Wreszcie coś lepiej im się układa w życiu. Jakoś bardzo skoczyłaś do przodu pod względem wieku tych dziewczyn i tym samym z fabułą, albo mi pouciekały jakieś odcinki. Pzdr. ;)
Cóż... jeszcze troszkę i historia dobiegnie końca, nie chcę też jakoś specjalnie przeciągać :)
krysia24.02.2017
moze lepiej niech ta historia będzie moooocno przeciągnięta .Fajnie się ją czyta czasami mi się łzj leją czasami boki zrywam ze śmiechu .chcę czytać jeszcze nowe rozdziały
Jeśli mogę mieć uwagę:
"- Już, chwila - Szukałam opis. - Jest. Amerykańsko-brytyjski film fantastycznonaukowy w reżyserii Christophera Nolana... - Może być? - Wszystkie na szczęście pokiwały głową na znak, że się zgadzają." - trochę tak sztywno jak na dialog nastolatek podczas osiemnastki, tzn. wiem, że ona czyta opis filmu, ale można by było ciut bardziej jakoś na luzie. Tzn. nie mam zarzutów, tekst bardzo poprawnie, jesteś staranna, wszystko gitarowo, tylko po prostu jestem fanką naturalnych, takich wiesz, przemyślanie niedbałych dialogów, ale to tylko mój punkt widzenia. :) Poza tym zaintrygowałaś końcówką, motyw miłosny, mrau! :) Piąteczka jak najbardziej.
Z dialogami myślę, że mam największy problem. Bo niby chciałabym napisać coś fuj, ble itd tylko że pewnie nie byłoby to logiczne xD Ehh zawsze uważam, że są lekko sztuczne ;/
Tanaris może nie sztuczne, ale momentami zbyt poprawne. Zauważ jak ludzie rozmawiają, nie mówią wszystkiego od A do Z, od deski do deski, zazwyczaj wyrzucają myśli bardziej niedbale, nie tłumaczą dokładnie, urywają wypowiedzi, nie dopowiadają, albo czegoś nie wiedzą, albo wybuchają złością, albo przeklną (tu raczej nie, bo to o dzieciach), albo wpadają w potok słów, albo się zająkną, albo coś, itede itepe, obserwuj ludzi wokół, taka moja mała sugestia. Ale nie jest źle :)
Komentarze (31)
no wreszcie Agnieszka jest pełnoletnia ciekaw co ją czeka w dorosłym życiu no i ta pierwsza MIŁOŚĆ ach miarowy krok albo równe tępo
Dziękuję za komentarz ;D
Czytałam to w takim jakby chaosie, al spokojnie ogarnęłam xD I dam 5, bo mi się podobało. Jestem mega rozbawiona ;) Czekam na następne :D
Troszkę zakręcone, jak cała Agnieszka zresztą xD
Tanaris Zakręcona to jestem ja xD
Emi Ayo niech będzie, obie jesteśmy xD
No pełnoletność, osiemnastka i pierwsze piwo i wejście w dorosłość. No i gdzieś tam z boku Łukasz S. Miłość. 5 Pozdrawiam serdecznie
Miłości nie zabraknie ;D
Wreszcie coś lepiej im się układa w życiu. Jakoś bardzo skoczyłaś do przodu pod względem wieku tych dziewczyn i tym samym z fabułą, albo mi pouciekały jakieś odcinki. Pzdr. ;)
Cóż... jeszcze troszkę i historia dobiegnie końca, nie chcę też jakoś specjalnie przeciągać :)
moze lepiej niech ta historia będzie moooocno przeciągnięta .Fajnie się ją czyta czasami mi się łzj leją czasami boki zrywam ze śmiechu .chcę czytać jeszcze nowe rozdziały
Bardzo się cieszę xD zobaczymy jak to faktycznie będzie...
Wspaniale piszesz. Musisz wydać kiedyś książkę. Nareszcie coś o miłości :-*
Ha! To by było coś :) też zacznij pisać :p
Świetne :D zasłużone 5 ;)
Dzięki xD
Czyżby się jakaś historia miłosna szykowala?
Osiemnastka fajna rzecz... szkoda że moja już dawno przeminęła;P
Fajny rozdział zostawiam 5
Zobaczysz w kolejnej części ;p Dziękuję <3
Jeśli mogę mieć uwagę:
"- Już, chwila - Szukałam opis. - Jest. Amerykańsko-brytyjski film fantastycznonaukowy w reżyserii Christophera Nolana... - Może być? - Wszystkie na szczęście pokiwały głową na znak, że się zgadzają." - trochę tak sztywno jak na dialog nastolatek podczas osiemnastki, tzn. wiem, że ona czyta opis filmu, ale można by było ciut bardziej jakoś na luzie. Tzn. nie mam zarzutów, tekst bardzo poprawnie, jesteś staranna, wszystko gitarowo, tylko po prostu jestem fanką naturalnych, takich wiesz, przemyślanie niedbałych dialogów, ale to tylko mój punkt widzenia. :) Poza tym zaintrygowałaś końcówką, motyw miłosny, mrau! :) Piąteczka jak najbardziej.
Z dialogami myślę, że mam największy problem. Bo niby chciałabym napisać coś fuj, ble itd tylko że pewnie nie byłoby to logiczne xD Ehh zawsze uważam, że są lekko sztuczne ;/
Tanaris może nie sztuczne, ale momentami zbyt poprawne. Zauważ jak ludzie rozmawiają, nie mówią wszystkiego od A do Z, od deski do deski, zazwyczaj wyrzucają myśli bardziej niedbale, nie tłumaczą dokładnie, urywają wypowiedzi, nie dopowiadają, albo czegoś nie wiedzą, albo wybuchają złością, albo przeklną (tu raczej nie, bo to o dzieciach), albo wpadają w potok słów, albo się zająkną, albo coś, itede itepe, obserwuj ludzi wokół, taka moja mała sugestia. Ale nie jest źle :)
Ritha Tak uczynię, jest nad czym popracować xD
Tanaris jest bardzo dobrze, niechaj będzie wyśmienicie :>
Ritha Właśnie tego brakowało mi słowa, że faktycznie, ale zbyt poprawnie... No grunt to iść do przodu, prawda? Tak więc do boju <3
Tanaris 3mam kciuki :)
Pierwsza miłość :') Ciekawe jak sie ona potoczy i wogóle czy między Agnieszką i Łukaszem się coś zacznie. 5 :D!
Dzięki :D
Jesteś z marca? Ja też hehe 7.
Tak :p i to 8, więc podwójne.
Tanaris rybki sa super! Ja 7 urodziny, 8 dzień kobiet, a 13 imieniny
Marzycielka29 Szaleństwo totalne :D
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania