.

.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 11

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (43)

  • Morelia 22.10.2015

    Hahaha, genialna jesteś! :D

  • Anonim 22.10.2015

    :D tak mi się wzięło na humor, tak chyba bardziej poważne tu teksty wrzucam zazwyczaj

  • Morelia 22.10.2015

    Efria, i dobrze! Bardzo mi się podoba Twoje poczucie humoru:) Z resztą jak sobie wyobraziłam minę tego nieszczęśnika to się zaczęłam jak głupia w monitor śmiać haha

  • Anonim 22.10.2015

    Morelia, ja się śmiałam przez całe dziesięć minut, potem go przepraszałam, a on ciągle powtarzał "ja myślałem, że ty tak poważna, a ty złą kobietą jesteś!" to się śmiała dalej. Potem mu dała czekoladę, to jej wybaczył :D

  • Morelia 22.10.2015

    Efria , to chociaż dobrze, że przekupny

  • Rasia 22.10.2015

    "I tak o to" - "oto* :)
    A więc to jest ta sytuacja z klejnotami, która Ci się przypomniała xD Ja tylko czekałam na tą końcówkę! Biedny chłopak, ale nieźle go wkręciłaś. Pozytywna z Ciebie osóbka :D Zostawiam piąteczkę :)
    Ps: Nie wiem czemu, ale zawsze wyobrażałam sobie, że jesteś szatynką, nie blondynką... I mój świat legł w gruzach xD

  • Anonim 22.10.2015

    Rasiu dokładnie, powiem ci tak, że z początku sama nie wiedziałam co powiedziałam :D
    Blondynką byłam jak się urodziłam, potem moje włosy stały się rude, jak twierdzi większość społeczeństwa, potem były niemal złote, a teraz przefarbowałam się na blond :D

  • Rasia 22.10.2015

    To tym bardziej musiało być komiczne xD
    Trzeba założyć kiedyś wątek na forum, w którym będziemy odgadywać wzajemnie, jak wszyscy wyglądamy xD

  • Niemampojecia96 22.10.2015

    Rasia, tak : D. A jak ktoś zganie, to przesyłamy mu na konto pięć pieniądzów. Żgoda?

  • Rasia 22.10.2015

    Sama satysfakcja to już za mało widzę xD

  • Niemampojecia96 22.10.2015

    Piniąc. Piniąc steruje uczuciami tłumów silniej niż poezja. A co dopiero pięć.

    Lecz nie, swawolne żarty, figle jedynie, żadnych pieniędzy.

  • Anonim 22.10.2015

    Oh, wątek byłby fajny, ale nasza strona na facebooku już odkryła nasze twarze, pięć pieniadzów brzmi tak no... standardowo. Ja bym poszła w coś innego :D nie mam pomysłu, ale bym poszła w coś innego :D

  • Ichigo-chan 22.10.2015

    Wzrostu nie odkryła
    piniądze za wzrost

  • Rasia 22.10.2015

    Oh, a Rasia nie ma facebooka (tutaj wybucha masakra i rodzi się pełno kontrowersji, bo ludzie nie wierzą xD) i nie widzi twarzy :(

  • Rasia 22.10.2015

    Och* :(

  • Anonim 22.10.2015

    Rasia, i bardzo dobrze :D choć mi np. jest bardzo to pomocne w komunikacji na studiach, bo administracja leży i kwiczy, a ludzie cokolwiek ogarniają między sobą.

  • Rasia 22.10.2015

    Domyślam się ;) Postrzeganie Opowijczyków przez same nicki też jest poniekąd urokliwe xD

  • Anonim 22.10.2015

    Rasia, ja większość także poznaję przez nicki :D Bo grupa aktualnie nic nie robi, znam tylko dwie osóbki z twarzy :D

  • Rasia 22.10.2015

    Jak dwie to zabawa mogłaby dalej wyjść ;) Jakiś czas temu myślałam sobie, jakby to było zrobić taki wielki zjazd Opowijczyków... xD Ja i moje myśli takie wspaniałe xD

  • Anonim 22.10.2015

    Rasia, pomysł cudowny, ale wykonanie byłoby trudne, zwłaszcza, że zapewne nie mieszkamy w jednym województwie :D choć ja mam taką wielką ochotę pojeździć po świecie, zwłaszcza, że tylko w te wakacje pojechałam i zobaczyłam polskie góry, więc w sumie mogłabym pojeździć. Ja mam mnóstwo listów i kartek od użytkowników blogów :D To takie cudowne potem do tego zajrzeć, więc jak coś dla chętnych to byłoby fajne

  • Rasia 22.10.2015

    Tak, to jest właśnie ta niedopracowana część pomysłu xD Musielibyśmy wszyscy powypisywać kto skąd jest ;p I spotkać się ewentualnie gdzieś w centrum Polski xD Fajnie by było w każdym razie, gdyby kiedyś się udało :) W jakieś wakacje czy coś ;)

  • Anonim 22.10.2015

    Rasia, ja jestem za, choć ja jestem akurat z dolnego śląska :D Ślązak ze mnie żaden, ale jednak korzenie są, centrum to dla mnie Łódź :D

  • Rasia 22.10.2015

    O patrz, a ja z Opolskiego :D

  • Mizu 22.10.2015

    Mówiłam Ci już, że Cię uwielbiam? Jeśli tak to powtarzam :D

  • Anonim 22.10.2015

    Mizu, wiem :D

  • Angela 22.10.2015

    Elfria, zła kobieta, tak zestresować biednego chłopaka : D 5

  • Anonim 22.10.2015

    Właśnie mi to dzisiaj uświadomił :P

  • Ichigo-chan 22.10.2015

    O takich właśnie przygodach Ichi mówiła. Idź stąd. A kysz. Idź i nie wracaj
    5

  • Anonim 22.10.2015

    Ichi wybacz, to jest silniejsze czasami ode mnie, obiecuję następnym razem napisać uwagę, że... a właściwie to powinnam napisać.

  • Niemampojecia96 22.10.2015

    Myślałam, że zegarek :c.

  • Anonim 22.10.2015

    Wtedy musiałabym zamiast "dotknąć", użyć słowa "zobaczyć" i by wszystko pasowało, niestety kolega zegarka na ręce nie posiadał ;c

  • Niemampojecia96 22.10.2015

    Ale i tak super hruper, pięć, jakby to było na pieniądze, to miałabyś pięć pieniądzów, to dużo xD

  • Niemampojecia96 22.10.2015

    A nie. Ty masz już pięć razy po pięć, dwadzieścia pięć pieniądzów, ćwiara całości pieniądzów, jeśli przyjmiemy, że całość pieniądzów to sto.

  • alfonsyna 22.10.2015

    Ja też pomyślałam najsampierw o zegarku XD Ale wkręt przedni, ubawiłaś mnie tym zaprawdę XD

  • Anonim 22.10.2015

    :D Cieszę się niezmiernie, że ubawiłam,

  • comboometga 22.10.2015

    Bardzo pozytywne, fajnie napisane ^^ Zostawiam 5

  • Anonim 22.10.2015

    Comboometga (łatwiej mi już pisać tę nazwę gdy znam jej znaczenie :3), dziękuję bardzo :D

  • Numizmat 22.10.2015

    Efiro, domagam się większej ilości takich historii, bo to, co właśnie przeczytałem było mega! Mój wieczór stał się lepszy o jakieś trzysta procent! :DD Sam niem, co bym zrobił na miejscu tego chłopaka, ale po chwili zdumienia najpewniej po prostu nie wytrzymałbym ze śmiechu. Nawet gdyby wcale nie chodziło o włosy ;)

  • Anonim 22.10.2015

    Numi czytając twój komentarz, równie mocno się śmiałam, zwłaszcza, że jesteś tutaj częścią męską :D Hahahahah, sądzę, że ten taki niewinny rodzynek był aż tak niewinny, że sam nie wiedział co byłoby najlepsze :D

  • KarolaKorman 22.10.2015

    To chłopaka wprawiłaś w osłupienie swoją bezpośredniością :) Nie wiem czy zwykła dziewczyna po nawet ,,głębszym'' poznaniu tak bezpardonowo rzuciła by takim tekstem :) Brawo, gratulacje i dzięki za poprawienie nastroju :) Oczywiście 5 :)

  • Anonim 22.10.2015

    Pierwszy raz rzuciłam właściwie nie myśląc, właściwie to chciałam dokończyć, ale no. Nudne wykłady dały w kość i postanowiłam trochę "się zabawić" i podrażnić nowego kolegę, cieszę się, że poprawiłam nastrój :D

  • KarolaKorman 23.10.2015

    Opisuj więc zawsze przbeieg nudnych wykładów, bo jest z tego kupa śmiechu :)

  • KarolaKorman 23.10.2015

    *przebieg :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania