za oknem - Szpilka

gdy się już człowiek życiem nasyci

widok za oknem wywoła czkawkę

powabny wczoraj dziś pospolity

czas zamknąć oczy na zawsze

 

a gdy niedosyt sen mu zaburza

apetyt rośnie zamiast inercja

jeszcze gdzieś w głowie szalony ubaw

w ciągłym wyścigu do szczęścia

 

znak że nie pora na do widzenia

choćby z najlepszą orkiestrą dętą

pod chmurnym niebem wśród białodrzewia

może kłaść krzyżyk na święto

Średnia ocena: 4.2  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (11)

  • Dekaos Dondi 02.03.2020

    Szpilka mogłaby taki tekst napisać. No ale... ?

  • Szpilka 02.03.2020

    Tjeri też tak potrafi ?

  • Pasja 04.03.2020

    Trudny wybór. Nie mam na razie zdania

  • Berkas 04.03.2020

    Kto jest autorem, o to jest pytanie.

  • Pasja 09.03.2020

    Trudny ale może Tjeri?

  • Anonim 09.03.2020

    Tjeri

  • Dekaos Dondi 10.03.2020

    Hmm... podtrzymuję Szpilkę:)

  • Szpilka 11.03.2020

    Brawo Dekaos! ?

  • Pasja 11.03.2020

    A tu się ukryłaś skubana?

  • Szpilka 11.03.2020

    Ale wyczaili, "następną razą" to hohohohohoh albo i więcej ?

  • Dekaos Dondi 11.03.2020

    Szpilko→rymy Cię zdradziły:))→Zresztą zacne:)
    Co prawda nie 10/8 no ale...

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania