za oknem - Szpilka
gdy się już człowiek życiem nasyci
widok za oknem wywoła czkawkę
powabny wczoraj dziś pospolity
czas zamknąć oczy na zawsze
a gdy niedosyt sen mu zaburza
apetyt rośnie zamiast inercja
jeszcze gdzieś w głowie szalony ubaw
w ciągłym wyścigu do szczęścia
znak że nie pora na do widzenia
choćby z najlepszą orkiestrą dętą
pod chmurnym niebem wśród białodrzewia
może kłaść krzyżyk na święto
Komentarze (11)
Szpilka mogłaby taki tekst napisać. No ale... ?
Tjeri też tak potrafi ?
Trudny wybór. Nie mam na razie zdania
Kto jest autorem, o to jest pytanie.
Trudny ale może Tjeri?
Tjeri
Hmm... podtrzymuję Szpilkę:)
Brawo Dekaos! ?
A tu się ukryłaś skubana?
Ale wyczaili, "następną razą" to hohohohohoh albo i więcej ?
Szpilko→rymy Cię zdradziły:))→Zresztą zacne:)
Co prawda nie 10/8 no ale...
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania