Poprzednie części i tę oceniłam na 5. W tej zachwycił mnie szczególnie początek. Opisy raz dały pole wyobraźni, dwa były płynne i majestatyczne. Czytałam je dwa razy, tak mi się podobają :)
Nie wiedziałam, że aż tak mogło się spodobać. Z drugiej strony odświeżyłam sobie początek i powiem, że o dziwo i mnie się podoba :p To chyba dobrze. :]
Komentarze (24)
Zasługuje to na 5 gwiazdek ☺ jak dobrze że w końcu doszło do tego spotkania widać silną więź pomiędzy matką a córkami
dziękuję <3
Smutne spotkanie, ale kie ważne dla dziewczynek, zwłaszcza młodszej. Błędy rodzicow ranią najbardziej dzieci. 5 Pozdrawiam ciepło
Bardzo dziękuję za komentarz <3
Smutne,ale bardzo fajnie,że w końcu je odwiedziła :) Ciekawi mnie jak to dalej będzie, bardzo się wciągnęłam :D Daję 5
Dziękuję i czekam na twoje opowiadanie xD
Tanaris wiesz mam za dużo roboty ze szkoła, Ale teraz piszę xD wieczorem wstawię ;)
Emi Ayo mnie czeka praca, pewnie też nie będzie łatwo, a!e damy radę ;)
Ja w tej chwili piszę to o smokach ;) zostało mi jeszcze 10 min mam nadzieję ze się wyrobie ;)
Emi Ayo już się nie mogę doczekać!
Tanaris Kurcze jednak nie wstawię, nie napisałam tego :( nie wyrobiłam się,ale może dam radę jutro :D
Emi Ayo ja wg myślałam, że cię porwano i nie mogłaś wstawić kolejnej części, ale fajnie, że jednak to się nie sprawdziło xD
Tanaris Skąd pomysł z tym porwaniem? xD
Emi Ayo Bo to by wyjaśniało, dlaczego nie wstawiłaś do 10 min xD A tu jednak okazało się, że było inaczej xD
Tanaris Powiem tak, byłam na lekcji i zostało 10 min do jej końca, więc miałam 10 min żeby zdążyć napisać, ale nie wyszlo :p
Emi Ayo Domyśliłam się, tak tylko żartuję <3
Tanaris I tak się w sumie teraz zastanawiam, kiedy ja znajdę na to czas skoro mam jutro prawie cały dzień matematykę xD
Piękne spotkanie, ściska za gardło... Btw, chyba bym nie potrafiła napisać opowiadania oczami dziecka, serio. Takzż szacun. I zasłużone pięć gwiazd :)
Dzięki jeszcze raz ;D
Wkońcu się spotkały ;D Polubiłam to twoje opowiadanie. Dałabym 6, ale mogę tylko 5.
Naprawdę? Bardzo mnie to cieszy. <3
A co z twoimi opowiadaniem?
Poprzednie części i tę oceniłam na 5. W tej zachwycił mnie szczególnie początek. Opisy raz dały pole wyobraźni, dwa były płynne i majestatyczne. Czytałam je dwa razy, tak mi się podobają :)
Nie wiedziałam, że aż tak mogło się spodobać. Z drugiej strony odświeżyłam sobie początek i powiem, że o dziwo i mnie się podoba :p To chyba dobrze. :]
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania