Zostaje po nas obciach

Na płycie nagrobkowej jednej z mogił cmentarza w małym miasteczku,

córka spełniła ostatnią wolę matki z jakąś dysfunkcją.

Opłacony kamieniarz wyrył ***** ***.

Średnia ocena: 1.8  Głosów: 6

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (13)

  • Tekstozaur 30.08.2023

    Przy płycie nagrobkowej jednej z mogił cmentarza w małym miasteczku,
    zebrały się tłumy z dysfukcją myślenia,
    i roszczą sobie prawo do decydowania
    które wpisy na płycie są do zmiany
    a które wykreślenia

  • Grain 30.08.2023

    Na złość PIS-owi potrafisz się zesrać

  • Noico1 30.08.2023

    Rozumek pingwina.

  • Grain 30.08.2023

    Pantofelka.

  • Ameby.

  • Słaby utwór, o niczym.

  • Śp. Pani była przeciwniczką pisuarów, a wyrycie ***** *** było jej OSTATNIĄ WOLĄ.

    I wara innym do tego!

  • Grain 30.08.2023

    lemmingi

  • Szafozof.

  • Noico1 31.08.2023

    A ja bym proponował wszystko platformianym przygłupów takie epitafium:

    Zostały po niej syf i kiła,
    umarła marnie, tak jak żyła.

  • Noico1 31.08.2023

    Err przygłupom

  • Angela 31.08.2023

    Co to za wysryw, bo chyba nie utwór literacki? Dupa piecze?

  • Grain 31.08.2023

    nawet po zgonie

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania