-
-Autor: NataliaOCzytano 454 razyData dodania: 19.03.2015
Średnia ocena: 4.4 Głosów: 7
Zaloguj się, aby ocenić31
Fajnie piszesz, czekam na więcej :)
Na dwa ostatnie zdania Twojego tekstu mam taką ripostę - coś dzwoni, tylko nie wiadomo , w którym kościele.
Piszesz bardzo swobodnym językiem i bardzo mi się to podoba :) 5
Nie zmiennie ciekawe, i zabawne. :)
DziĘkuje KobiEtki :)
Karola dobre hehe
Świetnie Ci to wychodzi. Zgodzę się z Breeezy bardzo swobodny język; jest tu na plus. Dam 5
Dawno temu przeczytałam Prolog, teraz mam zamiar kontynuować to, co straciłam. 4 ;)
dziękuje :)
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (9)
Fajnie piszesz, czekam na więcej :)
Na dwa ostatnie zdania Twojego tekstu mam taką ripostę - coś dzwoni, tylko nie wiadomo , w którym kościele.
Piszesz bardzo swobodnym językiem i bardzo mi się to podoba :) 5
Nie zmiennie ciekawe, i zabawne. :)
DziĘkuje KobiEtki :)
Karola dobre hehe
Świetnie Ci to wychodzi. Zgodzę się z Breeezy bardzo swobodny język; jest tu na plus. Dam 5
Dawno temu przeczytałam Prolog, teraz mam zamiar kontynuować to, co straciłam. 4 ;)
dziękuje :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania