Spodziewałam się czegoś, co nieco bardziej przypominałoby list, ale i tak mi się podobało. Wyłapałam powtórzenie "tak zwane", lecz mógł to być celowy zabieg. Zaciekawiłaś mnie i czekam na więcej. :)
Ciekawe na co bohaterka będzie się żalić w kolejnych częściach. Podobało mi się. Nie mogę jednak dać piątki za literówki i braki przecinków przed ,,a'', ale mogę dać za pomysł i daję 5 :)
myślę, że raczej będzie to na zasadzie siedzę i myślę o tym wszystkim- komentując w głowie hehe / akurat tak powtórzenia są celowe, ale literówki nie ( wzrok mi się pogarsza więc pewnie nie jedną jeszcze zjem ) postaram się jednak dopatrywać błędów ; Dzięki za komentarze i oceny dziewczyny :)
Heheee rozbawiło mnie pozytywnie. Bohaterka ma bardzo fajne przemyślenia. Dobrze, że nie jest to pamiętnik i list, bo chyba wyszło by zbyt poważnie a tak jest lekko, swobodnie i zabawnie. Ironia, sarkazm. Prawda, bolesna prawda wpleciona w czarny humor. Dam 5
Komentarze (10)
Spodziewałam się czegoś, co nieco bardziej przypominałoby list, ale i tak mi się podobało. Wyłapałam powtórzenie "tak zwane", lecz mógł to być celowy zabieg. Zaciekawiłaś mnie i czekam na więcej. :)
Ciekawe na co bohaterka będzie się żalić w kolejnych częściach. Podobało mi się. Nie mogę jednak dać piątki za literówki i braki przecinków przed ,,a'', ale mogę dać za pomysł i daję 5 :)
: ) : ) :) Oj, przydało by się jakieś lekarstwo. 5
myślę, że raczej będzie to na zasadzie siedzę i myślę o tym wszystkim- komentując w głowie hehe / akurat tak powtórzenia są celowe, ale literówki nie ( wzrok mi się pogarsza więc pewnie nie jedną jeszcze zjem ) postaram się jednak dopatrywać błędów ; Dzięki za komentarze i oceny dziewczyny :)
Fajnie się czyta, czekam na dalszą część ; )
Dzięki :)
Heheee rozbawiło mnie pozytywnie. Bohaterka ma bardzo fajne przemyślenia. Dobrze, że nie jest to pamiętnik i list, bo chyba wyszło by zbyt poważnie a tak jest lekko, swobodnie i zabawnie. Ironia, sarkazm. Prawda, bolesna prawda wpleciona w czarny humor. Dam 5
PS. Choć czekałam na jakiś romans
Ciekawy pomysł. Z chęcią przyglądnę się liście zażaleń i pozwól droga Autorko, że na końcu tej listy dodam również swoje. Powodzenia
Dzięki. Oczywiście proszę bardzo, chętnie zapoznam się z zażaleniami, przecież każdy ma inne :))
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania