Wsszystkim Opowijczykom
Wszystkim Koleżankom i Kolegom,
Przyjaciołom i Wrogom,
Poetom, Prozaikom i Naturszczykom,
Debuitantom i Wieloletnim Bywalcom
Tym, których lubię
i Tym nielubianym
Wszystkim życzę
całkowicie szczerze
Wesołych Świąt -
cokolwiek przez to sformułowanie każdy rozumie.
Diękuję, że tu jestem.
Dla Was.
Komentarze (49)
Tobie także, Zdrowych i Spokojnych! I jakich sobie życzysz.
Spokojnych, ciepłych i pogodnych świątecznych dni, oraz zdrowia i wszelkiej szczęśliwości w nowym 2018.
Pozdrawiam.
Nawzajem :D
Wszystkiego najlepszego, Riggs.
Zdrowych, spokojnych i kreatywnych świąt.
Wzajemnie.
Symbolicznie trochę śniegu
⁂⁂
⁂ ⁂ ⁂
⁂⁂
Newfags can't triforce
Wszystkiego dobrego! Spokoju i radości, zdrowia i pomyślności.
Hej Pasja. Wszystkiego najlepszego.
Zdrowych, spokojnych świąt.
Hej Canulas! Wszystkiego dobrego!
Nawzajem!
Tobie również :)
Wpadłam tu między barszczem a sałatką, a tutaj tak milutko :)
Dzięki i nawzajem wszystkim ;)
Wesołych, kreatywnych - Ago Gu.
wzajemnie Canie ;))
Ja również wszystkim życzę wszystkiego dobrego :)
Nie no, Pannie Rithcie, to w szczególności. Zdrowych, Spokojnych i radosnym świąt.
Keep it reel. Dzięki za każdy tekst. Zarówno napisany, jak i przeczytany.
Nie wiem gdzie mam odpisywać xd
Ritha wszędzie.
Canulas to ja również dziękuję każdy tekst i kawal dobrej roboty u mnie. No.
Wszystkiego najlepszego. Spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia dla Ciebie i innych opowiczów.
Wszystkiego dobrego, senior, Ozar. Zdrowych, wesołych. Albo, jeśli wolisz, kolendowania z gitarą w ręku.
Canulas Dzięki wielkie.. Veny, cierpliwości. pomysłów i wydania ksiaźki papierowej.
Dobry dzień:) To i ja się dołączę:) Wszystkiego co najlepsze dla wszystkich, na święta i po również:) pzdr:)
Dziękuję za wizyty pod tekstami. Zdrowych, spokojnych, Blanka
No to i ja jeszcze... wszystkiego najsmaczniejszego, i najlepszego w te święta, a najważniejsze spokojnych mimo iż wesołych świąt. I Nowy Rok niechaj będzie lepszy od starego o te niespełnione, zaległe marzenia, które teraz niech się spełnią razem z ich nowymi „ siostrami i braćmi”.
Wszystkim tu obecnym bez wyjątku życzę M
Wszystkiego najlepszego - Zdrowych i kreatywnych świąt.
A tak w ogóle, to jest chyba błąd w tytule.
to błąd świadomy, tak ma być! Sssssss
Nuncjusz stad podparłem się słowem "chyba". Myślałem, że gdyby to było świadome, wężowy syk, by się na pierwszy wers rozszedł.
Witam wszystkich i życzę dobrych świąt. Uściski, buziaki, pozdrawiaki ;)))
Pozdrawiaki Adam. Rośnij duży, okrąglutki.
Dziękuję i wzajemnie! :)
Zdrowych Ant
To ja też życzę, żeby wszystkim powieści się drukiem ukazały i czytelnikom spodobały.
Stana i Wicka na półkach empiku
Zdrowych i wesołych :)
Zdrowych J2x4
Zdrowych i wesołych,
żeby wam się pięknie pierdziało,
żeby maku między zębami sporo zostało,
żeby kolejka do kibla nie była zbyt długa
i żeby wlazł kotek na płotek i mruga
:)
Kurwa, idealne życenia. Dziękuję.
Przypomina mi się ten zaginiony wiersz Adama Mickiewicza.
Na górze róże
Na dole bratki
Mam, kurwa, nóż
Więc właź do furgonetki.
Pozdro. Dożyj do lenienia figurek.
<3
Wesołych Świat!
pięć i Wesołych Świąt oraz szampańskiej zabawy w Sylwestra
Życzę Wszystkim szczęścia, pogody ducha i wszystkiego, czego pragniecie. Wigilijne życzenia podobno się sprawdzają.
Wzajemnie. B. J. Spokojnych
I nawzajem panie Riggs, i nawzajem wszystkim
Wiele Dobrego z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Źyjecie jeszcze po pierwszym dniu wyźerki , bo jam mam już dosyć źarełka, a jutro przeca ciąg dalszy wpiepszania na maxa.
Dziękuję.
Wszystkiego dobrego dla wszystkich!
Ja, jak zawsze, lub ostatnio, przeważnie, spóźniona, życzę też Wszystkim Wesołych Świąt :) ♥♥♥
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania