+

#

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 9

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (15)

  • Emi Ayo 10.04.2017

    Ale super :D Normalnie aż bym chciała, żeby ktoś mi się oświadczył xd To musi być takie fajne uczucie ;) I końcówka wiadomo jaka hehe ;) No cóż, pozostawiam 5 i czekam na końcowkę chociaż niechętnie, bo wcale końca nie chcę <3 ale wszystko się kiedyś kończy ;)

  • Tanaris 10.04.2017

    Pewnie nadejdzie taki dzień ;D

  • Pasja 10.04.2017

    Fajne spotkanie wigilijne i oświadczyny. Wreszcie los uśmiechnął się do dziewczyny. Teraz tylko czekamy na ślub i chyba spotkanie z matką. Pozdrawiam serdecznie 5

  • Tanaris 10.04.2017

    Los na pewno się uśmiechnął :D Ostatnia część będzie w tym tygodniu. :)

  • Tanaris 10.04.2017

    A właściwie wstawiłam już :D

  • Mrocznaa 10.04.2017

    Fajny prezent na gwiazdkę jej podarował <3 Szkoda, że już prawie koniec tej historii :). Bardzo ciekawie to opisałaś. 5

  • Tanaris 10.04.2017

    Jest także już dodana ostatnia część, zapraszam :)

  • Mrocznaa 10.04.2017

    Tanaris Przeczytana :D

  • Tanaris 10.04.2017

    Mrocznaa :D Szybciutko, ledwo co napisałam xD

  • katharina182 11.04.2017

    Widzę że historia się powoli kończy. Chyba jeszcze tylko jeden rozdział został.
    Cieszę się że nasza bohaterka dostała taką piękna niespodziankę. Oświadczyny fajnie odpisałaś.
    Postaram się przeczytać jeszcze dzisiaj ostatni rozdział.
    Tutaj oczywiście 5:)

  • Tanaris 11.04.2017

    Jasne. Dzięki śliczne. Czekałam na twój komentarz. Możesz także przeczytać moje nowe opowiadanie fantasy i stwierdzić, co o nim także sądzisz. :)

  • dominisia 13.04.2017

    Ojejciu oświadczyny! Jak to czytałam to normalnie się wzruszyłam <3

  • Tanaris 13.04.2017

    Dziękuję, były wzruszenia zdecydowanie xD

  • Ritha 21.04.2017

    Święta... święta bywają trudne, bywają cudne, ale wiem jedno - święta trzeba sobie stworzyć :) Foszki kapryśnej dziewczyny - nieładnie :D A z drugiej strony - myśl o samotnej matce, przytłaczająca... Dobrze, że odwróciłaś to wszystko i jest radość :)

  • Tanaris 21.04.2017

    Taki był zamiar :D

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania