Wybory-wybory, ale na jakie światowe kolory.
Bawią się dzieci w politycznej piaskownicy
Traktując współobywateli jak najemnicy.
Nie jest to w treści, sarkazm na modłę polityczną
Ale dzisiejsza prawda, ujęta w formę liryczną.
Abyś nie zaprzepaścił Polski na przyszłe pokolenia
Niektóre fakty tu poruszę, dla wzbudzenia sumienia.
Nie, dla dzisiejszych popisów i medialnych biadoleń
Ale tak, dla zachowania pokoju dla przyszłych pokoleń.
Za błyskotkę od małolata 1000 lat temu, którą się wymienia
Po zagładzie Słowian z nad Łaby, zostały tylko wspomnienia.
To Łużyce, Lutycze, Wieleci z Zachodu i Północy
Którym w ich bohaterstwie, nikt nie udzielił pomocy.
Tak samo dziś za błyskotki, o czym się nie gada
Wyrzekamy się Polskiej gospodarki na rzecz sąsiada.
Tu należy wspomnieć słowa Prymasa Stefana
>Nieszczęściem jest zajmowanie się całym światem<
Jak ojczyzna nas potrzebuje tym czasem.
Naród który wydaje więcej na dozbrojenie sąsiada
Niż na własny rozwój, to czeka go od niego zagłada.
Z wojną obcą można wszystko stracić
Chcąc swoim kosztem innych wzbogacić.
Pokazuje to wojenna wschodnia przechera
Że jeden oddaje wszystko, a inny wszystko zabiera.
Przestaliśmy myśleć w kategoriach przyziemnych
Stając się hubem światowym do celów wojennych.
Dziś mówienie o pokoju to obciach światowy
Za to bardzo nam pasuje konflikt jądrowy.
Grozą wieją słowa frustratów na obcym obroku
Dopraszającym się o atomową zagładę co roku.
Krzykliwy generał w TV ogłosił wyrok w tej sprawie
Dwie bombki na Moskwę i po Ruskiej zabawie.
Od takiego dictum w człowieku się gotuje
W jakich kategoriach ten typ człowieka traktuje.
Schrony atomowe w ogródkach dla każdego
Pokazują bezsens ponoszenia kosztu takiego.
Wojna nuklearna to zabójcze promieniowanie
A z budowli i infrastruktury nic nie zostanie.
Zapytajcie tych co na schrony w Japonii liczyli
A do dziś swe ramy popromienne leczyli.
Wyskoczy taki przypieczony z podziemnej nory
I zobaczy tylko popiół z domu i obory.
Ale dla oszołoma to gradka nie byle jaka
Jak w obłędzie po dobie zobaczy swojaka.
Zanim na wieczność znów wpadną do nory
Pogratulują sobie, że wygrali tęczowe wybory.
Bo kto krzyczy, że nie odda nawet guzika
Ten z mapy świata na rzecz zaborcy szybko znika.
Po co nam sięgać dla cudzych interesów, do wojennych atomów
Jak w czasie pokoju nie mamy czym ogrzać swoich domów.
Przejrzałeś już? że nie do nas należy LIT I TYTAN w Ukrainie
Jak również bogactwa na Syberyjskiej Nizinie.
Jednak za podjudzanie wzajemnego zabijania dzieci
Bez opamiętania, bidę wojenną na Polskę ściągniecie.
Dla was wojna, to tak jak skradziony dzwon pokoju w Warszawie
Podobnie jak>Arbeit Macht Frei< skradziony i po sprawie.
Może pojawi się nowy napis >TEN KL BUDOWALI POLACY<
ABY ZAOSZCZĘDZIĆ NAZISTOWSKIM PRZYJACIOŁOM PRACY.
Wybieraj kogo chcesz –twoja wolna wola
Może za właściwy wybór dostaniesz ORDER KAROLA?
Ja z całego świata w bełkotliwej-małpowanej mowie
Nie spotkałem radośniejszej pieśni życia , niż w Polskim Narodzie
Jak „ CHWALCIE ŁĄKI UMAJONE” znalazłem tylko w Polskiej wymowie
Oby się nie zagubiła w filozofii śmierci, jako nowo- modzie.
EdOgo Majówka wyborcza 2025
Komentarze (73)
O widzę, że miłośnicy szkopskiego dywersanta jeszcze w pieleszach. Wytarli nim w Kijowie podłogę, ale oni ciągle flanelkę kochają. Dorzucam piątkę. Dobry wiersz.😀
Conie. Jak zwykle trafiasz w sedno sprawy. Szkoda, że w nawale tutejszej jednostronnej agitacji lewackiej, jawnie wpisującej się do kandydatów , nie ujawniłeś ich fałszu i obłudy. A przecież masz na ten temat swoje zdanie.
realista ja ją cały czas ujawniam, tyle że na forum.
Zapraszam:
https://www.opowi.pl/forum/watek-polityczny-2025-part-2-o-bogu-i-w1806/#reply
Mam już z tego powodu kilku stałych esbeckich opiekunów.
Conie Lewactwo jest pod ochroną szczególnie guru; >ireneo wczoraj o 9:42 dodał
Wszystkie kartki na Biejat<<
Jak to jest rozmawiać samemu ze sobą, fajnie?
Lotos .Ja nie mam tak jak ty rozdwojenia jaźni,
choć z bratnimi duszami żyje w przyjaźni
A co do twojego pytania o sobowtóry
To twój objaw paranoi, co ma każdy troll bury
realista No przecież jestes Conie, nie udawaj kłamczuszku.
Lotos . Jak przyjmiesz tytuł Cesarza Napoleona
To żaden płatny troll na userni cię nie pokona
Jedynie co może ci grozić
To kaftan , który musisz założyć.
realista No tak, zwłaszcza, że masz tyle nicków, że trudno się połapać, nawet jakiej jesteś puci.
Co to za gówno?
SS. Już nie jeden lewacki "DUCE" nogami przebiera i strój przymierza
Jakby to wprosić się na audiencję nowego Leona Papieża.
Niektórzy maja podwójne doświadczenie wierząc niechybnie
Że miłościwie panujący amerykański namiestnik go przyjmie.
realista Conie, teraz kolej na order od papieża w ogrodach watykańskich.
realista Conie odpowie " w punkt" a ty znowu stwierdzisz jako realista (Celina, Bogumił, Conie itd) że szable w dłoń i gonić lewaków, no i tak ty do siebie i siebie do ty, niesamowite, takiej rozwałki jeszcze nie widziałem, jesteś człowiekiem kwantowym. Chyba nawet kimś potężniejszym od Jahwe.
Lotos= Lotos-SS. Właśnie ta formacja odnowiła nabór folksdojczów do ścigania katoli na opowi.. >Waffen-SS – zbrojne oddziały niemieckiej nazistowskiej formacji paramilitarnej Schutzstaffel (SS), niezależne od regularnej armii i policji.<
Twoje szpice już dotknęły Conie :” Mam już z tego powodu kilku stałych esbeckich opiekunów.”
>Spisane będą czyny i rozmowy. Miłosz<
realista No wiesz, bronić uczestników urodzin Hitlera, to w twoim stylu, ale rozumiem, coraz trudniej ci funkcjonować, więc stąd tyle twoich nicków, z którymi rozmawiasz, zapewne w domu rozmawiasz z lustrem, czasem przebierasz się za Zorro i udajesz zbawcę biedaków. Uciekasz od świadomości, która ci mówi, że sam jesteś biedakiem.
Lotos =SwanSong Całkowicie upadłeś na dno szamba , tak że już niczego nie kapujesz, tylko w tym odorze pierdoły wypisujesz . Nie wstydź się swego pobratymca. Polecam nowe rozdanie. Widzę, że w środowisku nazi-faszystów świetnie się czujesz,
skoro tak ciągle ich hajlowaniu asystujesz .Prokuratura Krajowa po kilku godzinach stwierdziła, że „przedwczesne jest stawianie zarzutów operatorowi TVN, który wykonywał gesty nazistowskiego pozdrowienia w trakcie spotkania ku czci Adolfa Hitlera w kwietniu 2017 roku, i odwołała wyznaczony mu termin stawienia się w prokuraturze”. Nic dodać nic ująć działa doktryna Popaprańców- swoich obronimy.
realista No, ale kogoś tam skazali, te ktośe przyznali się do winy i było to za PiSu. No a ty Bogumił twierdziłeś, że to dziennikarze TVN to wszystko wymyślili.
realista Twój fanatyzm odbiera ci rozum, rozmawiasz sam z sobą , tworzysz swoją rzeczywistość, dzwoń do psychiatry, chociaż podejrzewam, że jest już za późno .
Lotos Nie kumaty nie czataty , ale wysrywy z pustego łba pisaty.
realista Duma i Nowoczesność, należysz do tej organizacji?
Lotos Pan jest mocą swojego ludu. Pieśnią moją jest Pan. Moja tarcza i moja moc, On jest mym Bogiem, nie jestem sam. W Nim moja siła, nie jestem sam.
realista No, ale że cię i Grein nie lubi, oczywiście jako realisty, bo jako Conie to za tobą przepada, no ale jak się spostrzeże to koniec.
Lotos Swoich agentów nie podsadzaj mi pod nos. Lepiej zastanów się dlaczego to ponoć niezależna Prokuratura mimo nagrania odstąpiła od ścigania rasistowskich gestów, bo swój swego nie ma prawa ścigać .To twoja bańka i twoja cosa nostra.
Lotos . Zapytaj swojej klubowiczki , która tak się oburza treściami w obronie Kościoła i wiary katolickiej a tak potulnie chowała głowę przed nachalną propagandą lewacką i jednostronną agitacją wyborczą.
realista Ty mi tu swoich nie podsuwaj, wcześniej twierdziłeś, że to była mistyfikacja TVN, ale przecież kogoś skazali i to było za pisków, więc jesteś jak ci faszyści kłamliwy i okrutny, ale nie martw się Jehowa takich lubi, mordercy i kłamcy to twoi idole Bogumile, Conie?
realista Popierasz i bronisz faszystów, to straszne i taka osoba mówi po polsku, czy język ci się nie skręca zakłamany faszysto?
Lotos i inni zaślepieni lewacką ideologią.
Przestań bluźnić najemny faszysto
Dostałeś kopa i to cię wkurza wszystko.
Mój esej nie jest dla politycznej wrzawy
Ani dla twojej przygłupawej zabawy.
Jego tematem jest przedstawienie zagrożenia
Którego żaden z ".-rezydentów" nie wymienia
Bawią się dzieci w politycznej piaskownicy
Traktując współobywateli jak najemnicy.
Nie, dla dzisiejszych popisów i medialnych biadoleń
Ale tak, dla zachowania pokoju dla przyszłych pokoleń.
>Nieszczęściem jest zajmowanie się całym światem<
Jak ojczyzna nas potrzebuje tym czasem.
realista Człowieku nie baw się w literata bo ci to nie wychodzi, nawet twój przyjaciel Grain cię krytykuje, opowiadaj lepiej za co dostaniesz kolejny order?
realista Żelazny Krzyż czyścisz codziennie?
No, ale że grain cię krytykuje, o matko!!!
Przyznaj się, że Bogumił to realista, może Grain ci wybaczy, to jedyna szansa, byście znowu byli razem.
Lotos-SS. Rozmowa z jednym i drugim,
to jak konwersacja z kimś głupim,
lub całowanie małpy w dupę,
która w każdej chwili może nasrać kupę.
W rozmowie z typem, przez paranoję ciężko dotkniętym
Zawsze zostaniesz bluzgiem kopniętym,
Jeden i drugi taki w tematach namolny,
Że do gówna sprowadza temat dowolny.
Ja losem twoich idoli SS się nie zajmuje
Zapytaj Swąda, on cię z pierwszej ręki poinformuje.
Widzę, że ekspert z ciebie w całowaniu obsranych małpich dup xD Fajnie, że się podzieliłeś z nami tym doświadczeniem. Czy to była faszystowska małpka?
SwanSong Nie pomyliłem się co do właściwego eksperta "w całowaniu obsranych małpich dup xD Fajnie" Dobrze, że ci to przyniosło satysfakcje, co potwierdziłeś w zwiększonej przyjemności "dup xD Fajnie ". Idź precz ohydo małpolubie.
realista Nie zapominaj o Grainie jeszcze nie jest za późno.
Lotos Idź do swojej nory podszczuwaczu nienawistny.
realista Nie odrzucaj Graina, popełniasz zbrodnię.
realista Gdzie twoje chrześcijaństwo, miłosierdzie, czy jesteś aż tak okrutny jak Jahwe?
Lotos Idź do swojej nory podszczuwaczu nienawistny.
Lotos Idź do swojej nory podszczuwaczu nienawistny.
realista Co z twoim sumieniem, co z twoją wiarą w miłość?
Lotos Idź do swojej nory podszczuwaczu nienawistny.
realista jak mnie nie posłuchasz zniszczysz nie tylko swoje życie, ale także Graina.
Lotos Idź do swojej nory podszczuwaczu nienawistny.
realista Słuchaj wiem, że ci ciężko, jesteś wierzącym katolikiem, a jednocześnie masz problemy z psychiką, piszesz o odznaczeniach od prezydenta, zapewne po wodzie też chodziłeś, potem kiedy bierzesz leki, zdajesz sobie sprawę, że fantazjujesz, ale nie odrzucaj Graina to twoja nadzieja na ten lepszy świat.
Lotos Judaszu i Chrystosprzedawco o odznaczeniach nie pisałem tylko odpowiadałem na twoje judaszowe zapytania, tak jak obecnie jątrzysz nie wiadomo po co o Graina. Nie znam człowieka i nie zamierzam podsycać twojego judaszostwa przeciw innemu człowiekowi
realista Słuchaj, nie mówiłeś mi o tym, że zostałeś odznaczony przez prezydenta R.P?
realista A co do Graina to z szacunkiem, bo to wieszczczcz, no i przecież macie się ku sobie Conie?
Lotos Jesteś namolny a z namolnymi rozmowa nie ma sensu ani końca. Bajo-jajo. Jest noc.
realista Jest noc, ale człowieku musisz dawać przykład całej reszcie, dostałeś medal od prezydenta R.P to zobowiązuje, daj dobry przykład, pogadaj z Grainem, stać cię na to Conie?
realista Wierzę w ciebie człowieku, musisz....
Lotos do Conie. Baranie,
to nie ten adres tumanie.
(stać cię na to Conie)
Prostowałem wiele razy
Ale to ty masz wiele twarzy.
Więc na prawdziwe nicki uważaj
I więcej tego błędu nie powtarzaj.
W ramach poddaństwa Ameryce
Niech cię w Rzymie wywrócą na nicę.
Jak kręgosłup moralny wyprostujesz
To może wolę Bożą poczujesz.
A żeś na umyśle bardzo ubogi
To dostaniesz Order Złotej Ostrogi ·
realista och, Jehowa niestety nie dał ci talentu poetyckiego, ale nie ważne ratuj swój niesamowity związek z Grainem, możesz se mówić, że nie jesteś Bogumiłem, Noico Noico...
Lotos Strzelasz bez sensu i bez tematu
A ślepaki lecą na wiwat jak z automatu
Weź się ogarnij prosty chłopie
Żebym nie musiał wołać głupi jełopie
Bo to ci rangi na opowi nie przysporzy
A z każdym gniotem jest coraz gorzej.
realista człowieku ratuj miłość swą Grain czeka, jesteś w końcu miłosierny Conie
realista wiem że uwielbiasz Hitlera, porzuć to.
Lotos ty to jesteś koprofagą-smakoszem, obsrywasz się i podjadasz z upodobaniem tę intelektualną strawę
realista człowieku działaj czas nagli.
Lotos
Mimo moich życzliwych porad, nie zszedłeś z drogi błędu
Mało tego ,ciągle cię ciągnie szatan do obłędu.
Jaka w ciebie wstąpiła szatańska przechera
Że tak na każdym kroku przywołujesz ludobójcę Hitlera
Opamiętaj się debilny chłopie
Bo za szerzenie nazizmu zginiesz w ukropie.
Lotos Gratuluje wyboru smaku -smakoszu. Koprofagia to rzadkie zaburzenie, które polega na zjadaniu odchodów. Zwykle cierpią na nie osoby, u których jednocześnie rozpoznaje się poważne zaburzenia psychiczne, takie jak schizofrenia, depresja czy zespół Pica (apetyt na przedmioty i substancje, których się nie je). W niektórych przypadkach choroba wiąże się z preferencjami seksualnymi, a zjedzenie kału odbywa się na skutek podniecenia.
realista człowieku przecież to ty to robisz Conie?
realista no ale nie załamuj się, zacznij być dobrym człowiekiem, wszystko minie.
Lotos Gratuluje wyboru smaku -smakoszu. Koprofagia to rzadkie zaburzenie, które polega na zjadaniu odchodów. Zwykle cierpią na nie osoby, u których jednocześnie rozpoznaje się poważne zaburzenia psychiczne, takie jak schizofrenia, depresja czy zespół Pica (apetyt na przedmioty i substancje, których się nie je). W niektórych przypadkach choroba wiąże się z preferencjami seksualnymi, a zjedzenie kału odbywa się na skutek podniecenia.
Lotos Gratuluje wyboru smaku -smakoszu. Koprofagia to rzadkie zaburzenie, które polega na zjadaniu odchodów. Zwykle cierpią na nie osoby, u których jednocześnie rozpoznaje się poważne zaburzenia psychiczne, takie jak schizofrenia, depresja czy zespół Pica (apetyt na przedmioty i substancje, których się nie je). W niektórych przypadkach choroba wiąże się z preferencjami seksualnymi, a zjedzenie kału odbywa się na skutek podniecenia.
realista człowieku nie musisz się wstydzić, że jesteś homoseksualistą, to nie średniowiecze.
Lotos Idź do swojej nory podszczuwaczu nienawistny.
realista wezwij archniola Michała niech zniszczy twych wrogów, którzy przeszkadzają w twojej miłości.
Lotos 29 min. temu
Lotos Idź do swojej nory podszczuwaczu nienawistny. Bajo-jajo
Stanisław Janecki
@St_Janecki
·
1 g.
Gdyby nie kampania prezydencka, nigdy byśmy się nie dowiedzieli, ilu jest kretynów w obozie rządzącym. Przy okazji potwierdza się, że mamy rząd i sejmową większość patentowanych kretynów.
Grain. Ja tych kretynów demaskuję od dawna.
Za to od rzekomych przyjaciół zyskałem zaszczytnie miano oszołoma.
Ale moja dewiza> byle czym się nie zrażam,
na zakrętach dziejowych uważam<
. Alleluja i do przodu,
bo na płatnych debili szkoda zachodu.
Czy skrytykujesz , czy wyjaśnisz to i tak narobią smrodu.
Jak słusznie w>Lotos ty to jesteś koprofagą-smakoszem<
zauważyłeś ,z tego słynie Lotos z czego żyje.
Grain no i po co to ukrywać, kochacie się, no i bądźcie szczęśliwi.
Lotos smaczności
Grain To dało się wyczuć ty i Bogumił (Conie, Celina realista itd.)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania