+

#

Średnia ocena: 4.9  Głosów: 10

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (23)

  • Pasja 28.02.2017

    Taka niewinna dziecięca milość, piękna i po latach odżyły wspomnienia. no coś pewnie będzie się działo? 5 Pozdrawiam

  • Pasja 28.02.2017

    Taka niewinna dziecięca milość, piękna i po latach odżyły wspomnienia. no coś pewnie będzie się działo? 5 Pozdrawiam

  • Tanaris 28.02.2017

    Dziękuję za taki ciepły komentarz <3

  • Alentin 28.02.2017

    Świetne :D 5!

  • Tanaris 28.02.2017

    Dziękuję :D

  • Tanaris 01.03.2017

    Kolejną część może dodam już jutro :)

  • Emi Ayo 02.03.2017

    Trochę się spoznilam xD ta część trochę nie w moim klimacie, ale fajna. Troszkę tylko się nudzilam czytając o kościele.może dlatego ze do niego nie chodzę... No cóż zostawiam 4 za to

  • Tanaris 02.03.2017

    Dzięki, może troszkę za nudnawe, ale cóż to dopiero był wstęp ;D

  • Emi Ayo 02.03.2017

    Tanaris wstęp? Czyli jeszcze sporo części będzie? :D

  • Tanaris 02.03.2017

    Emi Ayo Nie wiem, ale wielu mnie prosi, abym pisała i aby się to jeszcze nie kończyło.

  • Tanaris 02.03.2017

    Ciężko mi stwierdzić, naprawdę :)

  • Emi Ayo 02.03.2017

    Tanaris ja chce więcej części: D

  • Tanaris 02.03.2017

    Emi Ayo A ja twoich xD

  • krysia 02.03.2017

    Tanaris,no.no żeby tak młodo się zakochać i to że pierwsze zauroczenie w kościele i to jeszcze ministrant ciekawa jestem co jeszcze sie dowiemy w kolejnych cześciach juz nie mogę się doczekać

  • Tanaris 02.03.2017

    Nie wiedziałam, że taki wątek może kogoś zaciekawić. Bardzo mnie to cieszy!

  • Tanaris 02.03.2017

    Zapraszam do kolejnej części :)

  • katharina182 13.03.2017

    ,,Obnażyłem przed tobą swoją duszę, nie proszę o wybaczenie, tylko o odrobinę wyrozumiałości, że może dasz mi jeszcze jedną szansę, a pozwolę sobie na zmianę, tą zdecydowanie lepszą... Wiesz doskonale, jak trudno jest ukrywać swój ból.'' bardzo mi sie to spodobalo:)

    Ok jak na razie sie duzo o jej pierwszej milosci nie dowiedzialam, wiec nie pozostaje mi nic innego jak czytac dalej:)
    Zostawiam oczywiscie 5, bardzo dobrze wszystko opisujesz.
    Lece dalej

  • Tanaris 13.03.2017

    No w kolejnej będzie troszkę więcej ;D

  • Ritha 30.03.2017

    "Wujek, jako że był ewangelikiem, pozostał domu. " - pozostał w* domu
    Zauroczenie ministrantem, taki shot od pierwszego wejrzenia, lecę dalej, bom ciekawa :)

  • Mrocznaa 08.04.2017

    Ciekawe, czy się jeszcze spotkali. Zostawiasz nas w niewiedzy xd 5

  • Tanaris 08.04.2017

    Ciekawość prowadzi wiadomo gdzie :P

  • Marzycielka29 16.06.2017

    Kiedyś też podkochiwałam się w ministrancie :D "Algach" powinno chyba być "Albach",5

  • Tanaris 17.06.2017

    Dzięki za wyłapanie błędu. Hahah xD Sama się teraz z niego śmieję.

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania