Poprzednie częściZiemia, dar Boży

Ziemia cała się raduje

,, Niech ziemia cała chwali

swego Pana ,, Ps 66

 

życie pragnie

być kochane

często jest

niedoceniane

 

mamy za co

chwalić Pana

choćby to

że wstaję z rana

 

cokolwiek robimy

cokolwiek mamy

z Jego klocków

układamy

 

wszystko gratis

dostaliśmy

choć się trochę

trudziliśmy

 

chwalmy Pana

nie od święta

On naszą miłość

pamięta

 

Jezu ufam Tobie

 

5.2026 andrew

Niedziela, dzień Pański

Średnia ocena: 3.4  Głosów: 9

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (21)

  • Starszy Woźny 2 miesiące temu

    Chwalmy pana, że z rana stoi pała.
    NO!
    -

  • andrew24 2 miesiące temu

    🌸
    tego bym się ,
    po tobie nie spodziewał ...

  • Dobranocka 2 miesiące temu

    andrew24 po czopkach tyfuska każdej podłości i dowolnego wulgaryzmu możesz się spodziewać.

  • Starszy Woźny 2 miesiące temu

    andrew24 ,
    że stoi z rana, to ludzkie i zdrowe.
    Tylko katolicy są pruderyjni
    i dla mnie trudne do zrozumienia.
    Tak macie.
    NO!

  • Starszy Woźny 2 miesiące temu

    Dobranocka ,
    A ty gdzie tu widzisz wulgaryzm?
    Mogę ci z rana pojechać, jak się domagasz.
    NO!

  • ireneo 2 miesiące temu

    Dobranocka
    Oj, tak sucrusio, koronko. Tu masz takiego czopka tyfuska. Podlec na cztery fajerki a wulgarniejszy od samego tow. Mateusza M.:

    "Dobranocka (!) dni temu
    Paszoł won przebrzydła szumowino, pachołku moskiewski, ty farbowana świnio, gnido ku***ska, chamie zbuntowany, zatęchła sklerozo, gnoju zasmarkany, ty zdrajco zomozo, gnido zażegana, jadowita mendo, ty kukło gówniana, kacapski przybłędo, tchórzu zafajdany, ropiejący strupie, padalcu rozdeptany, ty wrzodzie na dupie, ty diabelskie łajno, ty głupi żołdaku, ty sprzedajna sz***ato, ty ruski żupaku, wypierdku Breżniewa, ty ślepy pedale, ty głupi bęcwale, ty suk***ynie śmierdzący, pluskwo zasuszona, wrzodzie ropiejący, ty małpo zielona, ty strachu na wróble zboczony sadysto, Judaszu za ruble tępawy, marksisto, ty pało gumowa, wredny okupancie, zakało narodowa, złamany palancie, cuchnący pierdzielu, pełzająca glisto, ponury sku***elu, czerwony faszysto, ty sługo kremlowski, lokaju sowiecki, ty zbóju wojskowy, pomiocie radziecki, ty mówco obłąkany, nadęty bufonie, za naród opluty, piekło cię pochłanie."

    I on tak w obecności Jezuska i jego mateński co wszystko wiedzą i notują😫

  • Dobranocka 2 miesiące temu

    Starszy Woźny no daj z sobie wszystko🤣 pokaż jak cię na nazi-charytatywnych spędach Owsjika wychowano.

  • Dobranocka 2 miesiące temu

    err z siebie

  • Bettina 2 miesiące temu

    Cztery

  • Dobranocka 2 miesiące temu

    Chwalmy łąki umajone … . 5!

  • andrew24 2 miesiące temu

    🌻

  • ireneo 2 miesiące temu

    okruszynko, koronko
    chwalcie łąki umajone,
    użyźniajcie je od dziś,
    aby móc trawki zielone
    wborczo ze smakiem gryźć
    (jak zaleca uroczy prezesik)

  • Sokrates 2 miesiące temu

    Najważniejsze aby wstać z optymizmem od rana, a nie lewą nogą jak niektórzy.

  • Dobranocka 2 miesiące temu

    Andrzeju, ja ci do niczego nie namawiam, tylko sugeruję i doradzam, ale jeśli nie chcesz, żeby się tutaj defekowały pod Twoimi tekstami różne antypolskie płatne przez rudego gestapowca trolle, typu Ireneo, Swang Song, Woźny i odstraszały normalnych komentujących to lepiej ich profilaktycznie zabanować, niż na to pozwalać. Tak naprawdę w skrajnym wypadku lepiej nie mieć komentarzy, niż przestrzeń pod tekstem ubżdżoną wydzielinami tych osobników.

  • andrew24 2 miesiące temu

    Myślę, że to są chorzy ludzie. Nikt ich w domach nie słucha, tak bywa.
    Może im pomoże. Oni właściwe rozmawiają z sobą. Chyba nie czytasz, a innymi tym bardziej tego co piszą.

    Pozdrawiam serdecznie
    Miłego popołudnia

  • SwanSong 2 miesiące temu

    andrew24 My uważamy was za chorych. I tak to się kręci.

  • SwanSong 2 miesiące temu

    Boisz się, że znów cię ośmieszymy. Jesteś typowym tchórzem jak ziobro, który właśnie ucieka do USA xD

  • SwanSong 2 miesiące temu

    andrew24 A, no i wy też rozmawiacie tylko ze sobą. Ty, realista, najmniejsza, bogumił - banda liżąca sobie tyłki.

  • Starszy Woźny 2 miesiące temu

    andrew24 ,
    Ty swym tekstem twierdzisz, że nie zostałeś stworzony z miłości i za pomocą
    sex-u.
    Tylko Pan pstryknął palcami i jesteś. teraz oddajesz mu pokłony
    I kto jest chory.
    NO!

  • andrew24 2 miesiące temu

    SwanSong
    Nie zauważyłem tej rozmowy.
    Zazwyczaj stawiam 🌺 lub🌻

    Pozdrawiam

  • andrew24 2 miesiące temu

    Starszy Woźny 🌺

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania