Wracam!
Cześć!
Tak, jestem tu po 3 miesiącach nieobecności. Wstrzymam się na razie z "Perłą Życia", bo zgubiłam książkę, w której wszystko miałam zapisane, ale niedługo robię porządki, więc myślę, że ją znajdę. Mogę za to napisać tu fraszkę...
Cześć!
Tak, jestem tu po 3 miesiącach nieobecności. Wstrzymam się na razie z "Perłą Życia", bo zgubiłam książkę, w której wszystko miałam zapisane, ale niedługo robię porządki, więc myślę, że ją znajdę. Mogę za to napisać tu fraszkę...
Komentarze (3)
to napisz szybko fraszkę, jestem tu prawie rok a Ciebie nie pamiętam ;)
Och, uwielbiam fraszki, napisz c:
Zamiast informować nas o tym, lepiej byś zrobiła wrzucając jakiś tekst. Sama informacja o tym jest nam na nic, jeśli
nie ma co poczytać : /
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania