LBnD -7 Aukcja rzeczy nienazwanych

Maszyna w odcieniu kropli cytryny.

Postawiona na gęsto zaprasowanej gumie

w kolorze nocy.

Ta noc kamieniem zorzy polarnej rzucona

na aukcję rzeczy nienazwanych.

W otoczeniu przedmiotów: dzbanów z orderami,

ram bez połowy obrazów.

Stoi tam czeka.

Pierwsze kroki wśród przedmiotów.

Sznurowadła na jego bucie nie dały się związać.

Niepokorne jak jego charakter w tym wieku.

Dostrzegł maszynę.

Stoi przed nią.

Ma bilet

z napisem "Do wczoraj".

Wkłada.

Szum, melodyczny buch.

Tworzy się w niej wir obrazów,

układają się jak wata cukrowa,

które dziecko nawija na patyk.

Gotowe - trzeszczy maszyna.

Słychać tylko mlaskanie -  aam, aam, amm.

Chłopca już nie ma.

Średnia ocena: 4.1  Głosów: 10

Zaloguj się, aby ocenić

Komentarze (20)

  • Bettina miesiąc temu

    Panie. Czasem to tylko skutkuje ,, w morde dac".

  • RGorecki miesiąc temu

    Dziękuję uznam to za komplement :)

  • Bettina miesiąc temu

    Ok. To prezent ode mnie
    https://zapodaj.net/plik-e7l33ct1Yf

  • RGorecki miesiąc temu

    to się nazywa dialog między słowami :) próbuje rozgryźć wyraz twarzy oczy na pewno mają trudny przekaz ale usta nadrabiają dobrą miną . Kolory twarzy hm może trochę cieni brakuje. włosy świetnie widać je( grube pociągnięcia). Tło świetny kontrast i balans. Podoba się :)

  • Bettina miesiąc temu

    RGorecki
    Nie ma sprawy.

  • kigja miesiąc temu

    Hej RGorecki!
    Witamy drabble w zabawie!🥰
    Napisałeś i to nie na jeden temat!
    Zatem gratulacje👏

    Poproszę tylko Ciebie o dwie rzeczy:
    W tytule wpisz proszę LBnD -7 i Twój tytuł oraz wklej drabble do wątku z linkami do prac:
    https://www.opowi.pl/forum/literkowa-bitwa-na-drabble-linki-do-w1242/

    W czasie, kiedy trwa głosowanie, użytkownicy czytają prace innych i komentują. Ale nie wszyscy.
    Pozdrawiam🙂

  • RGorecki miesiąc temu

    hej tak uznałem że zmieszczę to w jednym :) i Dziękuję. W kleiłem ale nie wiem czy jest ok? z tym zawsze gdzieś coś zamieszam .

  • kigja miesiąc temu

    RGorecki
    Teraz jest ok :)

  • il cuore miesiąc temu

    /Stoi przednią/ – tak se myślę czy przed nią, bo jest różnica diametralna wówczas 🐫

  • RGorecki miesiąc temu

    Dziękuję za to spostrzeżenie :)

  • kigja 3 tygodnie temu

    Szanowny Autorze,
    Dzisiaj zamykamy konkurs, a od jutra rozpoczynamy czytanie i głosowanie, które potrwa do niedzieli.
    Uprzejmie prosimy o sprawdzenie wszelkich nieprawidłowości takich jak brakujące jedno słówko do setki😉

    Życzymy sukcesów w konkursie!

  • RGorecki 3 tygodnie temu

    Dziękuję:)

  • LBnDrabble 3 tygodnie temu

    Dzień dobry, rozpoczynamy głosowanie! https://www.opowi.pl/forum/literkowa-bitwa-na-drabble-glosowanie-w1241/#reply Zapraszam do oddania głosów. Przypominam również, że uczestnicy głosują obowiązkowo - w przeciwnym razie ich teksty otrzymają punkty minusowe (dokładnie -3)

  • RGorecki 2 tygodnie temu

    Dziękuję piszę dla przyjemności :)

  • kigja 2 tygodnie temu

    Ta oniryczna historia, prosi się o rozwinięcie, bo czytelnik bardzo jest ciekaw losów chłopca.
    Ciekawie ujęte tematy.
    Pozdrawiam

  • RGorecki 2 tygodnie temu

    Dziękuję :) i nie obiecuję.

  • kigja 2 tygodnie temu

    I przypominam o głosowaniu do północy.

  • RGorecki 2 tygodnie temu

    Dziękuję

  • Roma 2 tygodnie temu

    Zgadzam się z kigją, obraz jakby wyrwany ze snu...
    Wzbudza ciekawość.

  • Cainite 2 tygodnie temu

    Zżarło biedaka. Witamy nowego uczestnika!

Napisz komentarz

Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania