się jasna, widzę, widzę o kurwa!" ~ Aż taki wielki? :O
"W końcu mogą znów postawić mnie przed sądem. Nie wiem, co zrobię tym razem. Jak się wybronię?" ~ Nie da rady, sędzia jest yaoistą XD
"Różnią się tylko wielkością rogów i ich odcieniem." ~ Myślę, że nie o rogi tutaj chodzi XD
"Chodzą za mną wszędzie i patrzą się jak na darmowe jadło." ~ Zaraz jadło, napalone po prostu :D
"Chwytam jednego za rogi i przyciskam do ziemi. Mój pistolet jest tuż na jego plecach. Powoli wbijam go coraz mocniej, aby poczuł przed smak śmierci. Strzelam do momentu, aż jego żołądek nie wyleci na wierzch z resztą wnętrzności. Jestem mistrzem broni, Rambo w swojej małej wojnie jest tylko wypierdkiem przy mej szybkości i sposobie zabijania. Niczym Lykanin wypluwam przeżute resztki jego płuc i zmierzam znów do twojego ciała." ~ Jak głęboko główny bohater w niego wlazł? :O O kurde, ale hard yaoi :3 Pupcia pewnie biedaka bolała :(
"Jeśli znajdzie się ten, który zrujnuje to wszystko, wtedy wyssę jego krew." ~ Wyssie, ale nie krew XD Nie z PISTOLETU ^^
"Podchodzi bliżej i siłą woli łamie mój kręgosłup." ~ Żeby nie uciekł? XD
Rozwaliłeś mnie tym razem opowiadaniem XD Leci pięć za dzisiejszą dawkę yaoi ^^
"widzę o kurwa!" - przecinek po "widzę"
"Chodzę po twoim domu, z palnikiem w ręku" - bez przecinka
"a ty słonko jesteś moją wisienką " - przecinek przed i po "słonko"
"wykonam, jak Freddy Krueger" - bez przecinka, porównanie proste
"Niech próbują mi starczy to" - przecinek po "próbują"
"żywych, a marli boją" - umarli*
"Dostrzegam kolejny pokój wchodzę" - przecinek po "pokój"
"Po kolejnym morderstwie wyskakuje z okna na siódmym piętrze i łamę" - wyskakuję*, łamię*
"mnie i kanape" - kanapę* (te ogonki są Twoją zmorą)
"ale nie, nie mogę ci powiedzieć" - bez przecinka
Pomysł fajny, choć sama wizja może jakoś specjalnie mnie nie zachwyciła. Widać jednak, że robisz już tutaj mniej błędów, opisy są bardziej plastyczne. Podobają mi się te przyrównania do kultowych postaci, fajnie to wymyśliłeś, ogólnie ładnie się to prezentuje. Zostawię więc 4,5 czyli 5 :)
Komentarze (50)
"To znów nadchodzi! Jest we mnie! Aaaaaaaa!" yaoi tak bardzo. :x
"... i łamę się na cholernej barierce."- coś tu chyba zjadłeś, a konkretnie jakąś literkę. :D
Mimo, że przypadkowo ujrzałam wcześniej fabułę, podoba mi się i zostawiam 5. xD
O nie nie nie. Shiroi nie zaglądaj tu xD Jak Aga wychwycila to ona mnie zniszczy xD
Znam ten ból staryXD Chociażby moje opko pod twoim opko Vasto Lorde, Vasto LordeXD
PińćXD
"Jest ich coraz więcej."- lubisz na więcej batów? xD
"Nie pozwolę sobie na to. Chwytam jednego za rogi i przyciskam do ziemi."- dominator? myryryr... xD
" Powoli wbijam go coraz mocniej..."- ... xD
Zostaw trochę dla ShiroiXD
Aga sprawie ze podczas mojej egzekucji, będziesz za mna w kolejce xD
Można było się tego spodziewać. Sądząc po tekście wolisz być z przoduXD
Sluga, pakuje swoje noze i jade do ciebie. Zagramy w rzutki... xD
XDDDD Sługa dowalił. Epic win! Sługa piona!
Piona xnobodyperfectx
Tylko pamiętaj, nie maluj swojej tarczy na tyłu. Na mnie to nie działa:D
"Zimny pot zalał mnie i kanape, na której siedzę."- pot powiadasz? >u>
"Może następnym razem, jeśli ładnie poprosisz."- hehehe...
"Jej pomocnik albo nawet szef wpatruje się w moje oczy."- mrmr, czas na szekszy... c':
A może na tyłku? xD
Tak, na tyłkuXD SorryXD
Ej chwila! Sługa kłamie! Tam jest tylko moja piątka. xD
no , no całkiem niezłe :)
Wcale że nieXD
Cześć Mari, nie wiedziałem że czytasz horrorki-yaolkiXD
O ty jeszcze wielu rzeczy o mnie nie wiesz :)
"To znów nadchodzi! Jest we mnie! Aaaaaaaa!" ~ Ekhem... Jest w tobie, powiadasz? ^^
"Wizja staje się jasna, widzę, widzę o kurwa!" ~ Aż taki wielki? :O
"W końcu mogą znów postawić mnie przed sądem. Nie wiem, co zrobię tym razem. Jak się wybronię?" ~ Nie da rady, sędzia jest yaoistą XD
"Różnią się tylko wielkością rogów i ich odcieniem." ~ Myślę, że nie o rogi tutaj chodzi XD
"Chodzą za mną wszędzie i patrzą się jak na darmowe jadło." ~ Zaraz jadło, napalone po prostu :D
"Chwytam jednego za rogi i przyciskam do ziemi. Mój pistolet jest tuż na jego plecach. Powoli wbijam go coraz mocniej, aby poczuł przed smak śmierci. Strzelam do momentu, aż jego żołądek nie wyleci na wierzch z resztą wnętrzności. Jestem mistrzem broni, Rambo w swojej małej wojnie jest tylko wypierdkiem przy mej szybkości i sposobie zabijania. Niczym Lykanin wypluwam przeżute resztki jego płuc i zmierzam znów do twojego ciała." ~ Jak głęboko główny bohater w niego wlazł? :O O kurde, ale hard yaoi :3 Pupcia pewnie biedaka bolała :(
"Jeśli znajdzie się ten, który zrujnuje to wszystko, wtedy wyssę jego krew." ~ Wyssie, ale nie krew XD Nie z PISTOLETU ^^
"Podchodzi bliżej i siłą woli łamie mój kręgosłup." ~ Żeby nie uciekł? XD
Rozwaliłeś mnie tym razem opowiadaniem XD Leci pięć za dzisiejszą dawkę yaoi ^^
Ale się dowiem: ) To tylko kwestia czasu: )
O cześć ShiroiXD Tak właśnie na ciebie czekałemXD
No niewiem , taki pewniak z ciebie ?
Ciekawe dlaczego, lol XD
o co ci chodzi shiroi ?
A tobie o co? :O
To ja się pytam
Ale ja nic do ciebie nie mówiłam XD
"O cześć ShiroiXD Tak właśnie na ciebie czekałemXD
Ciekawe dlaczego, lol XD"
Jak widzisz to było do Sakala XD
a bo ja myślalm ze do mnie bo u mnie to jest pod mojim kom. Sorry moj błąd . :)
Sorka, ale nie odświeżyłam strony jak to wstawiałam XD Spoko ;)
Tak Mari, taki ze mnie pewniak: ) Wpisuj się, a zobaczysz: ) Jak ładnie poprosisz to może nagnę dla ciebie kolejkę: )
http://www.opowi.pl/lista-oczekujacych-na-opis-a6597/
Sakal :/
Co?
Em... XD
Dobra, ja muszę iść spać. Papatki Shiroi: )
Em coXD? Spieszę sięXD
Problem w tym że ja nie umiem ''ładnie prosić " , ale dziękuje ci bardzo
Ps . Zabrakło jeszcze .na .. MariNA , tak dla jasności ,
Nic ;) Papatki Sakal! XD
Dobrze Mari: ) Będę mówił na ciebie Marina kiedy ładnie poprosiszXD
Ahh, SihiroiXD Papatki: )
Dobranocki :)
hehehe miałeś isć spać
przedsmak - piszemy razem
Fajne to było 5 :)
Za jakie dobre uczynki ja się pytam....
Za kostki lodu i poplamioną tapicerkę samochodu. >u>
Aga wypuść tą wyobraźnie, daj jej pohasać poza głową xD
Wybacz, ale ona woli się pasić w mojej głowie. :D
Podobało mi się , jak to wszystko opisałes, z jakiego punktu widzenia, który wprawił w chwile przemyślen. 5! ;)
"widzę o kurwa!" - przecinek po "widzę"
"Chodzę po twoim domu, z palnikiem w ręku" - bez przecinka
"a ty słonko jesteś moją wisienką " - przecinek przed i po "słonko"
"wykonam, jak Freddy Krueger" - bez przecinka, porównanie proste
"Niech próbują mi starczy to" - przecinek po "próbują"
"żywych, a marli boją" - umarli*
"Dostrzegam kolejny pokój wchodzę" - przecinek po "pokój"
"Po kolejnym morderstwie wyskakuje z okna na siódmym piętrze i łamę" - wyskakuję*, łamię*
"mnie i kanape" - kanapę* (te ogonki są Twoją zmorą)
"ale nie, nie mogę ci powiedzieć" - bez przecinka
Pomysł fajny, choć sama wizja może jakoś specjalnie mnie nie zachwyciła. Widać jednak, że robisz już tutaj mniej błędów, opisy są bardziej plastyczne. Podobają mi się te przyrównania do kultowych postaci, fajnie to wymyśliłeś, ogólnie ładnie się to prezentuje. Zostawię więc 4,5 czyli 5 :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania