ZBIERANIE .....
organizator ❤️
akcji zbierania pieniędzy
chętnie by dzieciom
Paryż Rzym Londyn
pokazał
ale na pieniądze
czeka nieudolny rząd
trzeba dzieci leczyć
chwała młodemu
człowiekowi
WIELKIE SERCE ❤️
a ci tam w rządzie SOBIE
tylko kasę dają
na ludziach oszczędzają
4.2026 andrew
https://www.gazetaprawna.pl/urzad/samorzad-terytorialny/artykuly/11051896,nowepensjewojtowburmistrzow2026nawet21000zl.html
Komentarze (41)
To jest ok, ale może spróbuj z Piszczel?
🌸
Udało się, bez angażowania dziesiątek tysięcy mundurowych, strażaków, policji, wojska, bez wyrzucania w błoto miliardów przez samorządy, bez organizacji setek hucp przez sprzedajnych burmistrzów, wyzywania ludzi od sepsy, bez wysyłania tysięcy niewinnych dzieci zimą na mróz, śnieg, deszcz, bez zaangażowania sprzedajnych mediów, udostępniania bezpłatnego czasu reklamowego przez cały rok.
To koniec Sepsiaka!!!!
ale celebryci lansowali się.
NO!
Starszy Woźny TW Stokrotka została przegoniona, mimo że w tamtym uniwersum nawet jej nie znają. Ale wyczuli na odległość.
Dobranocka ,
Oby ta kasa wydana była transparentne jak robi to WOŚP.
NO!
Starszy Woźny Sepsiak i transparentność, to jak rudy i prawdomówność.
Starszy Woźny.
Tam gdzie kasa bez kontroli
Tam się Złoty Melon wtranżoli
Celebryci też będą się tu lansować
By darczyńców wyrolować.
Potem będą porównania
Kto lepiej cudze zagarnia.
Bo duża kasa bez kontroli
Jest zawsze przyczynkiem swawoli.
Koronko, nawet prezydenta nie zarżnęli z radosnym - peowca zabiłem. A co się udało, zdobyć zaufanie tych samych co panu Owsiakowi. Dzieci byłyby chętne, jednak koronko hejterska, jeden dzień a dziesięć dni to różnica. Choć dla tak zszambionej makówki te pewnie nieważne, byle wylać pomyje i z okazji tematu o dzieciach cierpiących z kaprysu Jezusa co mu dzieci zawadą.
ireneo bez gnania tysięcy niewinnych istotek na śnieg, mróz i zadymkę, bez angażowania dziesiątek tysięcy policjantów, straży miejskich, strażaków, karetek pogowia, bez wyrzucania miliardów przez samorządy, bez bezpłatenego czasu reklamowego na antenie wszelkich sprzedajnych mediów, bez wyzwisk, wulgarnych występów, szantażu emocjonalnego. Bez tej całej hitlerowskiej otoczki udało się zebrać przy pomoc jednego komputera, routera i kabla dużo więcej niż cały ten pajac Sepsiak w czerwonych okularach.
I co najważniejsze bez okradania spółek skarbu państwa.
https://youtube.com/shorts/qk_A71NrKF0?is=YyHMc5yC7P6RO4uo
Milego Dnia!!!!!!
https://www.gazetaprawna.pl/urzad/samorzad-terytorialny/artykuly/11051896,nowepensjewojtowburmistrzow2026nawet21000zl.html
Andziu, a wymień jaki udolny rząd, poza zlodziejską dojną drużyną, co wyleczył wszystkie szieci A moze doPISzes jeszcze, jaka to kwota miliardów bylaby akuratna, aby dać radęvm bez modłów w niebiosa.
A moze zaprzeczysz, że w osiem lat złdziejstwa prawackiego społeczności nie organizowały zbiórek bo rząd sypał chorym na wyleczenie jak z rękawa.
A teraz, wszawa hejterko. Dojna drużyna wykroiła na 2023, 190 mld. a nieudolny rząd na 2026 - 240 mld
Jak myślisz, Jezus, bo on tu jest, akurat zagląda mi przez ramię, zacznie ci ufać po wyczytaniu ścieku bełkotliwych bredni?
ireneo= bucek samozwaniec,
wlazłeś tu w gumiakach z szamba jak popapraniec.
Sprawa jest tu czysto humanitarna
A twoje " ścieku bełkotliwych bredni?"
Wyrzygi na Jezusa to sprawa kryminalna.
Tak ci czerep wyparował z myślenia
Że szatan ciągle ci siedzi nie na ramieniu
ale we wnętrzu twojego zboczonego sumienia.
Idź się napij z rana jakiegoś trunku
Bo na trzeźwo nie pozbędziesz się frasunku.
Może pochwalisz za coś rząd.
Chwalą się tylko pozyczkami ,
uwżając je za sukces i zbieraniem.
ireneo. Całe twoje rozumowanie nie trzyma się kupy
Bo bezmózgowie z pustego czerepu uciekło do du.y.
Weź się w końcu ogarnij namiastko człowieka
Bo zły już nie ciebie z czarną dziurą czeka.
Pamiętaj, że Syn Boży szacunku oczekuje
A na takich jak ty szatan codziennie poluje
Jak wynika z twojego bełkotu
Dla twojej zguby już nie ma odwrotu.
A rudy szkop podnosi ceny benzyny i oleju.
Sucre twój guru trump podnosi ceny.
SwanSong Wróciliśmy do zgranego powiedzenia;
U was zamykają tych, co władzę krytykują
A u was zdarma racji Murzynów biją.
Natomiast od głównego tematu każdy ucieka
Dlaczego to władza, brutalnie łamie prawa człowieka?
realista chcesz pogadać, ale zablokowałeś wszystkich pod swoimi tekstami, prócz kilku klakierów, równie durnych, jak ty, więc zabieraj mordę i wracaj pisać bzdury, oszołomie.
SwanSong .
SS=Schutzstaffel , czego w podbitym kraju szukasz.
Tu założyłeś siedzibę na Alei Szucha
Miłe są ci czasy zniewolenia Polaków
Aby z Dumnego Narodu zrobić cherlaków
Wymordowałeś Elitę Narodu , aby nikt nie miał nic do powiedzenia
Teraz marzy ci się powtórka zniewolenia
'Zabierz swoich klakierów, równie durnych, jak ty,
więc zabieraj mordę i wracaj pisać bzdury, oszołomie.
Po co drzesz mordę nie pod swoimi wysrywami
Tu cię nikt nie oczekuje i nie potrzebuje.
Sonderaktion Krakau Niemcy aresztowali wówczas 183 osoby,
głównie profesorów i wykładowców Uniwersytetu Jagiellońskiego
oraz Akademii Górniczej, a także innych instytucji.
Z rozkazu SS-Sturmbannführera Bruno Muellera
Pewnie twojego zbrodniczego nauczyciela.
realista pielucha ci się odkleiła, durniu.
Naziści mieli ten sam sposób myślenia jak ty i tobie podobni. Byle zniszczyć mniejszości.
SwanSong . Tu się ujawniłeś *pielucha ci się odkleiła, durniu.*. No to dopowiedz jak przy pomocy 'Naziści -mniejszości.", chcesz zniszczyć w *tym kraju* Polskie większości.
Kto wzbudza waśnie na tle narodowościowym podlega karze (art. 257 k.k.).
Idź z pod tego tekstu bo bredzisz nie na temat dobroczynności, tylko ohydnie spamujesz trollu
realista straszyć to idź kury w kurniku, głąbie. Nikt tutaj nie zieje tak nienawiścią, jak ty i bogumił.
❤❤
Podobno rudy planue ściągnąć 60 milionow podatku.
"W dekrecie z dnia 23 kwietnia biskup radomski udzielił dyspensy wszystkim wiernym diecezji, a także osobom przebywającym na jej terenie. Oznacza to, że 1 maja nie będzie obowiązywała tradycyjna wstrzemięźliwość od spożywania mięsa".
[O! Dzięki ci wielebny pasterzu. Akurat będę tam przebywał na majówce.
Nażrę się mięcha do syta. To naprawdę ludzki gest. O nalewce jednak nic nie wspomniał.
Coś niesamowitego.
NO!
Starszy Woźny on to planuje ściągąć z konta Piotra łatwoganga, jako podatek nadzwyczajny 20 od nagłego wzbogacenia się.
Sucre ,
Mnie to zwisa, wiesz! Tylko to idiotyczne, żeby ktoś mi mówił, co ja mam jeść
w piątek, a co w sobotę
Teraz widać jakich jeszcze kraj ma debilów i słuchają pastucha.
Brawo.
NO!
Starszy Woźny post jest bardzo dobry dla Twojego zdrowia, poza tym pozwala ćwiczyć silną wole i silny charakter. A tak to jesteś rozmemłanym bebłokiem, który się ugina w zależności z której stron powieje wiatr. Oj woźny, popraw się.
Sucre ,
Jak zachoruję, to będę jadł kleiki.
NO!
Starszy Woźny słuchaj się wskazań Kościoła żuczku to będziesz zdrowy, bo inaczej Dny moczanowej dostaniesz żuczku od żarcia nadmiaru mięcha, a wiesz jaka jest bolesna i jak stawy wykręca. Znam kilku co mają Dnę i wyją z bólu, gdy przychodzi atak. Dziwne, że wszyscy ateiści, albo letni bezobjawowi katolicy. Zbieg okoliczności? Nie sądzę.
Sucre ,
Ja nie wybieram się nigdzie po śmierci. po prostu trzeba żyć do końca.
Jak będę chciał. A co ty tutaj jeszcze robisz? zamiast już pasać owieczki i barany
na błękitnych dolinach ze swoim panem.
NO!
Starszy Woźny rozchodzi się o to, żebyś na tym świecie nie cierpiał. Kościół prosząco zachowanie postu w pewnych odstępach czasowych dba nie tylko o Twoją duszę, ale i zdrowie doczesne. Nie na darmo ludzie wierzący żyją średnio kilka lat dłużej od ateistów.
Sucre Post nie uratuje przez dną moczanową, przestań szerzyć swoje nawiedzone bzdury. Ja prawie nie jem mięsa i na pewno nie z powodu durnego postu, tylko dlatego, że czerwone mięso jest niezdrowe.
SwanSong dlatego warto też unikać innych grzechów wymienianych przez Kościół Katolicki, w tym przypadku unikać obżarstwa i opilstwa, a będziesz żył długo, zdrowo i szczęśliwie.
Sucre bzdury. Możesz umrzeć w dowolnym momencie, choćbyś nigdy nie palił, był abstynentem i trzymał dietę. Możesz najwyżej minimalizować szanse.
Wszystkiem życzę miłej majówki.
Polecam Kołobrzeg,Międzyzdroje...
Dziękuję Andrzeju, piękny jest Kołobrzeg, a jeszcze ma być pogoda. My robimy wypad do Wieliczki, tam jest tyle atrakcji że mało jednego dnia. Zapowiada się piękny i ciepły weekend. Chcemy porobić trochę zdjęć i przypomnieć sobie to co już znamy. No i przepiękne małopolskie okolice Krakowa.
Sucre 🌻
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania