+

#

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 14

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (40)

  • Emi Ayo 31.01.2017

    Szkoda mi ich :( ciekawe jak to dalej będzie. Daje 5

  • Tanaris 31.01.2017

    Dziękuję za komentarz <3

  • Emi Ayo 31.01.2017

    Tanaris nie ma za co przecież wiesz ze uwielbiam twoje opowiadanie. <3 chciałabym pisać tak ładnie jak ty ;)

  • Tanaris 31.01.2017

    Emi Ayo Pieknie mi to słyszeć <3 Łzy wzruszenia skrywam, gdyż będę czerwona ;D I Emi uwierz, że tak samo podoba mi się twój styl pisania *,*

  • Emi Ayo 31.01.2017

    Tanaris cieszy mnie to <3 nie sądziłam ze moje opowiadania chociaż kogoś zainteresują; )

  • Tanaris 31.01.2017

    Emi Ayo No pewnie, że interesują. ;D Bardziej liczę na twoje pierwsze opowiadanie, ale o smokach także będę czytać.

  • Emi Ayo 31.01.2017

    Tanaris też uważam ze garath jest fajniejszy to o smokach to taka miała odskocznia być ;) mniej temu czasu poświęcam więc na pewno lepsze mię będzie. A tak się zastanawiam co jak my się znamy w rzeczywistości a o tym nawrt Nie wiemy hehe? ;)

  • Tanaris 31.01.2017

    Emi Ayo Kto to wie ;p

  • Emi Ayo 31.01.2017

    Tanaris dziwne by to było hehe chociaż raz miałam taka dziwna sytuację; )

  • Tanaris 31.01.2017

    Emi Ayo Czemu dziwną? :D

  • Emi Ayo 31.01.2017

    Tanaris Bo pisałam z kimś w Internecie a się okazało ze go znam w rzeczywistości ;)

  • Tanaris 31.01.2017

    Emi Ayo musiało to być mega zaskoczeniem ;D Fajnie z drugiej strony xD

  • Emi Ayo 31.01.2017

    Tanaris nom ale Ciebie pewnie nie znam ;) chociaż kto wie...już jedną osobą stwierdziła ze możemy się się rzeczywistości znać ale ja w to wątpię

  • Tanaris 31.01.2017

    Emi Ayo Czemu od razu wątpić? Eee tam ;D Dowiemy się w swoim czasie czy faktycznie tak jest, jak się nam wydaje. ;D

  • Emi Ayo 31.01.2017

    Tanaris trochę trudno Bedzie się dowiedzieć; ) szkoda ze na opowi Nie ma czata ;)

  • Tanaris 31.01.2017

    Emi Ayo możemy popisać na mailu ;) mogę go tu podać, choć dawno już z niego nie korzystałam, mam nadzieję, że jeszcze hasło pamiętam: aganeska08@onet.pl

  • Tanaris 31.01.2017

    Tanaris jak co napisz w wolnej chwili ;D

  • Emi Ayo 31.01.2017

    Tanaris dziek za podanie maila postaram się wieczorem do ciebie napisać ;) ja na moj wchodze mega rzadko ale hasło pamiętam jescE ;)

  • Oia 31.01.2017

    Takie smutne i prawdziwe. Także realistyczne. Jejciu... 5 z łezką w oku.

  • Tanaris 31.01.2017

    Dziękuję, że moje opowiadanie nadal się podoba <3

  • Oia 31.01.2017

    Tanaris no oczywiście że się podoba ~

  • Adam T 31.01.2017

    Zostawiam pięć. Uważam, że napisałaś świetny kawałek, emocjonalnego tekstu, bardzo prawdziwie. Mam braki, poprzednie niektóre części pominąłem, ale źle zrobiłem. Wracam czytać :)

  • Tanaris 31.01.2017

    Dziękuję i zapraszam do części poprzednich ;D

  • Pasja 31.01.2017

    wujek - wujków. Bardzo poruszający tekst o dzieciach tęskniących za mamą, przytuleniem, miłością. 5 i pozdrawiam.

  • Tanaris 31.01.2017

    A faktycznie wujków ;D dzięki za olśnienie i ocenę <3

  • Freya 31.01.2017

    Można wnioskować, że rodzice dostali zakaz odwiedzin, no bo przynajmniej matka starałaby się to zrobić. Trochę zdziwiły mnie te zasady - raz w miesiącu... ale to ty piszesz. Myślę że faktycznie, tak właśnie mogą odczuwać potrzebę kontaktu z rodzicami odebrane im dzieci. l to nawet w sytuacjach, gdy ci rodzice tymi gorszymi. Pzdr.;)

  • Tanaris 31.01.2017

    Cieszę się, że nieźle główkujesz nad tym, czy faktycznie rodzice nie mieli zgody od sądu, skoro nie przyszli. A może był inny powód?
    Dziękuję za komentarz ;D

  • dominisia 31.01.2017

    Kolejna wspaniała część. Oczywiście że 5! Też liczyłam że przyjdą...

  • Tanaris 31.01.2017

    Dziękuję, niestety czasem nie idzie tak, jakbyśmy chcieli ;p

  • KarolaKorman 15.02.2017

    ,,- Może przyjdzie. - szlochałam. - Łudziłam się? Czy naprawdę w to wierzyłam? - Przyjdzie siostro. - '' - tu masz, w środku wypowiedzi, dwie narracje
    Tyle czekania, znaczenia w kalendarzu, wypatrywania i... nic, serce się kraje :( 5 :)

  • Tanaris 15.02.2017

    Faktycznie, nie zauważyłam, że dodałam tam myślnik :) Dzięki!

  • Ritha 16.03.2017

    "W pokoju tykał zegar, jego wskazówki pomalutku przesuwały się do przodu." - zwrócenie uwagi na detal, lubię.

    "Jakaś siła powodowała, że zlatywałam ze stromej, oblodzonej skarpy na dół. Nie miałam chwili na to, by móc utrzymać równowagę ciała i umysłu. " - zobrazowanie emocji, gut.

    "- Nie przyjdzie. - Bliska płaczu, podpierała się kolanami.
    - Może przyjdzie. - szlochałam. " - ej, normalnie samej mi się zachciało płakać. bidne...

    I ten kalendarz, w którym odliczała dni, taki symboliczny, porozrywany na końcu. Pięknie. Ocenę znasz.

  • Tanaris 16.03.2017

    Dzięki, że troszkę się podoba. To moje pierwsze opowiadanie, z początku sama nie wiedziałam, czy ma sen go wstawiać, a co dopiero konynuować...

  • Ritha 16.03.2017

    Tanaris no oczywiście, że ma sens, a jak na pierwsze tymbardziej jest super i podoba mi się nawet bardziej niż troszkę.... :D

  • Paradise 28.03.2017

    smutno ;( czyżby mama była w więzieniu? biedne dzieci.. ale porwanie kalendarza to świetny akcent na koniec :) 5

  • Tanaris 29.03.2017

    Ooo cieszę się, że się wciągłaś, jak burza poleciałaś przez dziesięć rozdziałów :D Bardzo mi miło xD
    Zobaczyłam, że i u ciebie nowa część, więc lecę czytać xD

  • Mrocznaa 08.04.2017

    Przeczuwałam, że coś się wydarzy i pokrzyżuje wyczekiwane spotkanie. Naprawdę się wciagłam i czytam wszystkie części po kolei. 5 :D

  • Tanaris 11.04.2017

    Dzięki xD

  • Marzycielka29 23.05.2017

    To tak cholernie przykre! Za tę i poprzednie części, gdzie nie zostawiłam koma, 5

  • Tanaris 23.05.2017

    Bardzo ci dziękuję za takie słowa :*

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania