-
-Autor: NataliaOCzytano 368 razyData dodania: 22.03.2015
Średnia ocena: 4.8 Głosów: 8
Zaloguj się, aby ocenić38
Twoje antidotum jest świetne ;) mimo paru błędów np. "Przejaszczke"- przejażdżkę i " dzieciaki ruszyli" - dzieciaki ruszyły" moja ocena to niezmiennie 5 :)
Naprawdę nie ma jak to poczytać. Zgodzę się z Breezy antidotum jest świetne. Dam 5
Dziękuje drogie Panie :))
Bardzo lubię to opowiadanie, jest lekkie, i przyjemne w czytaniu : } 5
Dziękuje miło mi to słyszeć :)
Dołączam się do pochwał 5 :)
Oj, Dziękuje :)
Ode mnie rowniez 5
:))
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania
Komentarze (9)
Twoje antidotum jest świetne ;) mimo paru błędów np. "Przejaszczke"- przejażdżkę i " dzieciaki ruszyli" - dzieciaki ruszyły" moja ocena to niezmiennie 5 :)
Naprawdę nie ma jak to poczytać. Zgodzę się z Breezy antidotum jest świetne. Dam 5
Dziękuje drogie Panie :))
Bardzo lubię to opowiadanie, jest lekkie, i przyjemne w czytaniu : } 5
Dziękuje miło mi to słyszeć :)
Dołączam się do pochwał 5 :)
Oj, Dziękuje :)
Ode mnie rowniez 5
:))
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania