+

#

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 12

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (19)

  • Ashley 15.01.2017

    Trzyma w napięciu, bardzo dobre, 5 leci :)

  • Tanaris 15.01.2017

    dziękuje ślicznie ;D

  • Emi Ayo 15.01.2017

    Ciekawe :D 5 ;)

  • Tanaris 15.01.2017

    <3

  • Freya 15.01.2017

    "Wracaj w tej chwili ! Natychmiast !" - źle zrozumiałaś zasadę pisania wykrzykników, powinno być tak, ło: Wracaj w tej chwili! Natychmiast!
    "co jakiś czas za chmur." - zza chmur
    "Na mnie jak przystało nie umiejąc usiedzieć w domu," - zrób z tym coś, albo postaw przecinek po "przystało"
    "W pierwszej myśli pomyślałam," - lepiej by było; W pierwszej chwili pomyślałam
    "Mam 7 lat." - staraj się zapisywać w tekście cyfry - literami, to nie jest absolutny wymóg, jednak miej to na uwadze
    Jest coraz lepiej. ;)

  • Tanaris 15.01.2017

    Dziękuję :)

  • KarolaKorman 18.01.2017

    ,,- Agnieszka... Wracaj w tej chwili! Natychmiast! - oczywiście byłam zła na nią, że nie pozwoliła mi wyjść z domu więc nie posłuchałam i jak na złość krzyknęłam. - Nie!''

    - Agnieszka... Wracaj w tej chwili! Natychmiast! - Oczywiście byłam zła na nią, że nie pozwoliła mi wyjść z domu, więc nie posłuchałam i jak na złość, krzyknęłam:
    - Nie!

    Są tez inne błędy, ale tekst dalej wciąga, dam 5 z minusem :)

  • Tanaris 18.01.2017

    Dziękuje ^*^ twoje poprawki są dla mnie zbawieniem :D poważnie, dziękuję za twoją pracę i pokazaniu mi, co piszę nie tak :)

  • KarolaKorman 18.01.2017

    Tanaris, cieszę się, że doceniasz :) Pisz dalej, bo opowiadanie jest ciekawe. Ja bardzo lubię, jak są w opowiadaniach dzieci. To jakoś bardziej czytelnika zbliża do bohaterów :) Pozdrawiam :)

  • Ritha 15.03.2017

    Zbudowałaś napięcie i to oczami siedmioletniego dziecka. Lecę dalej :)
    5.

  • Tanaris 15.03.2017

    Chyba połykasz mój tekst, bo inaczej tego nie wytłumaczę... <3

  • Ritha 15.03.2017

    Tanaris zajrzałam z ciekawości i mnie zainteresowało:)

  • Tanaris 15.03.2017

    Ritha To pozostaje mi powiedzieć miłego czytania ;D

  • Paradise 28.03.2017

    no nieźle, ale co tam się wydarzyło? budujesz napięcie perfekcyjnie :D 5 i lecę dalej

  • Tanaris 29.03.2017

    Ktoś mi już to powiedział, dziękuję ^•^

  • Mrocznaa 08.04.2017

    Ciekawe po kogo przyjechała policja, albo co się wydarzyło w tym mieszkaniu? 5

  • Tanaris 14.04.2017

    Na pewno dowiesz się dalej xD

  • Marzycielka29 17.05.2017

    Lecę czytać dalej, 5

  • Tanaris 17.05.2017

    Te części są dość krótkie, szybko się je czyta. Mam nadzieję, że całość pochłoniesz w takim tempie :D

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania