Żywoty domu - Akwadar
Tej nocy gramy requiem naszej miłości.
Kochamy się powoli w rytm dawno wybrzmiałej muzyki.
Dom wspomnieniami oddechy przerywa, motywami nocy
schody dębowe skrzypią.
Razem zwodnicze odgrywamy kadencje, wydobywając jasne i czyste, czasami ciemne nuty dusz spragnionych.
W oktawach zamykają się fantazje, niepowstrzymane pauzy układają metrum naszej harmonii.
Okiennica stuknęła jak dnia tamtego, gdy w blasku pełnym brałem ciało mi oddane, gdy solo wykonywałem nieświadom egoizmu natury.
Mury tajemnice akordów znały, symfonie w milczeniu skrywały.
Wnikam znowu w nią spazmami rozedrganymi, struny napinam boleśnie,
klucz tworzy formę niewyobrażalną. Dzikość i zachłanność, smak i zapach, uległość w oczekiwaniu na akcent.
Dwulicowa zmysłowość nagradza mą brutalność, dolce i fortessimo -
powstrzymuję się daremnie…
Przyciąga mnie do siebie, żarem otula, nie panuję…
Ciało me własne zdradziło.
Szczytuję!
Miękkim strumieniem oddaję siebie i trwam w dyszącym oczekiwaniu.
Nie poruszam zbyt mocno pięciolinią chwili, by nie sprawić bólu.
Nuty spełnienia wciąż drżą na drewnie alkowy, tworząc kompozycję niekończącej się melodii pożądania.
Na jej twarzy wymalowałem przyjemność, dałem rozkosz materii i ugasiłem żądze…
Siedlisko uniesień i burzliwych dni świadkiem słodkiej słabości.
Pogrążamy się we śnie, a dom przodków zasypia z nami.
Komentarze (17)
No, no ktoś się zatracił w muzyce. Całkiem niezły erotyk na drewnianym łożu. ?
Raczej alkowie :)
Akwadar raczej
Grzogory?
Nie, to nie Grzesiu ha, ha,ha
Akwadar wygrałeś podawaj temat na Forum https://www.opowi.pl/forum/niepowtarzalny-styl-z-opowi-w1144/
Antoni Grycuk albo Dekaos Dondi.
Wow! Miło być zaliczonym do grona nieprzeciętnych obywateli opowi :)
Akwadar każdy z nas jest nieprzeciętny ;P Przeciętni w życiu by nie wleźli na taki portal xD
Kocwiaczeku nie inaczej! ;)
Pewnie się mylę, ale postawię na Grzegory?
Obraz miłosnych uniesień naszych przodków... na drewnie alkowy - ładne.
Tak się zastanowić nad sensem, to nie wiemy kto w naszym domu kochał tak mocno.
Urok starych domów, wiedzą dużo, widziały wiele i milczeć potrafią ;)
Ano nie Grzesiu :)
Grzegory albo Antoni Grycuk
Nietrafione typowanie ;)
Igalga albo Kocwiaczek... wskazanie jednak na Igalgę, chyba...
Grzegory?
Nie ;)
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania