-

-

Średnia ocena: 4.4  Głosów: 7

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (9)

  • Shika 19.03.2015

    Fajnie piszesz, czekam na więcej :)

  • KarolaKorman 19.03.2015

    Na dwa ostatnie zdania Twojego tekstu mam taką ripostę - coś dzwoni, tylko nie wiadomo , w którym kościele.

  • BreezyLove 19.03.2015

    Piszesz bardzo swobodnym językiem i bardzo mi się to podoba :) 5

  • Angela 19.03.2015

    Nie zmiennie ciekawe, i zabawne. :)

  • NataliaO 20.03.2015

    DziĘkuje KobiEtki :)

  • NataliaO 20.03.2015

    Karola dobre hehe

  • Prue 20.03.2015

    Świetnie Ci to wychodzi. Zgodzę się z Breeezy bardzo swobodny język; jest tu na plus. Dam 5

  • Neli 03.05.2015

    Dawno temu przeczytałam Prolog, teraz mam zamiar kontynuować to, co straciłam. 4 ;)

  • NataliaO 03.05.2015

    dziękuje :)

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania