Emi Ayo Na szczęście zna język, ma mieszkanko, więc o to się nie martwi xD Cóż, życie na odległość i to przez dwa lata było uciążliwe, tak jak napisałam poniżej, pożegnania są bleee :p
Przeczytałam wszystko i przy niektórych rozdziałach pozostawiłam po sobie ślad w postaci komentarza. Czekam na dalsze rozdziały, ponieważ naprawdę masz talent do pisania. 5 :D
Ostatnio taki postój miałam, może teraz, przez święta będzie okazja do tego, aby napisać coś jeszcze z życia Agnieszki. Jednak zbyt wiele tego nie zostało... Ale jestem niezmiernie wdzięczna, że dotarłaś aż tu. Wielki szacunek i śle pozdrowienia. <3
Tanaris i nie żałuję, że tu dotarłam. Twoje opowiadania są naprawdę bardzo dobre :D Polubiłam historię Agnieszki, ale mam nadzieję, że nadrobię też resztę twoich dzieł ^^. Ja także serdecznie pozdrawiam <3
Piękny opis pokoju, ze zwróceniem uwagi nawet na układ gwiazd za oknem, bardzo spoczi :)
Nie lubię pożegnań, są takie smutne... U Ciebie - wzruszająco.
Ej, ale dialog bardziej naturalny niż w pierwszych częściach (!) :)
Droga Tanaris skończyłam czytać. Nie będę ukrywać, że nie raz zakręciła mi się łezka w oku. Jestem pod wrażeniem, które długo mnie nie opuści. Dziękuję za wstawienie tych części. Teraz kolej na następne Twoje dzieło :)
Komentarze (28)
Fajna część :) ja to bym nie chciała wyjechać... za Bardzo się przyzwyczaiłam do mojego domu ;) zostawiam 5 <3
Czego nie robi się dla miłości :D
Tanaris Ja nie wiem, czy dla miłości bym pojechała ;) Ewentualnie, gdyby ten chłopak znał chociaż język, miał dom itp :P Bo tak sama, to w życiu...
Emi Ayo Na szczęście zna język, ma mieszkanko, więc o to się nie martwi xD Cóż, życie na odległość i to przez dwa lata było uciążliwe, tak jak napisałam poniżej, pożegnania są bleee :p
Tanaris Wieeem ;) Masz rację, ale to musi być silna miłość, żeby podjąć przez nią taką decyzję ;)
Emi Ayo Oby, zobaczy jak to będzie w przyszłości, może kiedyś dodam jakąś taką część w stylu: dziesięć lat później :D
Tanaris Fajnie by było :D Jak coś, napisałam ci coś w mailu, więc zobacz hehe ;) Taka ciekawostka ;)
Emi Ayo Pędzę niczym wiatr :P
Strasznie smutne. Pożegnanie z domem i bliskimi. Tym bardziej, że Agnieszka wyjezdza za granicę. Co będzie dalej? Pozdrawiam serdecznie 5
Pożegnania są najgorszeeeee ;/ Dzięki <3
Pożegnania są zawsze wzruszające, szczególnie dla najbliższych osób. Ale takie jest życie - wyjeżdżamy i wracamy :-)
Zwłaszcza, że ma się do czego jeszcze :p
Wzruszyłem się!:(
Troszkę taki miałam zamiar, aby wywołać wzruszenia, ale widać, hmm że udało mi się :D
Tanaris czy ta twoja bohaterka teskni za tym co było i pozostało daleko za nią a może myśli o powrocie i wtedy łatwiej jej sie będzie żyć pisz dalej
Zobaczymy :D
Bardzo emocjonalny i wzruszający rozdział. Pięknie opisane odczucia. Podobało mi się.
Trochę smutno ale bohaterka ma swoje powody:)
Zostawiłam 5.
Niestety smutny, ale będzie coraz lepiej. ^~^
Przeczytałam wszystko i przy niektórych rozdziałach pozostawiłam po sobie ślad w postaci komentarza. Czekam na dalsze rozdziały, ponieważ naprawdę masz talent do pisania. 5 :D
Ostatnio taki postój miałam, może teraz, przez święta będzie okazja do tego, aby napisać coś jeszcze z życia Agnieszki. Jednak zbyt wiele tego nie zostało... Ale jestem niezmiernie wdzięczna, że dotarłaś aż tu. Wielki szacunek i śle pozdrowienia. <3
Tanaris i nie żałuję, że tu dotarłam. Twoje opowiadania są naprawdę bardzo dobre :D Polubiłam historię Agnieszki, ale mam nadzieję, że nadrobię też resztę twoich dzieł ^^. Ja także serdecznie pozdrawiam <3
Mrocznaa Ja czekam na twoje opowiadania. I na pewno żadnego nie przegapię :D
Talent, ja osobiście nie potrafię go w sobie znaleźć, dziwne wręcz, że taka szara osóbka może mieć coś takiego, ale kto to wie xD
Tanaris nie bądź skromna i nie szukaj talentu, bo już go masz xD
Piękny opis pokoju, ze zwróceniem uwagi nawet na układ gwiazd za oknem, bardzo spoczi :)
Nie lubię pożegnań, są takie smutne... U Ciebie - wzruszająco.
Ej, ale dialog bardziej naturalny niż w pierwszych częściach (!) :)
Sukces o jaaa xD
Droga Tanaris skończyłam czytać. Nie będę ukrywać, że nie raz zakręciła mi się łezka w oku. Jestem pod wrażeniem, które długo mnie nie opuści. Dziękuję za wstawienie tych części. Teraz kolej na następne Twoje dzieło :)
To ja dziękuję za tak wspaniałą czytelniczkę <3
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania