Dobry styl, podoba mi się. Również zapis prawie bez uwag. 5.
Do rozważenia:
*krokiem, wybrała - krokiem; wybrała
*drobne poprawki interpunkcyjne
*postanowiła sobie. - postanowiła.
*kawiarenka - Kawiarenka
* wina. Zawsze - wina. - Zawsze
*denerwowała się - trochę zdenerwowana (w całym akapicie zbyt dużo i zbyt blisko "się")
Nie widzę tutaj opcji edytuj, bo po uwagach komentatorów można by na bieżąco poprawiać tekst. Może jest ta opcja tylko ja jej nie widzę? Może ktoś mi coś podpowie w tym temacie?
Brak kilku przecinków, są też powtórzenia, a nad stylem... trzeba jeszcze pracować. Wszystko można wyćwiczyć. ;) Powinna być zachowana ciągłość przedstawianej myśli, a narracja dotycząca każdej z postaci powinna być zaznaczona nowym akapitem. W miarę możliwości zerknę do następnych części. Pozdrawiam i życzę wytrwałości w pisaniu. :) 4
Komentarze (10)
Dobry styl, podoba mi się. Również zapis prawie bez uwag. 5.
Do rozważenia:
*krokiem, wybrała - krokiem; wybrała
*drobne poprawki interpunkcyjne
*postanowiła sobie. - postanowiła.
*kawiarenka - Kawiarenka
* wina. Zawsze - wina. - Zawsze
*denerwowała się - trochę zdenerwowana (w całym akapicie zbyt dużo i zbyt blisko "się")
Dziękuję za komentarz. Zawsze lepiej człowiek widzi z boku i takie uwagi są cenne. Pozdrawiam.
Nie widzę tutaj opcji edytuj, bo po uwagach komentatorów można by na bieżąco poprawiać tekst. Może jest ta opcja tylko ja jej nie widzę? Może ktoś mi coś podpowie w tym temacie?
kiedy wejdziesz na swój profil edycję będziesz miała po prawej stronie ekranu, naprzeciwko tekstu : )
Dziękuję ci, jestem tu dopiero od wczoraj i ciężko jeszcze poruszam się po tym forum. Pozdrawiam.
Świetne. Bardzo dobrze napisane; ) podobało mi się. Zostawiam 5
Dziękuję bardzo za komentarz.
Brak kilku przecinków, są też powtórzenia, a nad stylem... trzeba jeszcze pracować. Wszystko można wyćwiczyć. ;) Powinna być zachowana ciągłość przedstawianej myśli, a narracja dotycząca każdej z postaci powinna być zaznaczona nowym akapitem. W miarę możliwości zerknę do następnych części. Pozdrawiam i życzę wytrwałości w pisaniu. :) 4
Dzięki za wpis.
Ciekawie zaczęłaś, czekam cd..;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania