Zaispiruj się Niepowtarzalnym i napisz❤️
Już w niedzielę - dwudziesta druga trzydzieści pięć zamykamy pulę Niepowtarzalnych.
Jeszcze czas, by napisać na poniższe tematy i zabłysnąć na Głównej:
❤️ Walenty się trapi jak...?
❤️ Tłusty czwartek i faworki.
❤️ [i][b]Największa chluba Amora, to zabić w nas potwora.
❤️ "Heszke w meszke" xD
❤️ "Teściowa - anioł, czy zołza?"
❤️ "Romantyczny wieczór, kino, a w kieszeni wibruje... mama."
❤️ Szwedzki stół cudzych decyzji.
❤️ Różany ogród Amora.
✍️ Piszemy do 15 lutego /dwudziesta druga trzydzieści pięć. /
Zapraszamy i zachęcamy Opowijczyków: świeżaków i stałych bywalców do wesołej zabawy ze słowem. Z przyjemnością powitamy zatwardziałych obserwatorów. Prosimy o przełamanie wszelkich nieporozumień… Zbliża się święto zakochanych.
Gatunek dowolny i oryginalne pomysły wskazane. Komentujemy i zgadujemy, inspirujemy i wzajemnie się nakręcamy. Zakładać maski i pisać, pisać, pisać... A jest o czym i na bogato O!
Wysyłamy na maila: niepowtarzalny.styl.zopowi@gmail.com
A my wrzucamy na stronę. Anonimowo. Trzeba mieć założony profil na Opowi.
*👉Więcej o Nas na Forum:
https://www.opowi.pl/forum/niepowtarzalny-styl-z-opowi-w1144/
i na Głównej w zakładce Konkursy: https://www.opowi.pl/konkursy
Hej ho! Niepowtarzalny Styl z Opowi. ❤️
Komentarze (10)
Pisz, pisz, pisz i wysyłaj O!
A kiedy tu pisać, gdy same impry jedna obok drugiej ¬‿¬
Między imprezami O!
Stylowy
Dziś? Dzisiaj czekam na mojego misia,
bo dyżur ma chłopina i się spina,
odstresować go trzeba i przychylić nieba ¬‿¬
O jej, 22.35 nie zdążę nic napisać ;(
może chociaż do 22.45 :D
*ojej :))) zdenerwowałam się i już błędy
Dla ciebie zrobię wyjątek i poczekam do północy O!
Niepowtarzalny Styl z Opowi
Nie mam jeszcze pomysłu. Nie spodziewałam się takiego sympatycznego i empatycznego odzewu :D
O!
Asteria nie czaruj tylko pisz O!
'Nie wierz nigdy kobiecie'
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania