Zły dotyk
Chciałabym iść dalej, ale nie mogę.
Wciąż pamiętam każdą chwilę,
każdy kolejny dzień,
który był ciągiem nieuchronnych zdarzeń.
Choć mam zamknięte oczy,
to nadal widzę twoje ręce na mym ciele.
Dotyk, dotyk, dotyk
nu nu nu
zły dotyk
dotyk zły
Przychodziłeś i krzywdziłeś,
a ja biedna i nieświadoma,
czułam się tylko zagubiona.
Twoje nachalne palce były wszędzie.
Najpierw (rozgrzewka) ramiona - krótki masaż.
A później już było gorzej...
Dotyk, dotyk, dotyk
nu nu nu
zły dotyk
dotyk zły
Moja bluzka leżała na podłodze.
Nie traciłeś czasu,
zdobywałeś kolejny cel.
Ja nie mogłam nic zrobić.
Żyłam nadzieją, że kiedyś
mój koszmar się skończy.
Dotyk, dotyk, dotyk
nu nu nu
zły dotyk
dotyk zły
Komentarze (18)
nu nu nu zły dotyk.
ale ta rozgrzewka krótki masaż, całkiem interesująco xD
jakby tak każdy zaczynał...
nie, ale to było głupie :(
Może nie każdy tak zaczyna. Ale zdarzają się ofiary, które znają sprawców, bo są oni z najbliższego otoczenia. Żeby przekonać i zachować względne pozory, że to co robią jest właściwe, właśnie w ten sposób zaczynają.
Nu nu nu - "nie nie nie " w języku małego dziecka.
Gdy dorosłe - rozumie, co mu uczyniono.
Kara śmierci.
Nu nu nu jest nawiązaniem i przypomnieniem, że wydarzyło się to w dzieciństwie.
Przeczytałem tekst. To 'nu nu nu' mi strasznie bruździło. Potem przeczytałem Twój komentarz, i dostałem nim w łeb. Dziękuję.
Kara śmierci, ale nie w kodeksie, a w konstytucji; w kodeksie tylko przypadki, w których.
Dziękuję za odzew. Konsekwencje jakie ponoszą ofiary są ogromne. Myślę, że już nic nie jest w stanie przywrócić im normalnego życia. A sprawców trzeba karać. Pozdrawiam
Alicja To ja ci dziękuję za poruszenie tego problemu.
Trzeba mieć ogrom odwagi, żeby opisać tak straszna krzywdę.
Podobną odwagę miała pasja w jednym z opowuiadań.
Tego się nie chce czytać, o tym się nie chce wiedzieć.
A to jest.
Niestety problem molestowania jest obecny. Wiele ofiar nikomu nie ujawnia swojej krzywdy.
Dolores O’Riordan była molestowana w dzieciństwie. do tej pory nie ustalono przyczyny jej śmierci...
może już po prostu nie mogła wytrzymać wspomnień :(
po przeczytaniu HD przez dwa tygodnie, co noc miałam koszmary. Jprd.
Kara śmierci przez kulkę w łeb, to za mało.
Aisak "Kara śmierci przez kulkę w łeb, to za mało."
Nie ma lepszej kary.
Kara ma działać odstraszająco.
Chcesz kogoś zabić, zgwałcić, skrzywdzić - jak cię złapią śmierć.
Niczego człowiek tak się ie boi, jak śmierci
Choćby był mega socjo/psychopatą.
Zanim dźwignię uruchomili, to ze ze strachu puściły zwieracze.
Żadnej litości dla zbrodniarzy.
Nie HD tylko JD.
Kara śmierci, ale nie poprzez kulkę w łeb.
To zbyt lekka śmierć.
To musi być coś bardzo bardzo okrutnego, jak wszystkie części Piły naraz.
Jak lanie wrzątku na twarz, to muszą być straszne tortury, ale publiczne, żeby Wszyscy widzieli, co czeka za skrzywdzenie dziecka.
Nie kulka w łeb. Bo to wybawienie, a nie kara.
Ps. Nie boję się Pani Śmierci.
Boję się Pana Życia.
Przypomina mi się "Dreams" Nosowskiej.
Mnie to nie urzekło. Pomysł jak i tytuł cholernie wtórny - cała kampania TVN pod podobnym tytułem - Zły dotyk boli całe zycie, więc żadna nowość i twórcze podejście do tematu.
Wierszyk od strony formalnej, bardzo przeciętny, wszystko podane wprost i bez wysiłku umysłowego.
No i nie one jedne (Pasja, Alicja) podeszły do tego od dawna wykrzyczanego w mediach problemu, bo i ja też (Na spaceraku) w tej miniaturce ująłem kwestię od strony pedofila by na koniec go ukarać, ale nie w aisakowy sposób, tylko w taki, by dokładnie poczuł co czuła jego ofiara
Pozdrawiam
http://www.opowi.pl/na-spaceraku-a16457/
Może i masz rację, że nie jest to coś, co mogłoby urzec. Ale ten tekst jest dla mnie ważny i ma sens. Jeśli chodzi o kwestię kary, to uważam, że dosięgnie ona sprawców po śmierci. Pozdrawiam
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania