+

*

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 18

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (35)

  • Freya 13.01.2017

    "dźwięk zegara wiszący nad" - wiszącego
    "ściskała tak mocno, tak że nie " - jedno"tak"... ten tego wyhopsaj
    ", które kuły mnie, do tych wspomnień, które" - zamiast; "które... " np. raniących moje serce
    - albo całość: np. które gnały mnie do wspomnień raniących moje serce - czy cuś teges
    Przed i po: myślniku, pauzie, półpauzie - spacja
    Nie wiem o co kaman, ale tekst jest niezły. heyka ;)

  • Tanaris 13.01.2017

    Dziękuję za poprawki i rady. Jestem nowicjuszką w pisaniu. Oczywiście jeśli można tekst poprawić, to raz dwa to uczynię :)

  • Antoni 13.01.2017

    W moim guście ; ) 5.

  • Tanaris 13.01.2017

    Cieszę się ;)

  • Emi Ayo 13.01.2017

    Fajne :) dam 5

  • Tanaris 13.01.2017

    Dziękuję za potrzymanie mnie na duchu. Jednak nie jest tak źle jak sądziłam <3

  • Emi Ayo 13.01.2017

    Jest dobrze :).To twoje pierwsze opowiadanie?

  • Tanaris 13.01.2017

    Emi Ayo Tak tak ;) Hmmm chyba że te szkolne :D Raczej ich nie będę wliczać ;P to było ho ho :)

  • Tanaris 13.01.2017

    Emi Ayo Tak tak ;) Hmmm chyba że te szkolne :D Raczej ich nie będę wliczać ;P to było ho ho :)

  • Emi Ayo 13.01.2017

    Tanaris Ja też na opowi wstawiłam właśnie swoje pierwsze nieszkolne opowiadanie ;)

  • Tanaris 13.01.2017

    Emi Ayo chętnie zobaczę na Twoje dzieła xD

  • Emi Ayo 13.01.2017

    Tanaris To zapraszam do czytania w takim razie ;)

  • Ashley 13.01.2017

    Czekam na następne! :) 5

  • motomrówka 13.01.2017

    Nie wiem, czy nie bardziej tajemnicze od poprzedniej części, końcówka dopiero coś tam rozświetla. Całość dość emocjonalna. Podsyciłaś moją ciekawość. 5.

  • KarolaKorman 18.01.2017

    Jest trochę braków w przecinkach, ale takie wpadki każdy zalicza :) I ode mnie 5 :)
    ,,To tak jakby ktoś nagle pozamykał '' - To tak, jakby ktoś nagle pozamykał
    ,, Łzy spływały ciurkiem po policzku.'' - po policzkach
    ,, przez tą barierę,'' - tę
    ,,Był to dzień kiedy dziecko traci to co najdroższe-'' - Był to dzień, kiedy dziecko traci to, co najdroższe(spacja)-

  • Tanaris 19.01.2017

    Dziękuję, za ocenę. Zaraz zastosuję poprawki tak, by to wszystko miało ręce i nogi :D

  • Pasja 25.01.2017

    Czytam i ciekawi mnie c.d.Bardzo tajemniczo. 5 zdrówko

  • Tanaris 25.01.2017

    Mam nadzieję, że ciąg dalszy także cię wciągnie ;D Dziękuję za ocenę *;*

  • katharina182 25.01.2017

    Szkoda że takie krótkie. Ale zaciekawiasz:) lecę dalej. Zostawiam 5

  • Tanaris 25.01.2017

    Dzięki xD

  • natka1956 03.02.2017

    bardzo ciekawie piszesz :) 5

  • Tanaris 18.02.2017

    Dziękuję za miły komentarz :)

  • Mieszkaniec 03.03.2017

    Umiejętne zawiązanie akcji, ciekawy opis, kontrast między sielanką a czymś złowrogim, co niebawem ma się wydarzyć. Stopniowo ukazywana jest powaga sytuacji. Jest napięcie, jest tajemniczość. U czytelnika budzi się ciekawość - co mogło się wydarzyć? jakaś tragedia? Zaintrygowany chce czytać dalej...
    (5)

  • Tanaris 03.03.2017

    Hej :D Widzę, że wracamy do początków tak jak ja mam zamiar u cb :D

  • Mieszkaniec 03.03.2017

    Tanaris
    Czasem jest fajnie wrócić na stare śmieci ;)

  • Tanaris 03.03.2017

    Haha xD Racja :p

  • Ritha 15.03.2017

    Nasycone refleksja i emocjami bohaterki. Gut. Five.

  • Ritha 15.03.2017

    Refleksjami*

  • Tanaris 15.03.2017

    Ritha <3

  • Paradise 28.03.2017

    za krótkie! zdecydowanie za krótkie :D zostawiam więc 5 i lecę szybko dalej :D

  • Tanaris 29.03.2017

    Przepraszam, to były początki... :D

  • Mrocznaa 08.04.2017

    Piszesz tak, że czyta Się lekko i płynie, za co ode mnie +. Nie wiem, czemu zaczęłam czytać to dopiero teraz, ale naprawdę bardzo podoba mi się to opowiadanie. 5 :D

  • Tanaris 11.04.2017

    Ja też tak czasami mam, że czemu dopiero teraz coś czytam, a nie wcześniej. :)

  • Marzycielka29 16.05.2017

    Tutaj natomiast bezapelacyjnie, 5. Świetne opisy, urzekły mnie.

  • Tanaris 16.05.2017

    Fajnie, że zajrzałaś do mojego pierwszego opowiadania. :D

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania