Zabawa w piżamach.
Skipper, Nikki i Barbie na piżamowym party.
- Cześć, dziewczyny! Jak się czuje chora?
- Lepiej! Jest tylko trochę smutna...
- Biedna Skipper! Nic przyjemnego złapać odrę w jej wieku!
- My ją już przeszłyśmy! Wszystkie, prócz Shelly!
- Dlatego nie mogę się widzieć ze Skipper!
- Co słychać? Przyniosłam twoje ulubione czekoladki!
- Dziękuję, Nikki! Lepiej się czuję, ale strasznie się nudzę!
- Dzisiaj śpię u was! Możemy zorganizować imprezkę w piżamach!
- Piżamowa zabawa... Świetnie! Ale ty i Barbie miałyście iść dzisiaj na bal.
- Ty też byłaś zaproszona! Ale przecież nie możesz iść...
- ...Dlatego zabawa przyjdzie do Ciebie!
- Cudownie! Z tej okazji przyjmę lekarstwa bez marudzenia.
- Gdzie są słodycze, które przyniosłaś?
- Oto one! Proszę, częstuj się!
Rozpoczęły się przygotowania do imprezy. Dziewczyny przymierzały różne stroje.
- Śmieszne te klamerki!
- Doradźcie mi! Które kapciuszki będą pasowały do mojego nocnego kompletu?
- Włóż różowe.
- Jednak rozpuszczę włosy!
- Przed nami Nikki w kreacji...jasność księżyca!
- Zwanej również...szlafrokiem.
- Jesteśmy gotowe! Chodźmy na przyjęcie... to znaczy do sypialni!
- Robimy bitwę na poduszki?
- Świetny pomysł!
- ...Uważaj, leci!
- Ojej! Nie liczy się! Nie byłam przygotowana!
- Cha! Cha!
Trochę później dziewczyny zaczęły się bawić w... przepowiadanie przyszłości!
- Ja też chcę się z wami bawić!
- Teraz kolej na Barbie! Podaj magiczną kulę!
- Chciałabym wiedzieć, kiedy Skipper wyzdrowieje!
- A ja chcę wiedzieć co się zdarzy jutro...
- Wypowiedzmy wszystkie pytania i połóżmy ręce na kuli.
- Ja chcę wiedzieć, czy pewien kolega...zaprosi mnie do kina!
- Ojej! Zgasło światło!
- Nie zobaczymy przyszłości...
- Nie widzimy nawet teraźniejszości! Cha! Cha!
- Dobrze, że macie fosforyzujące klamerki! Dzięki nim was widzę.
- Och! Tu jest kosmaty potwór! Dotyka moich nóg! Aaaaaaaa!
- Gdzie?
- Bez obawy! Założę się, że to...
- ... piesek Nikki! Miałam rację!
- Och... Myślałam, że to potwór!
- Potwór? Mój Lillo? Zobacz, obraził się! Cha, Cha!
- Co powiecie na małą przekąskę?
- Dobry pomysł!
- Jestem głodna! Pewnie zdrowieję!
- Przyjaciele, zabawy, smakołyki... Chorowanie wcale nie jest takie złe!
Komentarze (4)
no, przynajmniej większych błędów nie ma
Ani to dla dzieci, ani dla dorosłych. Normalnie sama nie wierzę, że to przeczytałam.
gniot
(Sensol) prawie pod każdym opowiadaniem piszesz "gniot"????
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania