Strasznie daleko bohaterka ma do pracy ,,Do pracy muszę dostać się najpierw autobusem, który zatrzymuje się dwie godziny drogi od pracy. Na nogach zapiepszam...'', dużo literówek, ale czyta się z uśmiechem na twarzy. Zostawiam 4 :)
Masz naprawde świetne pomysły na opowiadania, każde przyciąga mnie inaczej, czymś innym :D To także mnie przyciągnęło i to bardzo. Podoba mi się taki styl pisania, bo zawsze to coś innego. Z chęcią idę czytac następne rozdziały i muszę przyznać masz naprawdę super pomysły ! ! ! Ode mnie 5 :D
Komentarze (11)
Strasznie daleko bohaterka ma do pracy ,,Do pracy muszę dostać się najpierw autobusem, który zatrzymuje się dwie godziny drogi od pracy. Na nogach zapiepszam...'', dużo literówek, ale czyta się z uśmiechem na twarzy. Zostawiam 4 :)
wiem tragedia powinnam była inaczej to rozpisać hehe ; Dziękuje za uwagę :)
Błędy nie przeszkadzają bo opowiadanie jest super napisane ;) ja dałam 5 ;)
Dziękuje Breezyl :)
będę jeszcze ze sto razy przepraszać za błędy, ale najważniejsze, że czyta wam się z uśmiechem na twarzy;
Świetnie, naprawdę świetnie się czyta. Czekam na ciąg dalszy, zostawiając 5 : }
Bardzo dziękuje :))
Masz naprawde świetne pomysły na opowiadania, każde przyciąga mnie inaczej, czymś innym :D To także mnie przyciągnęło i to bardzo. Podoba mi się taki styl pisania, bo zawsze to coś innego. Z chęcią idę czytac następne rozdziały i muszę przyznać masz naprawdę super pomysły ! ! ! Ode mnie 5 :D
Od tych miłych słów aż poczułam, że pływam w miodku niczym kubuś puchatek hehe Dziękuje Ci :*
Podobaja mi sie te zazalenia. Fajny pomysl. 4
*5 dam
Dzięx :)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania