Ale super :D Normalnie aż bym chciała, żeby ktoś mi się oświadczył xd To musi być takie fajne uczucie ;) I końcówka wiadomo jaka hehe ;) No cóż, pozostawiam 5 i czekam na końcowkę chociaż niechętnie, bo wcale końca nie chcę <3 ale wszystko się kiedyś kończy ;)
Fajne spotkanie wigilijne i oświadczyny. Wreszcie los uśmiechnął się do dziewczyny. Teraz tylko czekamy na ślub i chyba spotkanie z matką. Pozdrawiam serdecznie 5
Widzę że historia się powoli kończy. Chyba jeszcze tylko jeden rozdział został.
Cieszę się że nasza bohaterka dostała taką piękna niespodziankę. Oświadczyny fajnie odpisałaś.
Postaram się przeczytać jeszcze dzisiaj ostatni rozdział.
Tutaj oczywiście 5:)
Święta... święta bywają trudne, bywają cudne, ale wiem jedno - święta trzeba sobie stworzyć :) Foszki kapryśnej dziewczyny - nieładnie :D A z drugiej strony - myśl o samotnej matce, przytłaczająca... Dobrze, że odwróciłaś to wszystko i jest radość :)
Komentarze (15)
Ale super :D Normalnie aż bym chciała, żeby ktoś mi się oświadczył xd To musi być takie fajne uczucie ;) I końcówka wiadomo jaka hehe ;) No cóż, pozostawiam 5 i czekam na końcowkę chociaż niechętnie, bo wcale końca nie chcę <3 ale wszystko się kiedyś kończy ;)
Pewnie nadejdzie taki dzień ;D
Fajne spotkanie wigilijne i oświadczyny. Wreszcie los uśmiechnął się do dziewczyny. Teraz tylko czekamy na ślub i chyba spotkanie z matką. Pozdrawiam serdecznie 5
Los na pewno się uśmiechnął :D Ostatnia część będzie w tym tygodniu. :)
A właściwie wstawiłam już :D
Fajny prezent na gwiazdkę jej podarował <3 Szkoda, że już prawie koniec tej historii :). Bardzo ciekawie to opisałaś. 5
Jest także już dodana ostatnia część, zapraszam :)
Tanaris Przeczytana :D
Mrocznaa :D Szybciutko, ledwo co napisałam xD
Widzę że historia się powoli kończy. Chyba jeszcze tylko jeden rozdział został.
Cieszę się że nasza bohaterka dostała taką piękna niespodziankę. Oświadczyny fajnie odpisałaś.
Postaram się przeczytać jeszcze dzisiaj ostatni rozdział.
Tutaj oczywiście 5:)
Jasne. Dzięki śliczne. Czekałam na twój komentarz. Możesz także przeczytać moje nowe opowiadanie fantasy i stwierdzić, co o nim także sądzisz. :)
Ojejciu oświadczyny! Jak to czytałam to normalnie się wzruszyłam <3
Dziękuję, były wzruszenia zdecydowanie xD
Święta... święta bywają trudne, bywają cudne, ale wiem jedno - święta trzeba sobie stworzyć :) Foszki kapryśnej dziewczyny - nieładnie :D A z drugiej strony - myśl o samotnej matce, przytłaczająca... Dobrze, że odwróciłaś to wszystko i jest radość :)
Taki był zamiar :D
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania