ZBIERANIE .....

organizator ❤️

akcji zbierania pieniędzy

chętnie by dzieciom

Paryż Rzym Londyn

pokazał

 

ale na pieniądze

czeka nieudolny rząd

trzeba dzieci leczyć

 

chwała młodemu

człowiekowi

WIELKIE SERCE ❤️

 

a ci tam w rządzie SOBIE

tylko kasę dają

na ludziach oszczędzają

 

4.2026 andrew

https://www.gazetaprawna.pl/urzad/samorzad-terytorialny/artykuly/11051896,nowepensjewojtowburmistrzow2026nawet21000zl.html

Średnia ocena: 3.6  Głosów: 5

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (41)

  • Bettina 2 miesiące temu

    To jest ok, ale może spróbuj z Piszczel?

  • andrew24 2 miesiące temu

    🌸

  • Dobranocka 2 miesiące temu

    Udało się, bez angażowania dziesiątek tysięcy mundurowych, strażaków, policji, wojska, bez wyrzucania w błoto miliardów przez samorządy, bez organizacji setek hucp przez sprzedajnych burmistrzów, wyzywania ludzi od sepsy, bez wysyłania tysięcy niewinnych dzieci zimą na mróz, śnieg, deszcz, bez zaangażowania sprzedajnych mediów, udostępniania bezpłatnego czasu reklamowego przez cały rok.

    To koniec Sepsiaka!!!!

  • Starszy Woźny 2 miesiące temu

    ale celebryci lansowali się.
    NO!

  • Dobranocka 2 miesiące temu

    Starszy Woźny TW Stokrotka została przegoniona, mimo że w tamtym uniwersum nawet jej nie znają. Ale wyczuli na odległość.

  • Starszy Woźny 2 miesiące temu

    Dobranocka ,
    Oby ta kasa wydana była transparentne jak robi to WOŚP.
    NO!

  • Dobranocka 2 miesiące temu

    Starszy Woźny Sepsiak i transparentność, to jak rudy i prawdomówność.

  • realista 2 miesiące temu

    Starszy Woźny.
    Tam gdzie kasa bez kontroli
    Tam się Złoty Melon wtranżoli
    Celebryci też będą się tu lansować
    By darczyńców wyrolować.
    Potem będą porównania
    Kto lepiej cudze zagarnia.
    Bo duża kasa bez kontroli
    Jest zawsze przyczynkiem swawoli.

  • ireneo 2 miesiące temu

    Koronko, nawet prezydenta nie zarżnęli z radosnym - peowca zabiłem. A co się udało, zdobyć zaufanie tych samych co panu Owsiakowi. Dzieci byłyby chętne, jednak koronko hejterska, jeden dzień a dziesięć dni to różnica. Choć dla tak zszambionej makówki te pewnie nieważne, byle wylać pomyje i z okazji tematu o dzieciach cierpiących z kaprysu Jezusa co mu dzieci zawadą.

  • Dobranocka 2 miesiące temu

    ireneo bez gnania tysięcy niewinnych istotek na śnieg, mróz i zadymkę, bez angażowania dziesiątek tysięcy policjantów, straży miejskich, strażaków, karetek pogowia, bez wyrzucania miliardów przez samorządy, bez bezpłatenego czasu reklamowego na antenie wszelkich sprzedajnych mediów, bez wyzwisk, wulgarnych występów, szantażu emocjonalnego. Bez tej całej hitlerowskiej otoczki udało się zebrać przy pomoc jednego komputera, routera i kabla dużo więcej niż cały ten pajac Sepsiak w czerwonych okularach.

  • Dobranocka 2 miesiące temu

    I co najważniejsze bez okradania spółek skarbu państwa.

  • Bettina 2 miesiące temu

    https://youtube.com/shorts/qk_A71NrKF0?is=YyHMc5yC7P6RO4uo
    Milego Dnia!!!!!!

  • andrew24 2 miesiące temu

    https://www.gazetaprawna.pl/urzad/samorzad-terytorialny/artykuly/11051896,nowepensjewojtowburmistrzow2026nawet21000zl.html

  • ireneo 2 miesiące temu

    Andziu, a wymień jaki udolny rząd, poza zlodziejską dojną drużyną, co wyleczył wszystkie szieci A moze doPISzes jeszcze, jaka to kwota miliardów bylaby akuratna, aby dać radęvm bez modłów w niebiosa.
    A moze zaprzeczysz, że w osiem lat złdziejstwa prawackiego społeczności nie organizowały zbiórek bo rząd sypał chorym na wyleczenie jak z rękawa.

    A teraz, wszawa hejterko. Dojna drużyna wykroiła na 2023, 190 mld. a nieudolny rząd na 2026 - 240 mld
    Jak myślisz, Jezus, bo on tu jest, akurat zagląda mi przez ramię, zacznie ci ufać po wyczytaniu ścieku bełkotliwych bredni?

  • realista 2 miesiące temu

    ireneo= bucek samozwaniec,
    wlazłeś tu w gumiakach z szamba jak popapraniec.
    Sprawa jest tu czysto humanitarna
    A twoje " ścieku bełkotliwych bredni?"
    Wyrzygi na Jezusa to sprawa kryminalna.
    Tak ci czerep wyparował z myślenia
    Że szatan ciągle ci siedzi nie na ramieniu
    ale we wnętrzu twojego zboczonego sumienia.
    Idź się napij z rana jakiegoś trunku
    Bo na trzeźwo nie pozbędziesz się frasunku.

  • andrew24 2 miesiące temu

    Może pochwalisz za coś rząd.
    Chwalą się tylko pozyczkami ,
    uwżając je za sukces i zbieraniem.

  • realista 2 miesiące temu

    ireneo. Całe twoje rozumowanie nie trzyma się kupy
    Bo bezmózgowie z pustego czerepu uciekło do du.y.
    Weź się w końcu ogarnij namiastko człowieka
    Bo zły już nie ciebie z czarną dziurą czeka.
    Pamiętaj, że Syn Boży szacunku oczekuje
    A na takich jak ty szatan codziennie poluje
    Jak wynika z twojego bełkotu
    Dla twojej zguby już nie ma odwrotu.

  • Sucre 2 miesiące temu

    A rudy szkop podnosi ceny benzyny i oleju.

  • SwanSong 2 miesiące temu

    Sucre twój guru trump podnosi ceny.

  • realista 2 miesiące temu

    SwanSong Wróciliśmy do zgranego powiedzenia;
    U was zamykają tych, co władzę krytykują
    A u was zdarma racji Murzynów biją.
    Natomiast od głównego tematu każdy ucieka
    Dlaczego to władza, brutalnie łamie prawa człowieka?

  • SwanSong 2 miesiące temu

    realista chcesz pogadać, ale zablokowałeś wszystkich pod swoimi tekstami, prócz kilku klakierów, równie durnych, jak ty, więc zabieraj mordę i wracaj pisać bzdury, oszołomie.

  • realista 2 miesiące temu

    SwanSong .
    SS=Schutzstaffel , czego w podbitym kraju szukasz.
    Tu założyłeś siedzibę na Alei Szucha
    Miłe są ci czasy zniewolenia Polaków
    Aby z Dumnego Narodu zrobić cherlaków
    Wymordowałeś Elitę Narodu , aby nikt nie miał nic do powiedzenia
    Teraz marzy ci się powtórka zniewolenia
    'Zabierz swoich klakierów, równie durnych, jak ty,
    więc zabieraj mordę i wracaj pisać bzdury, oszołomie.
    Po co drzesz mordę nie pod swoimi wysrywami
    Tu cię nikt nie oczekuje i nie potrzebuje.
    Sonderaktion Krakau Niemcy aresztowali wówczas 183 osoby,
    głównie profesorów i wykładowców Uniwersytetu Jagiellońskiego
    oraz Akademii Górniczej, a także innych instytucji.
    Z rozkazu SS-Sturmbannführera Bruno Muellera
    Pewnie twojego zbrodniczego nauczyciela.

  • SwanSong 2 miesiące temu

    realista pielucha ci się odkleiła, durniu.
    Naziści mieli ten sam sposób myślenia jak ty i tobie podobni. Byle zniszczyć mniejszości.

  • realista 2 miesiące temu

    SwanSong . Tu się ujawniłeś *pielucha ci się odkleiła, durniu.*. No to dopowiedz jak przy pomocy 'Naziści -mniejszości.", chcesz zniszczyć w *tym kraju* Polskie większości.
    Kto wzbudza waśnie na tle narodowościowym podlega karze (art. 257 k.k.).
    Idź z pod tego tekstu bo bredzisz nie na temat dobroczynności, tylko ohydnie spamujesz trollu

  • SwanSong 2 miesiące temu

    realista straszyć to idź kury w kurniku, głąbie. Nikt tutaj nie zieje tak nienawiścią, jak ty i bogumił.

  • Aeliora 2 miesiące temu

    ❤❤

  • Sucre 2 miesiące temu

    Podobno rudy planue ściągnąć 60 milionow podatku.

  • Starszy Woźny 2 miesiące temu

    "W dekrecie z dnia 23 kwietnia biskup radomski udzielił dyspensy wszystkim wiernym diecezji, a także osobom przebywającym na jej terenie. Oznacza to, że 1 maja nie będzie obowiązywała tradycyjna wstrzemięźliwość od spożywania mięsa".

    [O! Dzięki ci wielebny pasterzu. Akurat będę tam przebywał na majówce.
    Nażrę się mięcha do syta. To naprawdę ludzki gest. O nalewce jednak nic nie wspomniał.
    Coś niesamowitego.

    NO!

  • Sucre 2 miesiące temu

    Starszy Woźny on to planuje ściągąć z konta Piotra łatwoganga, jako podatek nadzwyczajny 20 od nagłego wzbogacenia się.

  • Starszy Woźny 2 miesiące temu

    Sucre ,
    Mnie to zwisa, wiesz! Tylko to idiotyczne, żeby ktoś mi mówił, co ja mam jeść
    w piątek, a co w sobotę
    Teraz widać jakich jeszcze kraj ma debilów i słuchają pastucha.
    Brawo.
    NO!

  • Sucre 2 miesiące temu

    Starszy Woźny post jest bardzo dobry dla Twojego zdrowia, poza tym pozwala ćwiczyć silną wole i silny charakter. A tak to jesteś rozmemłanym bebłokiem, który się ugina w zależności z której stron powieje wiatr. Oj woźny, popraw się.

  • Starszy Woźny 2 miesiące temu

    Sucre ,
    Jak zachoruję, to będę jadł kleiki.
    NO!

  • Sucre 2 miesiące temu

    Starszy Woźny słuchaj się wskazań Kościoła żuczku to będziesz zdrowy, bo inaczej Dny moczanowej dostaniesz żuczku od żarcia nadmiaru mięcha, a wiesz jaka jest bolesna i jak stawy wykręca. Znam kilku co mają Dnę i wyją z bólu, gdy przychodzi atak. Dziwne, że wszyscy ateiści, albo letni bezobjawowi katolicy. Zbieg okoliczności? Nie sądzę.

  • Starszy Woźny 2 miesiące temu

    Sucre ,
    Ja nie wybieram się nigdzie po śmierci. po prostu trzeba żyć do końca.
    Jak będę chciał. A co ty tutaj jeszcze robisz? zamiast już pasać owieczki i barany
    na błękitnych dolinach ze swoim panem.
    NO!

  • Sucre 2 miesiące temu

    Starszy Woźny rozchodzi się o to, żebyś na tym świecie nie cierpiał. Kościół prosząco zachowanie postu w pewnych odstępach czasowych dba nie tylko o Twoją duszę, ale i zdrowie doczesne. Nie na darmo ludzie wierzący żyją średnio kilka lat dłużej od ateistów.

  • SwanSong 2 miesiące temu

    Sucre Post nie uratuje przez dną moczanową, przestań szerzyć swoje nawiedzone bzdury. Ja prawie nie jem mięsa i na pewno nie z powodu durnego postu, tylko dlatego, że czerwone mięso jest niezdrowe.

  • Sucre 2 miesiące temu

    SwanSong dlatego warto też unikać innych grzechów wymienianych przez Kościół Katolicki, w tym przypadku unikać obżarstwa i opilstwa, a będziesz żył długo, zdrowo i szczęśliwie.

  • SwanSong 2 miesiące temu

    Sucre bzdury. Możesz umrzeć w dowolnym momencie, choćbyś nigdy nie palił, był abstynentem i trzymał dietę. Możesz najwyżej minimalizować szanse.

  • andrew24 2 miesiące temu

    Wszystkiem życzę miłej majówki.
    Polecam Kołobrzeg,Międzyzdroje...

  • Sucre 2 miesiące temu

    Dziękuję Andrzeju, piękny jest Kołobrzeg, a jeszcze ma być pogoda. My robimy wypad do Wieliczki, tam jest tyle atrakcji że mało jednego dnia. Zapowiada się piękny i ciepły weekend. Chcemy porobić trochę zdjęć i przypomnieć sobie to co już znamy. No i przepiękne małopolskie okolice Krakowa.

  • andrew24 2 miesiące temu

    Sucre 🌻

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania