Wywiad z Grainem
- Dlaczego pan tak nienawidzi ludzi?
- Bo to głupia swołocz jest, mało który zna się na poezji i polityce.
- A mógłby pan podać przykłady?
- Oczywiście, taka na przykład e… nie wymienię imienia, zna się na poezji jak mućka na gwiazdach, wszystkich zachwala, kadzi, a to przecież sami grafomani.
- Pana też zachwala.
- Ja to co innego, reprezentuję prawdziwych poetów i patriotów, kościół katolicki jest dla mnie wzorem i wyrocznią.
- Wraz z jego grzechami?
- Jakimi grzechami, to że dziecko ma głos, to wymysł tęczowej propagandy. Wcześniej czegoś takiego nie było. Przykładowo, byłem kiedyś żonaty i jak ona mnie wkurwiła, to dostawała w ryj, dzieci tak samo i był porządek.
- Rozumiem, czyli żona i dzieci głosu nie mają.
- Oczywiście, jak się im pozwoli, to od razu robi się chaos.
- No tak, a o czym jest pana poezja?
- Właśnie o tym, czyli czyńcie sobie ziemię poddaną i nie ma zmiłuj. Jahwe to Bóg jedyny i prawdziwy, on nie kłamie. Najbardziej podobało mi się jak kazał wymordować wszystkich mieszkańców Jerycha, a nawet ich zwierzęta. Uważam, że ludzie, którzy nie popierają moich poglądów to zwierzęta i powinienem mieć prawo ich wszystkich pozabijać.
- No bardzo radykalne poglądy, ale w tym przypadku jakiekolwiek prawo na to nie pozwoli, musi zrobić pan to sam.
- Nie mogę, jeżdżę na wózku inwalidzkim, sram w pampersa, nie dam rady, musi ktoś za mnie.
- Ma pan kogoś na myśli?
- Tak, na przykład Vilan z Alandu, albo Apokastaza.
- Apokastaza? To przecież z greckiego odnowienie lub przywrócenie.
- Dokładnie, kiedyś wszyscy będą zbawieni i się nawrócą, ale tutaj na ziemi trzeba ich powybijać, żeby Jahwe zwyciężył, a potem wszyscy chcą czy nie chcą będą zbawieni i zmuszeni do słuchania słowa bożego przez całą wieczność. Tylko, że tu chodzi o pewnego faceta, który ma taką ksywę i napisał dialog o szatanie.
- Aha, rozumiem, facet musi być bardzo głęboki?
- No.
- Ale, co z tą wiecznością, wychodzi banał?
- Dlaczego?
- Przez całą wieczność? Ale czy to czasem nie będzie dla nich piekłem?
- Oczywiście, mam nadzieję, że takim jak ja zafundują zatyczki do uszu, bo wieczność jest nudna szczególnie pod koniec, jak to mówił Woody Alen.
- No, ale to jakiś bezsens.
- Łykaj, łykaj, to najważniejsze.
- Nie rozumiem?
- I o to chodzi…
- Czyli rozmawiam z narcystycznym ignorantem.
- Hahahaha… zapomniałeś dodać sadystycznym
Komentarze (47)
Dobrze byłoby, żeby zadający pytania do "naszego" wieszcza
Występował np. jako - niezależny redaktor
To już cały cykl o "naszym literackim złocie narodowym"
5.
NO!
Wiesz... to bardzo prosta forma na potrzeby opowi. nic więcej.
Lotos ,
Ja to wiem, skoro wywiad, to choć namiastka prawdziwości.
Chyba z PP dostał kopa. Chciał politykować.
Tutaj ma tylko podobnych do siebie psubratów.
i może dziamgać.
NO!
Starszy Woźny Wiesz... niby masz rację, ale, skoro pewien pan z innego portalu, napisał taki wywiad gdzie tym odpowiadającym był szatan a tym pytającym ktoś , nie widomo kto i skoro ktoś uznał to za wielki dialog porównywalny z wielkimi literackimi dialogami np. Wielki Inkwizytor, to czego tu wymagać u mnie?
Starszy Woźny On z P.P kiedyś tam, też dostał kopa, bo dokuczał niejakiej introwerce, ale zmienił nick i spoko, znowu publikował te swoje dzieła, podejrzewam, że tym razem też tak będzie.
Lotos ,
Zmieniono tam szatę graficzna i mi trudno przyzwyczaić się do niej.
On skasował wszystko, ale po czasie wstawił dwa takie polityczne gnioty.
Przez dzień, lub może więcej, grubą czcionką wywalił, że jest prześladowany przez administracje, czyli cenzura.
Poszperam, jak go można znaleźć na portalu.
NO!
Lotos, bdb wywiad. Tak to i 5
Dzięki.
Lotos, jednak dotknął cię obłęd... no cóż, przykre
Oj tam oj tam, czasem ktoś jest dla kogoś natchnieniem.
Ty Grafomanka do tej samej rodziny należysz co grain
Co/ jesteś protestantką, baptystkom, zielono-świątkowcem?
Zwietrzyłaś zadymę, lubisz to.
NO!
Miałam na tym poprzestać, ale krew mi się zagotowała... nie rozumiem do jakiego stopnia można podłością się chwalić, bo tutaj to jest całkowite zbydlęcenie...
''jeżdżę na wózku inwalidzkim, sram w pampersa'' - kuźwa, kim trzeba być, żeby wyśmiewać czyjąś chorobę, być może wypadek, bo nie wiem i nie chcę wymyślać, ale, kuźwa, coś takiego każdego może spotkać, bo los nie wybiera, tylko uderza...
Tu już jest zupełne zatracenie ludzkich odruchów... na to brak słów. Autor tego gooowna sam o sobie świadectwo wydał... pokazał, że jest moralnym dnem!
Brawo, Lotos, w końcu pokazałeś prawdziwą mordę ludzkiej podłości!
Ja nie mam pojęcia czy on sra w pampersa, tak sobie wymyśliłem, on mnie nazywa nekroplagiatorem i okej.
Od dawna wiadomo, że grain, to indwalida.
Tobie nie przeszkadza, jak on ludzi wyzywa.
NO!
Kiedy Hardy napisał wiersz o matce, on to skomentował: To chyba o PZPR, czy to jest mądre?
Starszy Woźny Ale tak naprawdę nie wiadomo, bo to że ktoś tam na portalu napisze, nie znaczy, że jest o prawda. A co do obrażania ludzi to grain nie ma sobie równych.
Lotos ,
On na wielu portalach kilkakrotnie mówił to o sobie.
I to przez wielu lat.
Może chciał wzbudzić litość i szczególne traktowanie.
Jednocześnie jest , jak widać.
NO!
Lotos, wiedziałeś, nie raz o tym pisałeś, nie raz zwracałam ci uwagę, że to bezduszne, cyniczne, podłe, a teraz robisz z siebie debila... gratuluję!
Starszy Woźny Ktoś kto obraża wielu ludzi, wystarczy zajrzeć do jego komentów pod tekstami Nerwinki i wielu innych, na każdym portalu są z nim problemy. Kaleka, który nie liczy się z nikim, niech nie liczy, że ktoś będzie się z nim liczył.
Gorszy jest intelektualny kaleka... tak jak ty!
Grafomanka Ja go osobiście nie znam i dowalałem mu w ten sposób nie raz na podstawie plotek o nim krążących. On ze mną zaczął pierwszy i te jego dowalanki też były bardzo obraźliwe, chociaż mnie nie specjalnie ruszały, ale jak ktoś uderza w kogoś to ten ktoś... patrz trzecia zasada dynamiki.
Grafomanka No dobra jestem tym najgorszym, bo dowalam komuś bardzo wrażliwemu, który co noc z tego powodu płacze w poduszkę.
Lotos, człowiek, którego nie stać na wrażliwość, na współczucie, na jakąś humanitarność, o zwykłej empatii nie wspomnę, to nie jest człowiek, to jest dno! Niżej upaść już nie można...
Lotos ,
Też tej zasadzie jestem zwolennikiem.
Spadam stąd.
NO!
Grafomanka Mówisz o Grainie?
Lotos, a co, ty jeździsz na wózku, a on to wyśmiewa?
Grafomanka Jak by ze mną nie zaczynał, to bym nie poruszał takiego tematu, ale o ile się nie mylę nie ja pierwszy mu w ten sposób dowalałem, a nazywanie mnie nekroplagiatorem, sprawiało mu wielką radość. Tak naprawdę w dowalankach to się wiele od niego nauczyłem. . Poza tym jeżeli chodzi o Ciebie, to jakoś zapamiętałem jak dowaliłaś ece na ósmym: Dla mnie to się możesz powiesić. Ona zwróciła ci uwagę, żeby tak się nie wyrażać, bo z ludźmi różnie może być, ale ty sobie z tego nic nie robiłaś. Bądź co bądź miała rację, ktoś mógłby naprawdę to zrobić, więc nie udawaj wrażliwej, bo masz jej tyle co zrogowaciała skóra na pięcie.
Lotos, niewiele wiesz, i nie bardzo rozumiem czemu wypowiadasz się w takich kwestiach jak moja z eką relacja... i fakt, że kiedy byłam jej potrzebna to nazywała mnie ''siostrą'', a kiedy spełniłam już swoją rolę, to szukała mnie nawet na innych portalach, żeby dowalić. Nie ja jej szukałam, ale ona mnie, więc daruj sobie wywody na ten temat.
Poza tym wyśmiewanie ludzi na wózkach, to zbydlęcenie... całkowite!
A jeszcze tak na marginesie, ten twój wywiad nadaje się jedynie na papier toaletowy, bo Grain raczej nie jest wierzący... gdzieś to chyba pisał, ale nie doczytałeś
Grafomanka Mówienie w stylu: Dla mnie możesz się powiesić. Jest bardzo ludzkie.
Grafomanka Ten wywiad, to taka gorzka fantazja i tyle. Co do Graina, to być może nawet nie jest facetem, a kobietą, nie znam go osobiście, pewne, że jest świrem. Natomiast co do tego mojego wywiadu, to bardzo proste pisanie identyczne prawie z moim " Koszmarem". Pewien ktoś napisał coś podobnego ( identyczna forma) wywiad z szatanem i pewien profesor z Białegostoku stwierdził, że jest to genialne na miarę wielkich światowych, literackich dialogów. Hm... jestem innego zdania, ale niech tam mu będzie.
Lotos, gdybyś nie wstawił nicku Graina, byłby to jakiś literacki twór, który można byłoby obiektywnie ocenić, ponieważ jednak użyłeś nicku, na dodatek wózka, o którym Grain pisał, że na nim jeździ, wyszedł chłam, wyszło dno...
I żebyś nie wiem, co pisał, nic tego nie zmieni... gdybyś chociaż w jakiejś żartobliwej formie coś tam wydukał, ale ty poszedłeś po bandzie... ty pewnie staruszki ze schodów zrzucasz, bo za wolno idą...
Grafomanka To jest prosty dialog i jak ktoś umieszcza to na portalach, to okej. może się podobać lub nie, ale jak z takiej formy chce się zrobić coś fenomenalnego na światowy poziom, to ktoś jest niespełna rozumu. A Grainowi się to należy i tyle, uważasz, że on ma prawo obrażać w stylu: Pizdozwierz niedorżnięty , kurew, bladź, nekroplagiator itd...
Smutna i rozczarowująca jest dla mnie rozbieżność między deklarowaną literackością a poziomem komunikacji, który bywa tutaj agresywny i personalny. Być może naiwne jest oczekiwanie, że osoby piszące cechuje szczególna kultura i wrażliwość, niemniej doświadczenie takiej niespójności jest dla mnie corsz bardziej przygnębiające.
Na tym portalu od paru lat tak jest i nie ja to zainicjowałem. Przeczytałem kilka Twoich wierszy przed chwilą i ciekawie piszesz. Natomiast wracając do tematu, to jak administrator pozwala obrażać ludzi. to się obrazają, wystarczy, żeby jeden zaczął.
Lotos ,
Jeszcze dopowiem, Gdy dwóch userów bluzgają wzajemnie i ten jeden
wyczerpał naboje, to sięga o pomoc Admina.
Po czasie dostajesz z czerwonego dzwoneczka, ze masz upomnienie
za wulgaryzmy.
Ten drugi nadal ubliża innym.
Liczy się donos!!!
NO!
Starszy Woźny Ponoć najbardziej na mnie donosi Aisak, przynajmniej tak się chwaliła.
Lotos ,
Aisak mnie zablokowała. Nie przypominam sobie żebym komentował
A ona u mnie była już.
Powinna zapisywać sobie na lodówce.
NO!
Starszy Woźny Ja jej też nie komentuje, ale nie podoba jej się jak komentuję innych i zazwyczaj wtedy mnie atakuje.
Lotos, wyjaśnienie, że „tak tu jest od lat”, nie zmienia mojego odbioru tej sytuacji. Dodam, że mój komentarz nie wynika z osobistych sympatii czy antypatii, lecz z oceny poziomu i formy komunikacji, które uważam za przygnębiające.
Przy okazji dziękuję za zajrzenie do moich tekstów.
Świetny wywiad, gratulacje! Teraz rozumiem, dlaczego to indywiduum wyzwało mnie od kurew i bladzi - nic już nie może z kobietą, dlatego się mści, strasznie to żałosne.
Niepomna zaleceń odnośnie do cnót niewieścich, które to maczo sr@czo wymyśliło dla własnej wygody i umniejszania kobiety, uprzejmie informuję, że odpłacam pięknym za nadobne!
No właśnie, ten człowiek uważa, że na obrażanie ma wyłączność, a ja staram się być przykładem, że się myli. Najlepsze jest to, że jak ktoś go zaatakuje, to jego polityczni przyjaciele robią z niego niewinną ofiarę.
Lotos
Dobrze, że są tacy ludzie jak Ty! :)
Nie cierpię wulgaryzmów, mimo że je znam Ale akurat tego nie znałam,
brzmi on: Pizdozwierz niedorżnięty, był adresowany do mnie, tudzież
multum innych inwektyw. Dodam tylko, że nigdy wcześniej Graina tekstów
nie komentowałam, w ogóle nie wyrażałam się na jego temat...
No właśnie, facet obraża w bardzo wulgarny sposób, a jak ktoś na niego coś napisze, to staje się wielką ofiarą i oczywiście nie można go obrażać, bo to biedny, stary, schorowany człowiek.
Przeczytałem zamieszczony tekst i komentarze.
Tekst jest wporzo i wcale nie obraża gdy odnosi się do faktów a one się uzupełniają bezwzględnie.
Kwestia szacunku jest przypadłością dominacji osób, którym brakuje tegoż azali zarówno dziwaczność, że po śmierci tylko dobrze można mówić – czyli kiedy? kurwa mać!
Krytyka jest ważna zarówno za życia jak po śmierci adresata: zwłaszcza gdy polityka historyczna narobiła tutaj takiego burdelu w faktach 💥
Pozdrawiam
No tak.
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania