Uwaga, utwór może zawierać treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich!
Wstęp do Arkadii
Stworzenie moje literackie, dalej żywe w mojej głowie
idea przedstawiona, na scenę wywleczona
rama i forma może uboga, lecz wartość i myśl
mam nadzieję, że odporna
Po co piszę i się tym dzielę
sam tego nie wiem
obserwuję coś i czasem na papier to przeleję
czy obraz ten jednak odpowiedni, czy nudny, czy kompletny
czy dobrze stworzony świat jest ubrany
faktem jest, został napisany
Jednak ciągle mam mało
chcę co w głębi by się przelało
może kiedyś ktoś spojrzy na to i powie
przeczytać było to warto
Komentarze (5)
Hm, to chyba nie fantastyka :) Zmieniłabym kategorię na wiersze :)
Aaaa, teraz juz wiem, to wstęp do jakiejś serii, którą publikowałeś wcześniej.
Hm. Zamotane to :D
Ale potrzebę pisania czuć w tych wersach.
Niezależnie od genezy wierszyk kulawy i zwyczajnie słaby
to nie było napisane z ideą napisania wiersza, tylko wstępu do opowiadania, które kiedyś napisałem. Lepsze, czy gorsze.. czasem piszę i tutaj to wrzucam. Może komuś wyda się zainteresowania warte.. a jak nie to jakoś z tym bagażem przeżyję xP pozdrawiam
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania