-

-

Średnia ocena: 4.8  Głosów: 8

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (9)

  • BreezyLove 22.03.2015

    Twoje antidotum jest świetne ;) mimo paru błędów np. "Przejaszczke"- przejażdżkę i " dzieciaki ruszyli" - dzieciaki ruszyły" moja ocena to niezmiennie 5 :)

  • Prue 22.03.2015

    Naprawdę nie ma jak to poczytać. Zgodzę się z Breezy antidotum jest świetne. Dam 5

  • NataliaO 22.03.2015

    Dziękuje drogie Panie :))

  • Angela 22.03.2015

    Bardzo lubię to opowiadanie, jest lekkie, i przyjemne w czytaniu : } 5

  • NataliaO 22.03.2015

    Dziękuje miło mi to słyszeć :)

  • KarolaKorman 22.03.2015

    Dołączam się do pochwał 5 :)

  • NataliaO 22.03.2015

    Oj, Dziękuje :)

  • Neli 04.05.2015

    Ode mnie rowniez 5

  • NataliaO 04.05.2015

    :))

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania