Poprzednie częściza oknem - Szpilka

Za oknem minus dziesięć, a u nas gorąco Zapraszamy

Ruszamy z kolejną edycją Niepowtarzalnych.

 

Macie co robić, bo tematy nieziemskie i niebanalne:

Beloniusz czarny kot rzuca: - Cwana bestia.

Stylowy tajemniczo zapodaje: - "Brunet wieczorową porą"

JagVetInte narazie grzecznie pyta: - "Mogę wstać, czy będzie mnie Pan bił?"

Pasja zamotana podaje: - Motanki.

Szpilka ostro kłuje: - Laleczka voodoo.

Asteria z ławy zasądza: - Ostatni świadek koronny głupoty.

Roma nieodgadniona: - Tak sobie idę i nie wiem. Gdzie są te wszystkie jamniki?

C₁₂H₂₂O₁₁ trzykolorowa i po japońsku: -"Domaluj czarną źrenicę w lewym oku Darumy."

TseCylia jak wybudzony motyl: - Wiosna zawsze wchodzi bez pukania.

 

✍️ Piszemy do 04 marca /dwudziesta druga trzydzieści pięć. /

 

Zapraszamy i zachęcamy Wszystkich Opowijczyków: świeżaków i stałych bywalców do wesołej konwersacji ze słowem. Z przyjemnością powitamy obserwatorów. Prosimy o przełamanie wszelkich nieporozumień… Jeszcze zima, ale na horyzoncie wiosna.

Wyruszamy! Prosimy o luźne podejście; to tylko zabawa, więc nie ma się, o co napinać.

Można się przyznawać, albo nie. To konkurs na największego Sztukmistrza Kamuflażu – wszystkie chwyty i nieczyste zagrania dozwolone. Wolno dużo, nawet bardzo, tylko trzeba trzymać fason z uśmiechem.

 

Gatunek dowolny i oryginalne pomysły wskazane. Komentujemy i zgadujemy, inspirujemy i wzajemnie się nakręcamy. Zakładać maski i pisać, pisać, pisać... A jest o czym O!

 

Wysyłamy na maila: niepowtarzalny.styl.zopowi@gmail.com

A my wrzucamy na stronę. Anonimowo. Trzeba mieć założony profil na Opowi.

 

*👉Więcej o Nas na Forum:

https://www.opowi.pl/forum/niepowtarzalny-styl-z-opowi-w1144/

i na Głównej w zakładce Konkursy: https://www.opowi.pl/konkursy

 

Hej ho! Niepowtarzalny Styl z Opowi.

Średnia ocena: 5.0  Głosów: 2

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (30)

  • Zakładajcie maski i ruszamy na pohybel O!

  • Beloniusz 4 miesiące temu

    Mamy tu listę podejrzanych. Pozostaje tylko do zaszyfrowanych słów dopasować niki i uzyskane wyniki ogłosić światu. Łatwizna.

  • Uwaga Czarny Kot rusza na łowy O!

  • C₁₂H₂₂O₁₁ 4 miesiące temu

    Niepowtarzalny, dzięki za rezerwację. Temat ode mnie jest na forum. :)

  • Nie ma za co. Już wstawione O!

  • Asteria 4 miesiące temu

    Podzielę się z Wami czymś śmiesznym, acz naprawdę prawdziwym
    Mam na głowie ostatnio tyle problemów, ogólnie ciężki okres, niestety :(
    pewnie dlatego tutaj odreagowuję, chociaż czasu też brakuje
    w ostatniej edycji dodałam kilka tekstów i później przy strzelaniu, normalnie miałam problem w pierwszej chwili, który to mój wpis :))))))wiem, że to niemożliwe, a jednak! :DD
    Miłej zabawy i odreagowywania stresu podczas pisania i strzelania :)

  • Szpilka 4 miesiące temu

    Asteria

    To świetny prognostyk, gdy można na portalu odreagować stres, drzewiej różnie z tym bywało ¬‿¬

  • Asteria 4 miesiące temu

    Szpilka
    przecież gdzieś tam pisałam, że nie jest tutaj źle, drzewiej mnie tutaj nie było i może nic nie straciłam :))
    pomimo różnicy temperatur, poglądów i poziomu pisania, można zapomnieć na chwilę o problemach :)

  • Szpilka 4 miesiące temu

    Asteria

    Dlatego bywam tu częściej niż drzewiej ¬‿¬

  • Bo my jesteśmy Niepowtarzalni )!

  • Szpilka 4 miesiące temu

    Stylowy

    Nio, zawijam kiecę i lecę, uwarzyć cóś niepowtarzalnego ¬‿¬

  • Szpilka 4 miesiące temu

    A u mnie zero i śniegu masa, klejący i można przechodniów napitalać z balkonu ¬‿¬

  • U mnie tera też :)

  • Asteria 4 miesiące temu

    U mnie bałwany stopniały, ale za to nosy marchewkowe wszędzie się wpychają :)))

  • Szpilka 4 miesiące temu

    Można pozbierać na zupkę marechowkową ¬‿¬

  • Szpilka 4 miesiące temu

    *marchewkową

  • Asteria 4 miesiące temu

    Szpilka
    dzisiaj mam brokułową- krem, z pikantnymi grzankami :)
    jutro pozbieram na ciasto marchewkowe, w 180 st. wścibskie nosy wysmażę :D

  • Niektóre nigdy nie topnieją. Oczywiście bałwany :)

  • Asteria podrzuć O!

  • Asteria 4 miesiące temu

    Niepowtarzalny Styl z Opowi
    zupkę czy ciasto? :)

  • Asteria 4 miesiące temu

    Niepowtarzalny Styl z Opowi
    to prawda, ale zauważyłam, że latem tak bardzo się nie wychylają :)))

  • Szpilka 4 miesiące temu

    Asteria

    Hahahahah i to się nazywa oszczędność ¬‿¬

  • Asteria No jak wszystko :)

  • Asteria Bo ich dopka piecze

  • Beloniusz 4 miesiące temu

    Bożuniu to już czternasta. Rzucam się w wir pracy, żeby nadgonić dzień. Mam jeszcze godzinę!

  • To śmigaj O!

  • Jest już cały pakiet tematów. Do dzieła! Niepowtarzalni i tych co obok stoją O!

  • Asteria 4 miesiące temu

    Panie Stylowy
    kiedy rozstrzygnięcie konkursu? przecież 4 luty już dano za nami :)))))))))))

  • Asteria a przed nami 04 marca O! :))))))))))

  • Asteria 4 miesiące temu

    Niepowtarzalny Styl z Opowi
    O! :D

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania