Bajka o Wodniku i pannie Magda1906
W odległym kosmosie było sobie królestwo, w którym mieszkała Panna o złotych włosach i czarnych jak węgiel oczach.
Pewnego dnia król na jej cześć urządził huczny bal, na który zjechała się cała świta. Dziewczyna z tej okazji założyła suknię utkaną z gwiezdnego pyłu, którą dostała od ojca.
Wodnik, który był na tym balu, jak ją ujrzał to z miejsca się w niej zakochał. Poprawił muchę z wodorostów i podszedł.
- Czy mogę panią prosić do tańca?
- Pewnie;
Po czym młodzi ruszyli na parkiet, na którym wirowali nie zwracając na nikogo uwagi. Gdy już bal powoli dobiegał końca i goście zaczęli się rozchodzić, a służba zbierała naczynia ze stołów.
- Może się przejdziemy?
- Sama nie wiem.
Panna się spojrzała w mężczyzny oczy, a te się zaświeciły.
- Ja nie gryzę.
- No dobrze.
Jak tylko opuścili pałac to wodnik zwabił ją nad brzeg stawu, że chce jej coś pokazać, a kiedy już tam byli to wciągnął do wody.
Komentarze (41)
O kurka. Bajeczka jak się patrzy. Strzelajta ludki do kuleżanki albo kulegi :3
A kuku
Oj, Kwaituszek chyba napisala :)
Ty, kuźwa nie bądź taki ogrodnik haha
Niepowtarzalny Styl z Opowi bo co? :)
Akwadar jajco!
Niepowtarzalny Styl z Opowi aleś powiedział hi, hi, hi
Akwadar ojojoj dopierom obaczczył że to o tobie baśń ha, ha, ha
Niepowtarzalny Styl z Opowi nie o baśń idzie, ale o twoje jajco ;)
Akwadar :3
No ciekawe kto to napisał
Ty Kwiatuszku nie myśl, tylko strzelaj. Na kogo wypadnie na tego bęc
No to ja stawiam na pasję
Pasją powiadasz. Zobaczymy czy masz dobre oko.
Takie Margowe pisanie - sukienka i taniec i miłość. Stawiam w rewanżu na Magdę.?
Lekki i przyjemny ten Kosmos
A może to podpucha? I co wtedy?
Podtrzymuję?
Widzę inspirację WIADOMO KIM :)
A KIM widzisz? I CO widzisz? Dawaj nie pękaj.
Niepowtarzalny Styl z Opowi - Bajki robotów :)
Equinox Dobra, dobra. Swoje wiem :)
OFC cała "Cyberiada" też - ale właściwie na jedno wychodzi. Czyż nie?
Equinox to definitywnie strzel bez owijania w sreberko
Niepowtarzalny Styl z Opowi A to muszę wymieniać Mistrza z nazwiska? A jak tak wstanie z grobu, wyrwie deskę z trumny ....? (To z Cyberiady)
Equinox Mistrz ciągle żyje.
Niepowtarzalny Styl z Opowi Uff...! A już myślałam, że chodzi Ci o "Ballady i romanse"!
No, to nie! Epigona nihdy nie nazwałabym Mistrzem!
Przy okazji:
Cóż to za robot piękny i młody?
Co to za robotniczka?
Ona mu daje z dzbana daje pentody,
a on jej wtyczki z koszyczka.
*powtórzenie wywalić!
Magda1906, 5.
Pozdrawiam
Możliw, a jak podpucha?
Czyli ktoś się przebrał?
Ciężki orzech. Muszę wszystko od nowa przemyśleć.
Pozdrawiam
kigja myśl, myśl i pewnie dojdziesz do celu!
Jak nic Mag :D
Możliw, że strzał w dziesiątkę, ale może podpuszczka mała ha, ha, ha
Niepowtarzalny Styl z Opowi Hmm, a czyżbyś Ty mnie właśnie nie podpuszczał? haha :D
Shogun A kuku
Niepowtarzalny Styl z Opowi haha :D
Magda1906:)
Magda1906
DD i Kocwiaczek! A jak to podpucha hehehe
To się trzeba się będzie pogodzić z porażką:) Ja zwykle trafiam kulą w płot :F
No fakt. Pod puchą, może być podpuszny tekst:))
Napisz komentarz
Zaloguj się, aby mieć możliwość komentowania