Trochę się spoznilam xD ta część trochę nie w moim klimacie, ale fajna. Troszkę tylko się nudzilam czytając o kościele.może dlatego ze do niego nie chodzę... No cóż zostawiam 4 za to
Tanaris,no.no żeby tak młodo się zakochać i to że pierwsze zauroczenie w kościele i to jeszcze ministrant ciekawa jestem co jeszcze sie dowiemy w kolejnych cześciach juz nie mogę się doczekać
,,Obnażyłem przed tobą swoją duszę, nie proszę o wybaczenie, tylko o odrobinę wyrozumiałości, że może dasz mi jeszcze jedną szansę, a pozwolę sobie na zmianę, tą zdecydowanie lepszą... Wiesz doskonale, jak trudno jest ukrywać swój ból.'' bardzo mi sie to spodobalo:)
Ok jak na razie sie duzo o jej pierwszej milosci nie dowiedzialam, wiec nie pozostaje mi nic innego jak czytac dalej:)
Zostawiam oczywiscie 5, bardzo dobrze wszystko opisujesz.
Lece dalej
"Wujek, jako że był ewangelikiem, pozostał domu. " - pozostał w* domu
Zauroczenie ministrantem, taki shot od pierwszego wejrzenia, lecę dalej, bom ciekawa :)
Komentarze (23)
Taka niewinna dziecięca milość, piękna i po latach odżyły wspomnienia. no coś pewnie będzie się działo? 5 Pozdrawiam
Taka niewinna dziecięca milość, piękna i po latach odżyły wspomnienia. no coś pewnie będzie się działo? 5 Pozdrawiam
Dziękuję za taki ciepły komentarz <3
Świetne :D 5!
Dziękuję :D
Kolejną część może dodam już jutro :)
Trochę się spoznilam xD ta część trochę nie w moim klimacie, ale fajna. Troszkę tylko się nudzilam czytając o kościele.może dlatego ze do niego nie chodzę... No cóż zostawiam 4 za to
Dzięki, może troszkę za nudnawe, ale cóż to dopiero był wstęp ;D
Tanaris wstęp? Czyli jeszcze sporo części będzie? :D
Emi Ayo Nie wiem, ale wielu mnie prosi, abym pisała i aby się to jeszcze nie kończyło.
Ciężko mi stwierdzić, naprawdę :)
Tanaris ja chce więcej części: D
Emi Ayo A ja twoich xD
Tanaris,no.no żeby tak młodo się zakochać i to że pierwsze zauroczenie w kościele i to jeszcze ministrant ciekawa jestem co jeszcze sie dowiemy w kolejnych cześciach juz nie mogę się doczekać
Nie wiedziałam, że taki wątek może kogoś zaciekawić. Bardzo mnie to cieszy!
Zapraszam do kolejnej części :)
,,Obnażyłem przed tobą swoją duszę, nie proszę o wybaczenie, tylko o odrobinę wyrozumiałości, że może dasz mi jeszcze jedną szansę, a pozwolę sobie na zmianę, tą zdecydowanie lepszą... Wiesz doskonale, jak trudno jest ukrywać swój ból.'' bardzo mi sie to spodobalo:)
Ok jak na razie sie duzo o jej pierwszej milosci nie dowiedzialam, wiec nie pozostaje mi nic innego jak czytac dalej:)
Zostawiam oczywiscie 5, bardzo dobrze wszystko opisujesz.
Lece dalej
No w kolejnej będzie troszkę więcej ;D
"Wujek, jako że był ewangelikiem, pozostał domu. " - pozostał w* domu
Zauroczenie ministrantem, taki shot od pierwszego wejrzenia, lecę dalej, bom ciekawa :)
Ciekawe, czy się jeszcze spotkali. Zostawiasz nas w niewiedzy xd 5
Ciekawość prowadzi wiadomo gdzie :P
Kiedyś też podkochiwałam się w ministrancie :D "Algach" powinno chyba być "Albach",5
Dzięki za wyłapanie błędu. Hahah xD Sama się teraz z niego śmieję.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania