Wsszystkim Opowijczykom

Wszystkim Koleżankom i Kolegom,

Przyjaciołom i Wrogom,

Poetom, Prozaikom i Naturszczykom,

Debuitantom i Wieloletnim Bywalcom

Tym, których lubię

i Tym nielubianym

Wszystkim życzę

całkowicie szczerze

Wesołych Świąt -

cokolwiek przez to sformułowanie każdy rozumie.

Diękuję, że tu jestem.

Dla Was.

Średnia ocena: 4.7  Głosów: 15

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (49)

  • Felicjanna 24.12.2017

    Tobie także, Zdrowych i Spokojnych! I jakich sobie życzysz.

  • Violet 24.12.2017

    Spokojnych, ciepłych i pogodnych świątecznych dni, oraz zdrowia i wszelkiej szczęśliwości w nowym 2018.
    Pozdrawiam.

  • Tanaris 24.12.2017

    Nawzajem :D

  • Canulas 24.12.2017

    Wszystkiego najlepszego, Riggs.
    Zdrowych, spokojnych i kreatywnych świąt.

  • refluks 24.12.2017

    Wzajemnie.

    Symbolicznie trochę śniegu
    ⁂⁂
    ⁂ ⁂ ⁂
    ⁂⁂

  • Okropny 24.12.2017

    Newfags can't triforce

  • Pasja 24.12.2017

    Wszystkiego dobrego! Spokoju i radości, zdrowia i pomyślności.

  • Canulas 24.12.2017

    Hej Pasja. Wszystkiego najlepszego.
    Zdrowych, spokojnych świąt.

  • Pasja 24.12.2017

    Hej Canulas! Wszystkiego dobrego!

  • Szigo 24.12.2017

    Nawzajem!

  • Lancelot 24.12.2017

    Tobie również :)

  • Agnieszka Gu 24.12.2017

    Wpadłam tu między barszczem a sałatką, a tutaj tak milutko :)
    Dzięki i nawzajem wszystkim ;)

  • Canulas 24.12.2017

    Wesołych, kreatywnych - Ago Gu.

  • Agnieszka Gu 24.12.2017

    wzajemnie Canie ;))

  • Ritha 24.12.2017

    Ja również wszystkim życzę wszystkiego dobrego :)

  • Canulas 24.12.2017

    Nie no, Pannie Rithcie, to w szczególności. Zdrowych, Spokojnych i radosnym świąt.
    Keep it reel. Dzięki za każdy tekst. Zarówno napisany, jak i przeczytany.

  • Ritha 24.12.2017

    Nie wiem gdzie mam odpisywać xd

  • Canulas 24.12.2017

    Ritha wszędzie.

  • Ritha 24.12.2017

    Canulas to ja również dziękuję każdy tekst i kawal dobrej roboty u mnie. No.

  • Ozar 24.12.2017

    Wszystkiego najlepszego. Spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia dla Ciebie i innych opowiczów.

  • Canulas 24.12.2017

    Wszystkiego dobrego, senior, Ozar. Zdrowych, wesołych. Albo, jeśli wolisz, kolendowania z gitarą w ręku.

  • Ozar 24.12.2017

    Canulas Dzięki wielkie.. Veny, cierpliwości. pomysłów i wydania ksiaźki papierowej.

  • Blanka 24.12.2017

    Dobry dzień:) To i ja się dołączę:) Wszystkiego co najlepsze dla wszystkich, na święta i po również:) pzdr:)

  • Canulas 24.12.2017

    Dziękuję za wizyty pod tekstami. Zdrowych, spokojnych, Blanka

  • No to i ja jeszcze... wszystkiego najsmaczniejszego, i najlepszego w te święta, a najważniejsze spokojnych mimo iż wesołych świąt. I Nowy Rok niechaj będzie lepszy od starego o te niespełnione, zaległe marzenia, które teraz niech się spełnią razem z ich nowymi „ siostrami i braćmi”.
    Wszystkim tu obecnym bez wyjątku życzę M

  • Canulas 24.12.2017

    Wszystkiego najlepszego - Zdrowych i kreatywnych świąt.

  • Canulas 24.12.2017

    A tak w ogóle, to jest chyba błąd w tytule.

  • Nuncjusz 24.12.2017

    to błąd świadomy, tak ma być! Sssssss

  • Canulas 24.12.2017

    Nuncjusz stad podparłem się słowem "chyba". Myślałem, że gdyby to było świadome, wężowy syk, by się na pierwszy wers rozszedł.

  • Adam T 24.12.2017

    Witam wszystkich i życzę dobrych świąt. Uściski, buziaki, pozdrawiaki ;)))

  • Canulas 24.12.2017

    Pozdrawiaki Adam. Rośnij duży, okrąglutki.

  • Ant 24.12.2017

    Dziękuję i wzajemnie! :)

  • Canulas 24.12.2017

    Zdrowych Ant

  • fanthomas 24.12.2017

    To ja też życzę, żeby wszystkim powieści się drukiem ukazały i czytelnikom spodobały.

  • Canulas 24.12.2017

    Stana i Wicka na półkach empiku

  • Johnny2x4 24.12.2017

    Zdrowych i wesołych :)

  • Canulas 24.12.2017

    Zdrowych J2x4

  • Nuncjusz 24.12.2017

    Zdrowych i wesołych,
    żeby wam się pięknie pierdziało,
    żeby maku między zębami sporo zostało,
    żeby kolejka do kibla nie była zbyt długa
    i żeby wlazł kotek na płotek i mruga
    :)

  • Canulas 24.12.2017

    Kurwa, idealne życenia. Dziękuję.
    Przypomina mi się ten zaginiony wiersz Adama Mickiewicza.

    Na górze róże
    Na dole bratki
    Mam, kurwa, nóż
    Więc właź do furgonetki.

    Pozdro. Dożyj do lenienia figurek.

  • Okropny 24.12.2017

    <3

  • Szudracz 24.12.2017

    Wesołych Świat!

  • Margerita 24.12.2017

    pięć i Wesołych Świąt oraz szampańskiej zabawy w Sylwestra

  • Bożena Joanna 24.12.2017

    Życzę Wszystkim szczęścia, pogody ducha i wszystkiego, czego pragniecie. Wigilijne życzenia podobno się sprawdzają.

  • Canulas 24.12.2017

    Wzajemnie. B. J. Spokojnych

  • Pan Buczybór 24.12.2017

    I nawzajem panie Riggs, i nawzajem wszystkim

  • Dekaos Dondi 24.12.2017

    Wiele Dobrego z okazji Świąt Bożego Narodzenia

  • Ozar 24.12.2017

    Źyjecie jeszcze po pierwszym dniu wyźerki , bo jam mam już dosyć źarełka, a jutro przeca ciąg dalszy wpiepszania na maxa.

  • Elorence 25.12.2017

    Dziękuję.
    Wszystkiego dobrego dla wszystkich!

  • KarolaKorman 26.12.2017

    Ja, jak zawsze, lub ostatnio, przeważnie, spóźniona, życzę też Wszystkim Wesołych Świąt :) ♥♥♥

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania