Z tego nie może wyjść nic dobrego...
Trzeba było myśleć
Wcześniej
Gdy była ku temu okazja
Teraz
Słowa próżne
Na nic się nie zdadzą
Ale
No nic w tych głowach!
Ni krzty rozumu!
Daj spokój mamo...
Jadźka
Oddychaj
Patrz
Jak zasłonisz palcem jedną kreskę...
Wszystko jest w porządku
Komentarze (8)
Ładne. Nawet się uśmiechnąłem.
Ładne. Ode mnie 5. :)
Dziękuję :)) Trochę się niepokoję, bo ten ,,wiersz" został wstawiony wczoraj w nocy, a ponieważ się nie opublikował, został wstawiony ponownie... Czy wstawi się jeszcze raz? Byłaby kicha xD
Nie, teksty nie sa dodawane automatycznie sprawdza je czlowiek
detektyw prawdy Nie wszystkie towarzyszu. Piotrek to leń i raczej nie czyta tych wszystkich wypocin.
Pan Buczybór zgadzam sie ze nie czyta wszystkiego. Jeśli pierwszy kokos sie nadaje potem już leci automat.
Uwielbiam minimalizm, dzięki temu lepiej uwydatnione jest to co istotne.
Wielce rada z przeczytania zostawiam 5 : )
Angela - dziękuję :D Chłopakom powyżej także i mam nadzieję, że jednak jest jakiś ktoś, kto się zorientuje, że tę dwa teksty są takie same xD
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania