/

/

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (50)

  • xnobodyperfectx 08.07.2015

    "To znów nadchodzi! Jest we mnie! Aaaaaaaa!" yaoi tak bardzo. :x
    "... i łamę się na cholernej barierce."- coś tu chyba zjadłeś, a konkretnie jakąś literkę. :D
    Mimo, że przypadkowo ujrzałam wcześniej fabułę, podoba mi się i zostawiam 5. xD

  • Vasto Lorde 08.07.2015

    O nie nie nie. Shiroi nie zaglądaj tu xD Jak Aga wychwycila to ona mnie zniszczy xD

  • Slugalegionu 08.07.2015

    Znam ten ból staryXD Chociażby moje opko pod twoim opko Vasto Lorde, Vasto LordeXD

  • Slugalegionu 08.07.2015

    PińćXD

  • xnobodyperfectx 08.07.2015

    "Jest ich coraz więcej."- lubisz na więcej batów? xD
    "Nie pozwolę sobie na to. Chwytam jednego za rogi i przyciskam do ziemi."- dominator? myryryr... xD
    " Powoli wbijam go coraz mocniej..."- ... xD

  • Slugalegionu 08.07.2015

    Zostaw trochę dla ShiroiXD

  • Vasto Lorde 08.07.2015

    Aga sprawie ze podczas mojej egzekucji, będziesz za mna w kolejce xD

  • Slugalegionu 08.07.2015

    Można było się tego spodziewać. Sądząc po tekście wolisz być z przoduXD

  • Vasto Lorde 08.07.2015

    Sluga, pakuje swoje noze i jade do ciebie. Zagramy w rzutki... xD

  • xnobodyperfectx 08.07.2015

    XDDDD Sługa dowalił. Epic win! Sługa piona!

  • Slugalegionu 08.07.2015

    Piona xnobodyperfectx

  • Slugalegionu 08.07.2015

    Tylko pamiętaj, nie maluj swojej tarczy na tyłu. Na mnie to nie działa:D

  • xnobodyperfectx 08.07.2015

    "Zimny pot zalał mnie i kanape, na której siedzę."- pot powiadasz? >u>
    "Może następnym razem, jeśli ładnie poprosisz."- hehehe...
    "Jej pomocnik albo nawet szef wpatruje się w moje oczy."- mrmr, czas na szekszy... c':

  • xnobodyperfectx 08.07.2015

    A może na tyłku? xD

  • Slugalegionu 08.07.2015

    Tak, na tyłkuXD SorryXD

  • xnobodyperfectx 08.07.2015

    Ej chwila! Sługa kłamie! Tam jest tylko moja piątka. xD

  • Marinaaa8 08.07.2015

    no , no całkiem niezłe :)

  • Slugalegionu 08.07.2015

    Wcale że nieXD

  • Slugalegionu 08.07.2015

    Cześć Mari, nie wiedziałem że czytasz horrorki-yaolkiXD

  • Marinaaa8 08.07.2015

    O ty jeszcze wielu rzeczy o mnie nie wiesz :)

  • Anonim 08.07.2015

    "To znów nadchodzi! Jest we mnie! Aaaaaaaa!" ~ Ekhem... Jest w tobie, powiadasz? ^^

    "Wizja staje się jasna, widzę, widzę o kurwa!" ~ Aż taki wielki? :O

    "W końcu mogą znów postawić mnie przed sądem. Nie wiem, co zrobię tym razem. Jak się wybronię?" ~ Nie da rady, sędzia jest yaoistą XD

    "Różnią się tylko wielkością rogów i ich odcieniem." ~ Myślę, że nie o rogi tutaj chodzi XD

    "Chodzą za mną wszędzie i patrzą się jak na darmowe jadło." ~ Zaraz jadło, napalone po prostu :D

    "Chwytam jednego za rogi i przyciskam do ziemi. Mój pistolet jest tuż na jego plecach. Powoli wbijam go coraz mocniej, aby poczuł przed smak śmierci. Strzelam do momentu, aż jego żołądek nie wyleci na wierzch z resztą wnętrzności. Jestem mistrzem broni, Rambo w swojej małej wojnie jest tylko wypierdkiem przy mej szybkości i sposobie zabijania. Niczym Lykanin wypluwam przeżute resztki jego płuc i zmierzam znów do twojego ciała." ~ Jak głęboko główny bohater w niego wlazł? :O O kurde, ale hard yaoi :3 Pupcia pewnie biedaka bolała :(

    "Jeśli znajdzie się ten, który zrujnuje to wszystko, wtedy wyssę jego krew." ~ Wyssie, ale nie krew XD Nie z PISTOLETU ^^

    "Podchodzi bliżej i siłą woli łamie mój kręgosłup." ~ Żeby nie uciekł? XD

    Rozwaliłeś mnie tym razem opowiadaniem XD Leci pięć za dzisiejszą dawkę yaoi ^^

  • Slugalegionu 08.07.2015

    Ale się dowiem: ) To tylko kwestia czasu: )

  • Slugalegionu 08.07.2015

    O cześć ShiroiXD Tak właśnie na ciebie czekałemXD

  • Marinaaa8 08.07.2015

    No niewiem , taki pewniak z ciebie ?

  • Anonim 08.07.2015

    Ciekawe dlaczego, lol XD

  • Marinaaa8 08.07.2015

    o co ci chodzi shiroi ?

  • Anonim 08.07.2015

    A tobie o co? :O

  • Marinaaa8 08.07.2015

    To ja się pytam

  • Anonim 08.07.2015

    Ale ja nic do ciebie nie mówiłam XD
    "O cześć ShiroiXD Tak właśnie na ciebie czekałemXD
    Ciekawe dlaczego, lol XD"
    Jak widzisz to było do Sakala XD

  • Marinaaa8 08.07.2015

    a bo ja myślalm ze do mnie bo u mnie to jest pod mojim kom. Sorry moj błąd . :)

  • Anonim 08.07.2015

    Sorka, ale nie odświeżyłam strony jak to wstawiałam XD Spoko ;)

  • Slugalegionu 08.07.2015

    Tak Mari, taki ze mnie pewniak: ) Wpisuj się, a zobaczysz: ) Jak ładnie poprosisz to może nagnę dla ciebie kolejkę: )

    http://www.opowi.pl/lista-oczekujacych-na-opis-a6597/

  • Anonim 08.07.2015

    Sakal :/

  • Slugalegionu 08.07.2015

    Co?

  • Anonim 08.07.2015

    Em... XD

  • Slugalegionu 08.07.2015

    Dobra, ja muszę iść spać. Papatki Shiroi: )

  • Slugalegionu 08.07.2015

    Em coXD? Spieszę sięXD

  • Marinaaa8 08.07.2015

    Problem w tym że ja nie umiem ''ładnie prosić " , ale dziękuje ci bardzo
    Ps . Zabrakło jeszcze .na .. MariNA , tak dla jasności ,

  • Anonim 08.07.2015

    Nic ;) Papatki Sakal! XD

  • Slugalegionu 08.07.2015

    Dobrze Mari: ) Będę mówił na ciebie Marina kiedy ładnie poprosiszXD

  • Slugalegionu 08.07.2015

    Ahh, SihiroiXD Papatki: )

  • Marinaaa8 08.07.2015

    Dobranocki :)

  • Marinaaa8 08.07.2015

    hehehe miałeś isć spać

  • KarolaKorman 09.07.2015

    przedsmak - piszemy razem
    Fajne to było 5 :)

  • Vasto Lorde 09.07.2015

    Za jakie dobre uczynki ja się pytam....

  • xnobodyperfectx 09.07.2015

    Za kostki lodu i poplamioną tapicerkę samochodu. >u>

  • Vasto Lorde 09.07.2015

    Aga wypuść tą wyobraźnie, daj jej pohasać poza głową xD

  • xnobodyperfectx 09.07.2015

    Wybacz, ale ona woli się pasić w mojej głowie. :D

  • DuŚka ^.^ 10.07.2015

    Podobało mi się , jak to wszystko opisałes, z jakiego punktu widzenia, który wprawił w chwile przemyślen. 5! ;)

  • Rasia 10.08.2016

    "widzę o kurwa!" - przecinek po "widzę"
    "Chodzę po twoim domu, z palnikiem w ręku" - bez przecinka
    "a ty słonko jesteś moją wisienką " - przecinek przed i po "słonko"
    "wykonam, jak Freddy Krueger" - bez przecinka, porównanie proste
    "Niech próbują mi starczy to" - przecinek po "próbują"
    "żywych, a marli boją" - umarli*
    "Dostrzegam kolejny pokój wchodzę" - przecinek po "pokój"
    "Po kolejnym morderstwie wyskakuje z okna na siódmym piętrze i łamę" - wyskakuję*, łamię*
    "mnie i kanape" - kanapę* (te ogonki są Twoją zmorą)
    "ale nie, nie mogę ci powiedzieć" - bez przecinka
    Pomysł fajny, choć sama wizja może jakoś specjalnie mnie nie zachwyciła. Widać jednak, że robisz już tutaj mniej błędów, opisy są bardziej plastyczne. Podobają mi się te przyrównania do kultowych postaci, fajnie to wymyśliłeś, ogólnie ładnie się to prezentuje. Zostawię więc 4,5 czyli 5 :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania