"Wracaj w tej chwili ! Natychmiast !" - źle zrozumiałaś zasadę pisania wykrzykników, powinno być tak, ło: Wracaj w tej chwili! Natychmiast!
"co jakiś czas za chmur." - zza chmur
"Na mnie jak przystało nie umiejąc usiedzieć w domu," - zrób z tym coś, albo postaw przecinek po "przystało"
"W pierwszej myśli pomyślałam," - lepiej by było; W pierwszej chwili pomyślałam
"Mam 7 lat." - staraj się zapisywać w tekście cyfry - literami, to nie jest absolutny wymóg, jednak miej to na uwadze
Jest coraz lepiej. ;)
,,- Agnieszka... Wracaj w tej chwili! Natychmiast! - oczywiście byłam zła na nią, że nie pozwoliła mi wyjść z domu więc nie posłuchałam i jak na złość krzyknęłam. - Nie!''
- Agnieszka... Wracaj w tej chwili! Natychmiast! - Oczywiście byłam zła na nią, że nie pozwoliła mi wyjść z domu, więc nie posłuchałam i jak na złość, krzyknęłam:
- Nie!
Są tez inne błędy, ale tekst dalej wciąga, dam 5 z minusem :)
Tanaris, cieszę się, że doceniasz :) Pisz dalej, bo opowiadanie jest ciekawe. Ja bardzo lubię, jak są w opowiadaniach dzieci. To jakoś bardziej czytelnika zbliża do bohaterów :) Pozdrawiam :)
Komentarze (19)
Trzyma w napięciu, bardzo dobre, 5 leci :)
dziękuje ślicznie ;D
Ciekawe :D 5 ;)
<3
"Wracaj w tej chwili ! Natychmiast !" - źle zrozumiałaś zasadę pisania wykrzykników, powinno być tak, ło: Wracaj w tej chwili! Natychmiast!
"co jakiś czas za chmur." - zza chmur
"Na mnie jak przystało nie umiejąc usiedzieć w domu," - zrób z tym coś, albo postaw przecinek po "przystało"
"W pierwszej myśli pomyślałam," - lepiej by było; W pierwszej chwili pomyślałam
"Mam 7 lat." - staraj się zapisywać w tekście cyfry - literami, to nie jest absolutny wymóg, jednak miej to na uwadze
Jest coraz lepiej. ;)
Dziękuję :)
,,- Agnieszka... Wracaj w tej chwili! Natychmiast! - oczywiście byłam zła na nią, że nie pozwoliła mi wyjść z domu więc nie posłuchałam i jak na złość krzyknęłam. - Nie!''
- Agnieszka... Wracaj w tej chwili! Natychmiast! - Oczywiście byłam zła na nią, że nie pozwoliła mi wyjść z domu, więc nie posłuchałam i jak na złość, krzyknęłam:
- Nie!
Są tez inne błędy, ale tekst dalej wciąga, dam 5 z minusem :)
Dziękuje ^*^ twoje poprawki są dla mnie zbawieniem :D poważnie, dziękuję za twoją pracę i pokazaniu mi, co piszę nie tak :)
Tanaris, cieszę się, że doceniasz :) Pisz dalej, bo opowiadanie jest ciekawe. Ja bardzo lubię, jak są w opowiadaniach dzieci. To jakoś bardziej czytelnika zbliża do bohaterów :) Pozdrawiam :)
Zbudowałaś napięcie i to oczami siedmioletniego dziecka. Lecę dalej :)
5.
Chyba połykasz mój tekst, bo inaczej tego nie wytłumaczę... <3
Tanaris zajrzałam z ciekawości i mnie zainteresowało:)
Ritha To pozostaje mi powiedzieć miłego czytania ;D
no nieźle, ale co tam się wydarzyło? budujesz napięcie perfekcyjnie :D 5 i lecę dalej
Ktoś mi już to powiedział, dziękuję ^•^
Ciekawe po kogo przyjechała policja, albo co się wydarzyło w tym mieszkaniu? 5
Na pewno dowiesz się dalej xD
Lecę czytać dalej, 5
Te części są dość krótkie, szybko się je czyta. Mam nadzieję, że całość pochłoniesz w takim tempie :D
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania