+

#

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (24)

  • dominisia 07.02.2017

    Zasługuje to na 5 gwiazdek ☺ jak dobrze że w końcu doszło do tego spotkania widać silną więź pomiędzy matką a córkami

  • Tanaris 07.02.2017

    dziękuję <3

  • Pasja 07.02.2017

    Smutne spotkanie, ale kie ważne dla dziewczynek, zwłaszcza młodszej. Błędy rodzicow ranią najbardziej dzieci. 5 Pozdrawiam ciepło

  • Tanaris 07.02.2017

    Bardzo dziękuję za komentarz <3

  • Emi Ayo 07.02.2017

    Smutne,ale bardzo fajnie,że w końcu je odwiedziła :) Ciekawi mnie jak to dalej będzie, bardzo się wciągnęłam :D Daję 5

  • Tanaris 08.02.2017

    Dziękuję i czekam na twoje opowiadanie xD

  • Emi Ayo 08.02.2017

    Tanaris wiesz mam za dużo roboty ze szkoła, Ale teraz piszę xD wieczorem wstawię ;)

  • Tanaris 08.02.2017

    Emi Ayo mnie czeka praca, pewnie też nie będzie łatwo, a!e damy radę ;)

  • Emi Ayo 08.02.2017

    Ja w tej chwili piszę to o smokach ;) zostało mi jeszcze 10 min mam nadzieję ze się wyrobie ;)

  • Tanaris 08.02.2017

    Emi Ayo już się nie mogę doczekać!

  • Emi Ayo 08.02.2017

    Tanaris Kurcze jednak nie wstawię, nie napisałam tego :( nie wyrobiłam się,ale może dam radę jutro :D

  • Tanaris 08.02.2017

    Emi Ayo ja wg myślałam, że cię porwano i nie mogłaś wstawić kolejnej części, ale fajnie, że jednak to się nie sprawdziło xD

  • Emi Ayo 08.02.2017

    Tanaris Skąd pomysł z tym porwaniem? xD

  • Tanaris 08.02.2017

    Emi Ayo Bo to by wyjaśniało, dlaczego nie wstawiłaś do 10 min xD A tu jednak okazało się, że było inaczej xD

  • Emi Ayo 08.02.2017

    Tanaris Powiem tak, byłam na lekcji i zostało 10 min do jej końca, więc miałam 10 min żeby zdążyć napisać, ale nie wyszlo :p

  • Tanaris 08.02.2017

    Emi Ayo Domyśliłam się, tak tylko żartuję <3

  • Emi Ayo 08.02.2017

    Tanaris I tak się w sumie teraz zastanawiam, kiedy ja znajdę na to czas skoro mam jutro prawie cały dzień matematykę xD

  • Ritha 16.03.2017

    Piękne spotkanie, ściska za gardło... Btw, chyba bym nie potrafiła napisać opowiadania oczami dziecka, serio. Takzż szacun. I zasłużone pięć gwiazd :)

  • Tanaris 16.03.2017

    Dzięki jeszcze raz ;D

  • Mrocznaa 08.04.2017

    Wkońcu się spotkały ;D Polubiłam to twoje opowiadanie. Dałabym 6, ale mogę tylko 5.

  • Tanaris 03.06.2017

    Naprawdę? Bardzo mnie to cieszy. <3

  • Tanaris 03.06.2017

    A co z twoimi opowiadaniem?

  • Marzycielka29 02.06.2017

    Poprzednie części i tę oceniłam na 5. W tej zachwycił mnie szczególnie początek. Opisy raz dały pole wyobraźni, dwa były płynne i majestatyczne. Czytałam je dwa razy, tak mi się podobają :)

  • Tanaris 03.06.2017

    Nie wiedziałam, że aż tak mogło się spodobać. Z drugiej strony odświeżyłam sobie początek i powiem, że o dziwo i mnie się podoba :p To chyba dobrze. :]

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania