wybór bez lilaków/miało być drabble

– Właź.

– Gdzie? Tam?

– Tak. Właśnie tam.

– To jakaś dziura w murze.

– Musisz to zrobić ponieważ jestem silniejszy od ciebie i dlatego zrobisz to czego wymagam, bo jeśli nie; to zmuszę.

 

Nie jest łatwo wepchnąć ciało dorosłego człowieka, nie jest to sytuacja ekstremalnie dramatyczna, bo takie wyglądają inaczej; tzn. nigdy wyglądają inaczej wizualnie ciekawie gdy będą tym czym wyglądają: czym są.

Niekoniecznie trzeba zniszczyć ciało aby zniknęło, lepiej gdyby było i stanowiło wartość przypadłą interesowności.

– Jesteś tam?

Niewiele słychać poza szlochem: jestem przeciwnikiem betonowania myśli, jednak wyjątki są strukturą prawa i oczekującej prawdy; prawa /biletu do czy od wczoraj/

Średnia ocena: 4.4  Głosów: 9

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (25)

  • C₁₂H₂₂O₁₁ miesiąc temu

    Tak mnie zamurowało, bo jesteśmy w murach i sami do nich wchodzimy. Murowany system władzy.

  • il cuore miesiąc temu

    Coś jakby.
    Serdeczne dzięki za czytanie i odnośny komentarz🛩️

  • NinjaC miesiąc temu

    Początek mnie złapał. Ta dziura w murze i przymus mają moc. Potem trochę płyniesz.

  • il cuore miesiąc temu

    Dobrze analizujesz (tak już masz i widać to w pisaniu): wczoraj tak miałem, najebany byłem, więc coś napisałem i nawet nie bardzo wiedziałem o co w tym chodzi 🦖

  • NinjaC miesiąc temu

    il cuore, haha

  • Dalia miesiąc temu

    No, no, il cuore... dobre to.
    "Niewiele słychać poza szlochem: jestem przeciwnikiem betonowania myśli, jednak wyjątki są strukturą prawa i oczekującej prawdy; prawa /biletu do czy od wczoraj/" - mój ulubiony fragment 👏
    Czemu nie na konkurs?

  • il cuore miesiąc temu

    Bo to było z marszu i w stanie wskazującym wczorajszej nocy 🐫

  • Aisak miesiąc temu

    Dostaniesz wyróżnienie i goździk, ale bez rajstop, bo się skończyły☺️

  • il cuore miesiąc temu

    To choćby pończochy; lubię samonośne🐽

  • Aisak miesiąc temu

    Zdzierać zębami😏

  • il cuore miesiąc temu

    Przechadzać się!
    Nie tylko w lustrze 🕸️

  • Aisak miesiąc temu

    Aaa, ok!
    Też kiedyś nosiłam pończochy, ale z pasem są chyba bardziej...🤫

  • il cuore miesiąc temu

    Wiesz co; z pasem mnie jakoś nie rajcują.
    Tak ten; założyłem kiedyś sukienkę swojej dziewczyny i wszystkim się podobało; był niesamowity entuzjazm nawet wśród dziewczyn.
    Wszyscy byli na golasa a ja w sukience 🏖️

  • Dalia miesiąc temu

    Fajnie się tam bawicie ... 🤭

  • Aisak miesiąc temu

    Okey, mnie ten wydaje się taki niegrzeczny, mrau...😄

  • Aisak miesiąc temu

    Przepraszamy, że o tak wczesnej porze skręciliśmy w zakazane rewiry😁

  • Dalia miesiąc temu

    Aisak, ale ja akurat bardzo lubię takie tematy. Jestem wyzwolona. Kontynuujcie bez obaw🤭

  • Aisak miesiąc temu

    Mnie ten pas*** miało być

  • il cuore miesiąc temu

    To przeszłość młodzieńcza dążenia fantazji erotycznych:
    Gdybyś obecnie widziała?:
    Ani ptaki czy ryby nie mają takiej fantazji zmysłów.
    Nietoperze i krety także🏈

  • Aisak miesiąc temu

    Dalia
    Ja akurat nie przepadam za takimi konwersacjami, tzn do pewnej granicy i dyla xd

  • il cuore miesiąc temu

    Dodam trochę dramaturgii wyobraźni; bo zanim najebałem się wczoraj aby nabazgrać ten głupi tekst spotkałem dwie dziewczynki.
    Twgl. chciałem napisać o nich, już kiedyś tutaj coś teges, miały niezbędny asortyment a jedna ciągnęła za sobą kartony na sznurku.
    Od razu wiedziałem co jest grane;
    Hobby Horse!
    Pogadaliśmy ze sobą i pokazały pewien układ choreograficzny.
    Fantastyczna sprawa: jasne że z tego się wyrasta podobnie jak z ubranek dziecięcych ale jest wspaniałą zabawą: rytmika i sprawność, harmonia ciała i radości ze wspólnoty działań, integracja 🥰

  • Aisak miesiąc temu

    Czy ten karton na sznurku miał odgrywać konia?

    Dorośli podobnie się bawią, otóż na krótkim patyku z głową konia, siedzi w cudzysłowiu pan lub pani i zaliczają tor przeszkód.
    Niestety nie wiem, jak ta zabawa się nazywa, ale może Ty wiesz?

  • il cuore miesiąc temu

    A w episkopacie bawią się w kolejarza?🥰

  • Aisak miesiąc temu

    Zapytaj episkopatczyków, jak się bawią. Mnie nie zapraszają, to skond mam wiedzieć💁🏼‍♀️

  • Aisak miesiąc temu

    Dobra wiewiór, koniec flirtów. Jestem niewidzialna. Nie było mnie. Nie ma mnie. Nie będzie mnie nigdy. Wyparowałam.

    Ładne drabble i na przyszłość pisz w wyznaczonym czasie.
    Daj się poznać innym!

    Bajó!

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania