+ Autor: Tanaris Czytano 692 razy Data dodania: 13.01.2017
Średnia ocena: 5.0 Głosów: 18
Zaloguj się, aby ocenić90
Komentarze (35)
Freya13.01.2017
"dźwięk zegara wiszący nad" - wiszącego
"ściskała tak mocno, tak że nie " - jedno"tak"... ten tego wyhopsaj
", które kuły mnie, do tych wspomnień, które" - zamiast; "które... " np. raniących moje serce
- albo całość: np. które gnały mnie do wspomnień raniących moje serce - czy cuś teges
Przed i po: myślniku, pauzie, półpauzie - spacja
Nie wiem o co kaman, ale tekst jest niezły. heyka ;)
Nie wiem, czy nie bardziej tajemnicze od poprzedniej części, końcówka dopiero coś tam rozświetla. Całość dość emocjonalna. Podsyciłaś moją ciekawość. 5.
Jest trochę braków w przecinkach, ale takie wpadki każdy zalicza :) I ode mnie 5 :)
,,To tak jakby ktoś nagle pozamykał '' - To tak, jakby ktoś nagle pozamykał
,, Łzy spływały ciurkiem po policzku.'' - po policzkach
,, przez tą barierę,'' - tę
,,Był to dzień kiedy dziecko traci to co najdroższe-'' - Był to dzień, kiedy dziecko traci to, co najdroższe(spacja)-
Umiejętne zawiązanie akcji, ciekawy opis, kontrast między sielanką a czymś złowrogim, co niebawem ma się wydarzyć. Stopniowo ukazywana jest powaga sytuacji. Jest napięcie, jest tajemniczość. U czytelnika budzi się ciekawość - co mogło się wydarzyć? jakaś tragedia? Zaintrygowany chce czytać dalej...
(5)
Piszesz tak, że czyta Się lekko i płynie, za co ode mnie +. Nie wiem, czemu zaczęłam czytać to dopiero teraz, ale naprawdę bardzo podoba mi się to opowiadanie. 5 :D
Komentarze (35)
"dźwięk zegara wiszący nad" - wiszącego
"ściskała tak mocno, tak że nie " - jedno"tak"... ten tego wyhopsaj
", które kuły mnie, do tych wspomnień, które" - zamiast; "które... " np. raniących moje serce
- albo całość: np. które gnały mnie do wspomnień raniących moje serce - czy cuś teges
Przed i po: myślniku, pauzie, półpauzie - spacja
Nie wiem o co kaman, ale tekst jest niezły. heyka ;)
Dziękuję za poprawki i rady. Jestem nowicjuszką w pisaniu. Oczywiście jeśli można tekst poprawić, to raz dwa to uczynię :)
W moim guście ; ) 5.
Cieszę się ;)
Fajne :) dam 5
Dziękuję za potrzymanie mnie na duchu. Jednak nie jest tak źle jak sądziłam <3
Jest dobrze :).To twoje pierwsze opowiadanie?
Emi Ayo Tak tak ;) Hmmm chyba że te szkolne :D Raczej ich nie będę wliczać ;P to było ho ho :)
Emi Ayo Tak tak ;) Hmmm chyba że te szkolne :D Raczej ich nie będę wliczać ;P to było ho ho :)
Tanaris Ja też na opowi wstawiłam właśnie swoje pierwsze nieszkolne opowiadanie ;)
Emi Ayo chętnie zobaczę na Twoje dzieła xD
Tanaris To zapraszam do czytania w takim razie ;)
Czekam na następne! :) 5
Nie wiem, czy nie bardziej tajemnicze od poprzedniej części, końcówka dopiero coś tam rozświetla. Całość dość emocjonalna. Podsyciłaś moją ciekawość. 5.
Jest trochę braków w przecinkach, ale takie wpadki każdy zalicza :) I ode mnie 5 :)
,,To tak jakby ktoś nagle pozamykał '' - To tak, jakby ktoś nagle pozamykał
,, Łzy spływały ciurkiem po policzku.'' - po policzkach
,, przez tą barierę,'' - tę
,,Był to dzień kiedy dziecko traci to co najdroższe-'' - Był to dzień, kiedy dziecko traci to, co najdroższe(spacja)-
Dziękuję, za ocenę. Zaraz zastosuję poprawki tak, by to wszystko miało ręce i nogi :D
Czytam i ciekawi mnie c.d.Bardzo tajemniczo. 5 zdrówko
Mam nadzieję, że ciąg dalszy także cię wciągnie ;D Dziękuję za ocenę *;*
Szkoda że takie krótkie. Ale zaciekawiasz:) lecę dalej. Zostawiam 5
Dzięki xD
bardzo ciekawie piszesz :) 5
Dziękuję za miły komentarz :)
Umiejętne zawiązanie akcji, ciekawy opis, kontrast między sielanką a czymś złowrogim, co niebawem ma się wydarzyć. Stopniowo ukazywana jest powaga sytuacji. Jest napięcie, jest tajemniczość. U czytelnika budzi się ciekawość - co mogło się wydarzyć? jakaś tragedia? Zaintrygowany chce czytać dalej...
(5)
Hej :D Widzę, że wracamy do początków tak jak ja mam zamiar u cb :D
Tanaris
Czasem jest fajnie wrócić na stare śmieci ;)
Haha xD Racja :p
Nasycone refleksja i emocjami bohaterki. Gut. Five.
Refleksjami*
Ritha <3
za krótkie! zdecydowanie za krótkie :D zostawiam więc 5 i lecę szybko dalej :D
Przepraszam, to były początki... :D
Piszesz tak, że czyta Się lekko i płynie, za co ode mnie +. Nie wiem, czemu zaczęłam czytać to dopiero teraz, ale naprawdę bardzo podoba mi się to opowiadanie. 5 :D
Ja też tak czasami mam, że czemu dopiero teraz coś czytam, a nie wcześniej. :)
Tutaj natomiast bezapelacyjnie, 5. Świetne opisy, urzekły mnie.
Fajnie, że zajrzałaś do mojego pierwszego opowiadania. :D
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania