LBnD -7 Aukcja rzeczy nienazwanych
Maszyna w odcieniu kropli cytryny.
Postawiona na gęsto zaprasowanej gumie
w kolorze nocy.
Ta noc kamieniem zorzy polarnej rzucona
na aukcję rzeczy nienazwanych.
W otoczeniu przedmiotów: dzbanów z orderami,
ram bez połowy obrazów.
Stoi tam czeka.
Pierwsze kroki wśród przedmiotów.
Sznurowadła na jego bucie nie dały się związać.
Niepokorne jak jego charakter w tym wieku.
Dostrzegł maszynę.
Stoi przed nią.
Ma bilet
z napisem "Do wczoraj".
Wkłada.
Szum, melodyczny buch.
Tworzy się w niej wir obrazów,
układają się jak wata cukrowa,
które dziecko nawija na patyk.
Gotowe - trzeszczy maszyna.
Słychać tylko mlaskanie - aam, aam, amm.
Chłopca już nie ma.
Komentarze (20)
Panie. Czasem to tylko skutkuje ,, w morde dac".
Dziękuję uznam to za komplement :)
Ok. To prezent ode mnie
https://zapodaj.net/plik-e7l33ct1Yf
to się nazywa dialog między słowami :) próbuje rozgryźć wyraz twarzy oczy na pewno mają trudny przekaz ale usta nadrabiają dobrą miną . Kolory twarzy hm może trochę cieni brakuje. włosy świetnie widać je( grube pociągnięcia). Tło świetny kontrast i balans. Podoba się :)
RGorecki
Nie ma sprawy.
Hej RGorecki!
Witamy drabble w zabawie!🥰
Napisałeś i to nie na jeden temat!
Zatem gratulacje👏
Poproszę tylko Ciebie o dwie rzeczy:
W tytule wpisz proszę LBnD -7 i Twój tytuł oraz wklej drabble do wątku z linkami do prac:
https://www.opowi.pl/forum/literkowa-bitwa-na-drabble-linki-do-w1242/
W czasie, kiedy trwa głosowanie, użytkownicy czytają prace innych i komentują. Ale nie wszyscy.
Pozdrawiam🙂
hej tak uznałem że zmieszczę to w jednym :) i Dziękuję. W kleiłem ale nie wiem czy jest ok? z tym zawsze gdzieś coś zamieszam .
RGorecki
Teraz jest ok :)
/Stoi przednią/ – tak se myślę czy przed nią, bo jest różnica diametralna wówczas 🐫
Dziękuję za to spostrzeżenie :)
Szanowny Autorze,
Dzisiaj zamykamy konkurs, a od jutra rozpoczynamy czytanie i głosowanie, które potrwa do niedzieli.
Uprzejmie prosimy o sprawdzenie wszelkich nieprawidłowości takich jak brakujące jedno słówko do setki😉
Życzymy sukcesów w konkursie!
Dziękuję:)
Dzień dobry, rozpoczynamy głosowanie! https://www.opowi.pl/forum/literkowa-bitwa-na-drabble-glosowanie-w1241/#reply Zapraszam do oddania głosów. Przypominam również, że uczestnicy głosują obowiązkowo - w przeciwnym razie ich teksty otrzymają punkty minusowe (dokładnie -3)
Dziękuję piszę dla przyjemności :)
Ta oniryczna historia, prosi się o rozwinięcie, bo czytelnik bardzo jest ciekaw losów chłopca.
Ciekawie ujęte tematy.
Pozdrawiam
Dziękuję :) i nie obiecuję.
I przypominam o głosowaniu do północy.
Dziękuję
Zgadzam się z kigją, obraz jakby wyrwany ze snu...
Wzbudza ciekawość.
Zżarło biedaka. Witamy nowego uczestnika!
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania