Zwis drable(?)
Miałem trzy lata.
- Przynieś krzesło i połóż się - mówił do mnie dziadek .
Codziennie przez tydzień. O tej samej godzinie. I bił pasem.
Wisi mi to .
Nie mam kolegów ze szkoły.
Wisi mi to.
Ojciec bił matkę i mówił do niej "Jesteś kurwa, a to twój syn skurwysyn".
Wisi mi to.
Ojciec mówił "Jesteś do niczego". Często. I bił kablem.
Wisi mi to.
Żona nie mówiła niczego.
Wisi mi to.
Mam do niczego ręce.
Wisi mi to.
Nogi też mam do niczego.
Wisi mi to.
Tułów też mam do niczego.
Wisi mi to.
Głowę mam przekrzywioną. Cała reszta wisi.
Komentarze (18)
świetne
Dziękować - jeszcze nie wisieć!
Karawan ja też jeszcze nie wisieć mimo, że mi wszystko już też wisi
Nuncjusz Chwała nam obu! Oby jak najdłużej!
Zawisłem. 5
Dziękuję.
Makabra, że paluszki lizać:) Wymyśliłem na Twoją cześć nowe imię: Zwisław. Pozdrawiam piątkująco:)
Dziękuję. To zależy czy umył rączki oraz ile Zwisław wisi ;)
Naprawdę bardzo dobre, Karawanie, prawdziwy hard&horror. 5 za całość.
PS. Nie będę dzisiaj wskazywał miejsca do poprawy w zapisie, zaglądam dzisiaj z doskoku.
I od razu się przyjemnie robi xD
Wdzięczny jednak będę za wskazanie rogacizny! Dziękuję za resztę!!
Karawanie, wypowiedź zawsze zaczynamy dużą literą:
*mówił do niej "jesteś kurwa, - mówił do niej "Jesteś kurwa,"
* mówił – "jesteś do niczego". - mówił "Jesteś do niczego".
(Drugi sposób zapisu początku wypowiedzi po narracji to: mówił: - Jesteś do niczego (z dwukropkiem i myślnikiem, ale wtedy bez cudzysłowu).
Pzdr. :)
Zdzisław B. BAardzo dzięki. Mam nadzieję, że breja w puszce na karku utrwali wskazówki. Dziękuję. ;)
,, jesteś kurwa a to twój syn skurwysyn.'' - ,,,, jesteś kurwa, a to twój syn skurwysyn.'''' w cudzysłowie, bo czyjaś wypowiedz i przed ,,a'' przecinek
,, jesteś do niczego.''- ,,,, jesteś do niczego.'''' - to też
I wszystko wisi :))) zostawiam 5 :)
"Oczywista oczywistość" - to tak jest gdy szybko na papier łapie się myśli, a o poprawności polityczno-leksykalnej nie myśli! Bardzo dziękuję! Polecam się na przyszłość - może uda mi się zapanować nad emocjami na rzecz racjonalności. Dzięki. :)
Doskonale dobrane zakończenie : ) 5
Dziękuję. :)
Ojojojoj... ostro! Aż mi słów zabrakło. Końcówka rozbraja
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania