Bardzo fajne zakończenie :) tylko jeden błąd tam gdzie jest "wybranych przez nach szkół" powinno być nas prawda? ;)oczywiście za tą część daje 5 i czekam z niecierpliwością na kolejne :D
Świetny tekst i jaki dobry przekaz wyborów mlodej dziewczyny. Doskonały kontakt z rodzicami zastępczymi i vice versa. No i ta waltornia ? Zuch dziewczyna. 5. Pozdrawiam ciepło
tak mnie wciągneły te opowiadania,że nie mogę doczekać się na kolejne ciekawa jestem czy ta Anieszka zostanie kiedys nauczycielem muzyki Pisz pisz dalej
Komentarze (18)
Bardzo fajne zakończenie :) tylko jeden błąd tam gdzie jest "wybranych przez nach szkół" powinno być nas prawda? ;)oczywiście za tą część daje 5 i czekam z niecierpliwością na kolejne :D
Penie tak miało być ;D Ha! Dzięki <3
Świetny tekst i jaki dobry przekaz wyborów mlodej dziewczyny. Doskonały kontakt z rodzicami zastępczymi i vice versa. No i ta waltornia ? Zuch dziewczyna. 5. Pozdrawiam ciepło
Bardzo dziękuję za te słowa <3
super, czekam na kolejne
Dziękuję ślicznie <3
Wspaniała część. Przyjemnie się czyta. Czuję jakbym te miejsca bardzo dobrze znała ;)
Nie wątpię w to :P
tak mnie wciągneły te opowiadania,że nie mogę doczekać się na kolejne ciekawa jestem czy ta Anieszka zostanie kiedys nauczycielem muzyki Pisz pisz dalej
To by dopiero było :D cieszę się bardzo, że opowiadanie cieszy się takim powodzeniem :)
Taki "szkolny" rozdział; ) Bardzo mi się podobało jak przedstawiłas całą sytuację. Rozdział jest realistycznie napisany.
Zasłużone 5 zostawiam.
Nie mogło takiego tematu w tym opowiadaniu zabraknąć ;)
Zrobiło się optymistycznie! A główna bohaterka w końcu zajęła się swoim własnym życiem, zamiast życiem rodziców, najlepsze lekarstwo, brawo. :)
Kłaniam się <3 I dzięki xD
Jak zawsze bardzo dobrze napisana :D 5
Heh xD
Czytam z ogromną przyjemnością :)
Bardzo mnie to cieszy. :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania