Uwaga, utwór może zawierać treści przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich!
♾️
♾️Autor: kigjaCzytano 439 razyData dodania: 14.07.2022
Średnia ocena: 3.8 Głosów: 10
Zaloguj się, aby ocenić38
Mrzygłodek czarnuch! Jaki śliczny! Dziękuję, nie wiedziałem ? Pozdrawiam ?
Śliczny prawda? A dzisiaj widziałam szmaragdowego motylka! Pozdrawiam?
Lepsze Czarnuchy niż karaluchy ? (znam czarnuchy) Bardzo (nie)wesoły tekst ?
Karaluchy są ohydne, ale te z ciepłych krajów są jeszcze bardziej obrzydliwe? Dziękuję ślicznie?
Też ładnie :)
Dziękuję!!!
To się chyba nazywa komedia pomyłek. Uśmiechnęłam się przy zdaniu: "Siedzą w kuchennej szafce". Pamiętam ten tekst!
Trochę, jak z lat 70-80...czy nie? A skąd pamiętasz tekst Trzy Cztery?
kigja, nie wiem. Ale na 100 % już kiedyś czytałam. A tak w ogóle - teksty zapamiętywalne są to teksty dobre. Bo coś w nich jest. To coś się liczy.
Trzy Cztery https://www.opowi.pl/zabije-was-czarnuchy-a60943/#comment-576253 ?
zabawne. :)
Dziękuję?
Kigja↔Normalnie aż mnie ciarki przeszły po plecach. Czarne rzecz jasna. W Twoim stylu napisane Pozdrawiam↔(:?:)
Dekaosie, znasz to opko, bo już komentowałeś? Dziękuję i pozdrawiam!
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (14)
Mrzygłodek czarnuch! Jaki śliczny!
Dziękuję, nie wiedziałem ?
Pozdrawiam ?
Śliczny prawda? A dzisiaj widziałam szmaragdowego motylka!
Pozdrawiam?
Lepsze Czarnuchy niż karaluchy ?
(znam czarnuchy) Bardzo (nie)wesoły tekst ?
Karaluchy są ohydne, ale te z ciepłych krajów są jeszcze bardziej obrzydliwe?
Dziękuję ślicznie?
Też ładnie :)
Dziękuję!!!
To się chyba nazywa komedia pomyłek. Uśmiechnęłam się przy zdaniu: "Siedzą w kuchennej szafce". Pamiętam ten tekst!
Trochę, jak z lat 70-80...czy nie?
A skąd pamiętasz tekst Trzy Cztery?
kigja, nie wiem. Ale na 100 % już kiedyś czytałam. A tak w ogóle - teksty zapamiętywalne są to teksty dobre. Bo coś w nich jest. To coś się liczy.
Trzy Cztery
https://www.opowi.pl/zabije-was-czarnuchy-a60943/#comment-576253
?
zabawne. :)
Dziękuję?
Kigja↔Normalnie aż mnie ciarki przeszły po plecach. Czarne rzecz jasna. W Twoim stylu napisane
Pozdrawiam↔(:?:)
Dekaosie, znasz to opko, bo już komentowałeś?
Dziękuję i pozdrawiam!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania