Poprzednie części: Wróg u bram
"Wróg u bram"
Nosimy w oczach zdumienia do odbierania
w bliskości i niehonorowych retrospekcjach.
Warte mniej od błamu pod nogi,
życie obwieszone orderami.
Starego zwiadowcy. Rozpoznał,
nie ma dla kogo zabijać.
Nosimy w oczach zdumienia do odbierania
w bliskości i niehonorowych retrospekcjach.
Warte mniej od błamu pod nogi,
życie obwieszone orderami.
Starego zwiadowcy. Rozpoznał,
nie ma dla kogo zabijać.
Komentarze (8)
Ale jest dla kogo żyć. 5
filetowanie planktonu.
NO!
happy debil
"Filetowanie planktonu" to są twoje słowa
- czyli happy debila
już jakiś czas do ciebie nie zaglądałem
ale widzę, że znowu trzeba ci smrodzić
widocznie lubisz tak.
NO!
happy debil, bredzisz jak Piekarski na mękach
to są moje słowa, a ty nie potrafisz pokazącć kontekstu, walnij małpkę NO!
Grain ,
Właśnie walę nie tylko małpkę
a ty pod siebie się zwal, swajdaj.
bo to ci zostało.
Poprawiłem już i nie trza było od razu od debili
czerwony knurze.
NO!
Starszy Woźny, fragles, podchujaszczy itp. itd. Póki co jesteś także happy debilem.
Grain ,
jedziesz jutro do zbysia na kiełbaski do buda-pesztu.
hhaaggrrii
NO!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania