Poprzednie części: Ziemia, dar Boży
Ziemia cała się raduje
,, Niech ziemia cała chwali
swego Pana ,, Ps 66
życie pragnie
być kochane
często jest
niedoceniane
mamy za co
chwalić Pana
choćby to
że wstaję z rana
cokolwiek robimy
cokolwiek mamy
z Jego klocków
układamy
wszystko gratis
dostaliśmy
choć się trochę
trudziliśmy
chwalmy Pana
nie od święta
On naszą miłość
pamięta
Jezu ufam Tobie
5.2026 andrew
Niedziela, dzień Pański
Komentarze (21)
Chwalmy pana, że z rana stoi pała.
NO!
-
🌸
tego bym się ,
po tobie nie spodziewał ...
andrew24 po czopkach tyfuska każdej podłości i dowolnego wulgaryzmu możesz się spodziewać.
andrew24 ,
że stoi z rana, to ludzkie i zdrowe.
Tylko katolicy są pruderyjni
i dla mnie trudne do zrozumienia.
Tak macie.
NO!
Dobranocka ,
A ty gdzie tu widzisz wulgaryzm?
Mogę ci z rana pojechać, jak się domagasz.
NO!
Dobranocka
Oj, tak sucrusio, koronko. Tu masz takiego czopka tyfuska. Podlec na cztery fajerki a wulgarniejszy od samego tow. Mateusza M.:
"Dobranocka (!) dni temu
Paszoł won przebrzydła szumowino, pachołku moskiewski, ty farbowana świnio, gnido ku***ska, chamie zbuntowany, zatęchła sklerozo, gnoju zasmarkany, ty zdrajco zomozo, gnido zażegana, jadowita mendo, ty kukło gówniana, kacapski przybłędo, tchórzu zafajdany, ropiejący strupie, padalcu rozdeptany, ty wrzodzie na dupie, ty diabelskie łajno, ty głupi żołdaku, ty sprzedajna sz***ato, ty ruski żupaku, wypierdku Breżniewa, ty ślepy pedale, ty głupi bęcwale, ty suk***ynie śmierdzący, pluskwo zasuszona, wrzodzie ropiejący, ty małpo zielona, ty strachu na wróble zboczony sadysto, Judaszu za ruble tępawy, marksisto, ty pało gumowa, wredny okupancie, zakało narodowa, złamany palancie, cuchnący pierdzielu, pełzająca glisto, ponury sku***elu, czerwony faszysto, ty sługo kremlowski, lokaju sowiecki, ty zbóju wojskowy, pomiocie radziecki, ty mówco obłąkany, nadęty bufonie, za naród opluty, piekło cię pochłanie."
I on tak w obecności Jezuska i jego mateński co wszystko wiedzą i notują😫
Starszy Woźny no daj z sobie wszystko🤣 pokaż jak cię na nazi-charytatywnych spędach Owsjika wychowano.
err z siebie
Cztery
Chwalmy łąki umajone … . 5!
🌻
okruszynko, koronko
chwalcie łąki umajone,
użyźniajcie je od dziś,
aby móc trawki zielone
wborczo ze smakiem gryźć
(jak zaleca uroczy prezesik)
Najważniejsze aby wstać z optymizmem od rana, a nie lewą nogą jak niektórzy.
Andrzeju, ja ci do niczego nie namawiam, tylko sugeruję i doradzam, ale jeśli nie chcesz, żeby się tutaj defekowały pod Twoimi tekstami różne antypolskie płatne przez rudego gestapowca trolle, typu Ireneo, Swang Song, Woźny i odstraszały normalnych komentujących to lepiej ich profilaktycznie zabanować, niż na to pozwalać. Tak naprawdę w skrajnym wypadku lepiej nie mieć komentarzy, niż przestrzeń pod tekstem ubżdżoną wydzielinami tych osobników.
Myślę, że to są chorzy ludzie. Nikt ich w domach nie słucha, tak bywa.
Może im pomoże. Oni właściwe rozmawiają z sobą. Chyba nie czytasz, a innymi tym bardziej tego co piszą.
Pozdrawiam serdecznie
Miłego popołudnia
andrew24 My uważamy was za chorych. I tak to się kręci.
Boisz się, że znów cię ośmieszymy. Jesteś typowym tchórzem jak ziobro, który właśnie ucieka do USA xD
andrew24 A, no i wy też rozmawiacie tylko ze sobą. Ty, realista, najmniejsza, bogumił - banda liżąca sobie tyłki.
andrew24 ,
Ty swym tekstem twierdzisz, że nie zostałeś stworzony z miłości i za pomocą
sex-u.
Tylko Pan pstryknął palcami i jesteś. teraz oddajesz mu pokłony
I kto jest chory.
NO!
SwanSong
Nie zauważyłem tej rozmowy.
Zazwyczaj stawiam 🌺 lub🌻
Pozdrawiam
Starszy Woźny 🌺
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania