Izabela 77 poza zapisem wiersza tu nie ma. Gdyby przepisać to tak normalnie,
do zeszytu, wyszedłby wstęp do opowiadania ze szkoły podstawowej.
Podglądaj i kombinuj, może coś z tego będzie.
Ps: a czy my kogoś udajemy?
Izabela 77 podzielenie tekstu na zwrotki, nie czyni z niego wiersza. Nadal zbyt łopatologicznie, brak czegoś ulotnego, co pozwoli czytelnikowi się zatrzymać. Musisz to poczuć i wtedy przyjdzie. Powodzenia.
Izabela 77 dla mnie nie ma najmniejszego znaczenia czy jesteś na portalu, czy Cię nie ma. Mam tylko nadzieję, jeśli faktycznie chcesz pisać, że będziesz się rozwijać, zamiast stać w miejscu. Moje uwagi nie wynikają ze złśliwości, ale jeśli oczekujesz poklepywania, to nie odemnie.
Odnośnie Technicznego, chcesz wierzyć trollom które zniszczyły portal, to proszę bardzo, wolna wola.
Angela tańczy, choć męskie ciało ją nosi,
szpilki stukają, mini sukienka opina,
a pod cienkim materiałem sekret wielki,
którego żadne fałdy nie potrafią schować –
to facet, mówią spojrzenia, ale ona śmieje się cicho.
Każdy krok to wyzwanie, każdy ruch to gra,
pod tą sukienką coś, co wielu wprawia w zakłopotanie,
duże przyrodzenie, jakby mówiło samo za siebie,
ale Angela wie, kim naprawdę jest,
nawet gdy świat nie potrafi tego przyjąć.
Kiedyś mówili mu innym imieniem,
dziś to Angela – z miną pełną przekory,
facet? Może kiedyś, teraz to tylko cień,
bo ona, choć męskie ciało nosi,
jest kobietą, choćby nie chciał tego żaden dzień.
Izabela 77 tylko żeby konstruktywnie krytykować wiersz, potrzebny jest wiersz, tu go nie ma. Pokazałam ten ten utwór znajomej polonistce, bo może się mylę, ale jej opinia była nie bardzo przychylna.
Co do komentowania, a komentuj sobie do woli, bo może niebwysokich lotów, przynajmniej są wierszami.
Szkoda mi czasu na osoby, które szukają sprzymierzeńców w trollach😂
Izabela 77 o jakim wierszu mowa, bo wszystkie mają zwolenników i przeciwników? Nie mam potrzeby się mścić na jakimś npc.
A wiara w słowa technicznego stawiają cię szeregu średniaków w przeczkolu. Bywaj😆😂
Izabela 77 a myślałam, że niby dziennikarze mają choć ciutkę rozumu, a tu takie rozczarowanie. Zaczynam myśleć, że i ty jesteś podstawionym trollem niskich lotów.
Izabela 77 o jakich talętach piszesz, bo chyba nie masz na myśli literackiego? A co do tego kim jestem, to bidulko nie masz zielonego pojęcia i raczej tak zostanie.
Teraz już mam pewność, czym jesteś😂😂😂
Idę w real, a ty smarkaj dalej😆
Możesz też mówić do ręki🖕
Ładny, miły, sympatyczny wpis do pamiętnika koleżanki z piątej klasy. To portal literacki gdzie oczekuje się poezji. Dzieciece próby literackie tez maja wartość - pod jednym warunkiem, że autor/ka uprzedzi czytelników o swoim wieku by nie narażać się na kpiny.
Izabela 77 , Pewnie, że tak. Nie chowaj głowy w piasek. Wal też ostro.
Nie nastawiaj drugiego policzka. oddawaj z dwojoną siłą.
Taka moja rada.
Posiedzisz tu trochę, to zobaczysz jakie tu cyrki.
NO!
Komentarze (51)
Ładnie, miło sympatycznie.
Pozdrawiam serdecznie 5*
Miłego wieczoru
Zastąpiłbym czymś kocyk, może wspomnieniem...
dzięki również pozdrawiam miłego wieczoru
Takie pitu, pitu...
😂
brawa za zrozumienie
Izabela 77, a czego tu można nie zrozumieć?
Jesteś pewna, że to wiersz?
a co? opowiadanie? albo piosenka co?😂
może nie piszę tak jak Wy, ale to moje, nikogo nie udaję
Izabela 77 poza zapisem wiersza tu nie ma. Gdyby przepisać to tak normalnie,
do zeszytu, wyszedłby wstęp do opowiadania ze szkoły podstawowej.
Podglądaj i kombinuj, może coś z tego będzie.
Ps: a czy my kogoś udajemy?
Angela ja nie mówię, że Wy kogoś udajecie, ja mówię o sobie- sory, ale proszę czytać ze zrozumieniem, a wiersz ma prawo się nie podobać
Angela teraz lepiej?
Izabela 77 podzielenie tekstu na zwrotki, nie czyni z niego wiersza. Nadal zbyt łopatologicznie, brak czegoś ulotnego, co pozwoli czytelnikowi się zatrzymać. Musisz to poczuć i wtedy przyjdzie. Powodzenia.
Izabela 77 Nie słuchaj Angela, to facet udajacy kobietę. Robi sobie jaja
Angel Daj spokój z podrywaniem dziewczyn jako kobieta proszę
Izabela 77 i nie zwracaj uwagi na trolle, w razie wątpliwości zerknij na profile komentujących.
Angel Oblechu, daj dziewczynie spokój, bawi cię to?
Izabela 77 Nie przejmuj się nim, on na forum wypisuje, że ma największego ch#%#a na opowi. Szkoda czasu
Techniczny Pawarotti widzę, że tu dużo takich, a angel mówiła że nikogo nie udajecie masakra!
Angela jak chcecie bym odeszła z tego portalu, To odejdę nie ma problemu. Mam swój blog przecież. Mówię to do wszystkich, nie tylko do ciebie,
Izabela 77 dla mnie nie ma najmniejszego znaczenia czy jesteś na portalu, czy Cię nie ma. Mam tylko nadzieję, jeśli faktycznie chcesz pisać, że będziesz się rozwijać, zamiast stać w miejscu. Moje uwagi nie wynikają ze złśliwości, ale jeśli oczekujesz poklepywania, to nie odemnie.
Odnośnie Technicznego, chcesz wierzyć trollom które zniszczyły portal, to proszę bardzo, wolna wola.
Angelu z byczym przyrodzeniem, ty się znasz na poezji jak kowal na kaligrafii. Nie udawaj kogoś kim nie jesteś
Angela
Angela tańczy, choć męskie ciało ją nosi,
szpilki stukają, mini sukienka opina,
a pod cienkim materiałem sekret wielki,
którego żadne fałdy nie potrafią schować –
to facet, mówią spojrzenia, ale ona śmieje się cicho.
Każdy krok to wyzwanie, każdy ruch to gra,
pod tą sukienką coś, co wielu wprawia w zakłopotanie,
duże przyrodzenie, jakby mówiło samo za siebie,
ale Angela wie, kim naprawdę jest,
nawet gdy świat nie potrafi tego przyjąć.
Kiedyś mówili mu innym imieniem,
dziś to Angela – z miną pełną przekory,
facet? Może kiedyś, teraz to tylko cień,
bo ona, choć męskie ciało nosi,
jest kobietą, choćby nie chciał tego żaden dzień.
Angela właśnie oto chodzi, że ja nie przyszłam tu dla poklasków i pochwał, a jak krytykujecie, to konstruktywnie, a nie typu wiersz do pamiętnika itp
Angela a po drugie, nie jestem małe dziecko, żebym rzucała się na pochwały!
Izabela 77 Bardzo dobrze, nie daj sobie w kaszę muchać!
Techniczny Pawarotti nie dam się, mogę napisać jej taki komentarz, że chocho. ale nie będę się poniżać do jej poziomu IQ
Izabela 77 tylko żeby konstruktywnie krytykować wiersz, potrzebny jest wiersz, tu go nie ma. Pokazałam ten ten utwór znajomej polonistce, bo może się mylę, ale jej opinia była nie bardzo przychylna.
Co do komentowania, a komentuj sobie do woli, bo może niebwysokich lotów, przynajmniej są wierszami.
Szkoda mi czasu na osoby, które szukają sprzymierzeńców w trollach😂
Angela ty on ono niewiem jak cię nazwać, masz w majtkach powstanie. Ludzie krytykują twój wiersz i się mścisz!
Angela zatruwasz środowisko, pilnuj wierszy twoich choć nie wiem czy to napewno wiersze
Izabela 77 o jakim wierszu mowa, bo wszystkie mają zwolenników i przeciwników? Nie mam potrzeby się mścić na jakimś npc.
A wiara w słowa technicznego stawiają cię szeregu średniaków w przeczkolu. Bywaj😆😂
Izabela 77 a myślałam, że niby dziennikarze mają choć ciutkę rozumu, a tu takie rozczarowanie. Zaczynam myśleć, że i ty jesteś podstawionym trollem niskich lotów.
Angela naucz się pisać w przeczkolu buhaha chłopczyco!
Techniczny Pawarotti patrz, ten angelo nawet nie umie pisać
Angela zazdrościsz mi talentów i tyle hehe, bo nie dosyć, że piszę wiersze to też jestem dziennikarką, a ty chłopczyco nikim
Angela troll cię robił buhaha
Izabela 77 o jakich talętach piszesz, bo chyba nie masz na myśli literackiego? A co do tego kim jestem, to bidulko nie masz zielonego pojęcia i raczej tak zostanie.
Teraz już mam pewność, czym jesteś😂😂😂
Idę w real, a ty smarkaj dalej😆
Możesz też mówić do ręki🖕
Angel daj już spokój, zostałeś odkryty
Techniczny Pawarotti to facet z cyckami i cipką
Piękny obrazek.
Ładny, miły, sympatyczny wpis do pamiętnika koleżanki z piątej klasy. To portal literacki gdzie oczekuje się poezji. Dzieciece próby literackie tez maja wartość - pod jednym warunkiem, że autor/ka uprzedzi czytelników o swoim wieku by nie narażać się na kpiny.
ciekawa jestem jak Wy zaczynaliście i czy zawsze było profesjonalnie, Wydaje mi się, że takie portale są dla wszystkich, pozdrawiam
a po drugie, nie musi się podobać przecież każdy ma inny gust. Mi się też niektóre Wasze nie podobają
teraz lepiej?
Izabela 77 , Takie portale są dla wszystkich. Rób swoje.
Starszy Woźny ona czy on buhaha, lepszych nie pisze
Izabela 77 , Pewnie, że tak. Nie chowaj głowy w piasek. Wal też ostro.
Nie nastawiaj drugiego policzka. oddawaj z dwojoną siłą.
Taka moja rada.
Posiedzisz tu trochę, to zobaczysz jakie tu cyrki.
NO!
Starszy Woźny ja chcę być na normalnym portalu, a nie gdzie są dzieci specjalnej troski
sory, może nie wszyscy, ale widzę tu takich
Izabela 77 - Niestety Opowi to „nienormalny” portal.
Vampire Fangs właśnie widzę, jestem tu parę dni i mam oczy
Iza, gdybyś była wokalistką, pewnie, sugerowaliby, że nie śpiewasz po murzyńsku, nie zdjęłaś
szmat, za mało lateksu.
To dla krytykantów
https://www.youtube.com/watch?v=QvpSddJxJHs
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania